РІШЕННЯ № 498
Про виконання бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень-червень 2021 року
ПРОЕКТ РІШЕННЯ:
БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
2021 року | Борислав | № |
Про виконання бюджету Бориславської
міської територіальної громади за січень-червень 2021 року
Відповідно до ч.4.ст.80 Бюджетного кодексу України, керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт виконавчого комітету міської ради про підсумки виконання бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень-червень 2021 року, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від _______ 2021 року №___ та листа начальника фінансового управління міської ради від 29 червня 2021 року №01-35/342 , міська рада
ВИРІШИЛА :
1.Затвердити звіт начальника фінансового управління Бориславської міської ради Петріва Юрія про підсумки виконання бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень-червень 2021 року, в тому числі:
- за доходами в сумі 176273,3 тис.грн., за загальним фондом в сумі 171282,0 тис.грн. і спеціальним фондом в сумі 4991,3 тис.грн.;
- за видатками в сумі 162315,2 тис.грн., в тому числі за загальним фондом в сумі 158313,7 тис.грн. та спеціальним фондом в сумі 4001,5 тис.грн., що додається
2 Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (Бреньо Любомир) :
2.1) вжити заходів щодо недопущення зменшення надходжень до бюджету Бориславської міської територіальної громади орендної плати за комунальне майно у порівнянні з минулим роком.
2.2) забезпечити:
виконання планових показників за надходженнями від відчудження майна, що знаходиться у комунальній власності та від надходжень від орендної плати;
виконання планових показників від продажу землі;
виконання плану надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності;
облік за наданням земельних ділянок в оренду чи користування юридичним та фізичним особам;
контроль за своєчасністю заключення та передачею на облік в Дрогобицьке управління головного управління Державної податкової служби у Львівській області договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення;
виконання плану надходжень від орендної плати за земельні ділянки, що перебувають у комунальній власності, не допускаючи при цьому зменшення надходжень у порівнянні з минулим роком;
належний контроль за збереженням майна, що перебуває у комунальній власності;
формування та наповнення бази власників земельних ділянок, орендарів земельних ділянок, власників житлової та нежитлової нерухомості на виконання Меморандумів про співпрацю та взаємодію між ГУ ДПС у Львівській області та територіальними громадами.
3. Комісії з питань забезпечення і повноти своєчасності сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій і стипендій та інших соціальних виплат (Солоненко Світлана):
3.1) проводити:
роботу із погашення заборгованості із заробітної плати та сплати платежів до бюджетів усіх рівнів;
заслуховування платників акцизного податку, що дупустили зменшення надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року;
постійний моніторинг сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету територіальної громади з метою виявлення фактів зміни зарахування даного надходження до інших бюджетів;
3.2) заслуховувати спільно з Дрогобицьким управлінням головного управління Державної податкової служби у Львівській області керівників підприємств та організацій , які зменшили сплату податків до бюджетів територіальних громади в порівнянні з відповідним періодом минулого року та у яких мінімальна заробітна плата менше визначеного законодавством мінімального рівня;
3.3) активізувати роботу комісії в частині обстежень суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність на території міської територіальної громади.
4. Головному управлінню Державної податкової служби у Львівській області:
4.1) вжити заходів щодо :
погашення наявної на 01.07.2021 року та недопущення виникнення поточної заборгованості з платежів до бюджету територіальної громади;
повноти оподаткування доходів фізичних та юридичних осіб, виявлення фактів уникнення від оподаткування, недопущення збільшення заборгованості перед бюджетом міської територіальної громади та забезпечити виконання планових показників із надходжень до бюджету;
4.2) забезпечити :
виявлення найманих працівників, праця яких використовується роботодавцями без належного їх оформлення;
щомісячний моніторинг нарахування і сплати акцизного податку з кінцевих продаж;
виконання планових показників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельних ділянок;
виконання планових показників, затверджених у бюджеті територіальної громади;
виконання вимог доручення голови Львівської облдержадміністрації від 02.04.2021 року №12/0/6-21 в частині обміну інформацією необхідної для розширення бази оподаткування.
5. Фінансовому управлінню міської ради (Петрів Юрій) :
5.1) спільно з Дрогобицьким управлінням головного управління Державної податкової служби у Львівській області:
посилити роботу з легалізації виплати заробітної плати у небюджетній сфері, вжити заходів щодо забезпечення в повному обсязі надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджету;
5.2) запровадити постійний контроль за правильністю зарахування податків та платежів до бюджету міської територіальної громади і забезпечити вчасне виявлення та усунення випадків неправильного зарахування доходів бюджету;
5.3) здійснювати:
аналіз фактичних надходжень податків і зборів (податку на доходи фізичних осіб, податку на майно відмінне від земельної ділянки, податку на майно в частині плати за землю, єдиного податку) до бюджету міської територіальної громади у розрізі платників;
аналіз фактичних надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
аналіз власних надходжень бюджетних установ;
постійний контроль за споживанням енергоносіїв в натуральних одиницях по бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади;
щомісячний моніторинг фонду заробітної плати установ, що фінансуються за рахунок бюджету територіальної громади;
щомісячно моніторинг виконання розпорядження міського голови від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці».
5.4) забезпечити :
подання в термін до 15 серпня 2021 року виконавчому комітету проекту рішення виконавчого комітету «Про схвлення прогнозу бюджету Бориславської міської територіальної громади на 2022-2024 роки» для схвалення його до 01 вересня 2021 року;
аналіз отриманої інформації від ГУ ДПС у Львівській області на виконання доручення голови Львівської облдержадміністрації від 02.04.20021 року №12/0/6-21 з метою отримання додаткових надходжень до бюджету Бориславської міської територіальної громади;
моніторинг використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, на ремонт доріг;
моніторинг використання коштів субвенції з обласного бюджету на фінансування в 2021 році Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021 - 2025 роки;
спільно з управлінням комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради проведення погашення заборгованості по податку на майно відмінне від земельної ділянки та податку на майно в частині плати за землю фізичними особами.
6. Відділу освіти міської ради (Качмарчик Елла):
6.1) встановити щомісячний контроль за недопущенням понадлімітного споживання установами освіти, що фінансуються за рахунок бюджету міської територіальної громади, енергоносіїв у натуральних одиницях.
6.2) забезпечити:
погашення дебіторської заборгованості, яка виникла по власних надходженнях установ освіти, зокрема платі за послуги, що надаються бюджетними установами станом на 01 липня 2021 року;
формування шкільної мережі на 2021/2022 навчальний рік з урахуванням наявного фінансового ресурсу, не допускати необґрунтованого збільшення класів та зменшення учнів у них;
виконання розпорядження міського від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці»;
цільове та ефективне витрачання коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами;
не допущення виникнення простроченої кредиторської заборгованості по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам оплата праці , яких здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції;
в термін до 01.09.2021 року вивчення питання доцільності функціонування дитячого будинку «Оріана»;
ефективне та за цільовим призначенням використання коштів субвенції з обласного бюджету на фінансування в 2021 році Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021 - 2025 роки;
6.3) в термін до 01 жовтня 2021 року розробити заходи, щодо погашення дебіторської заборгованості по установах освіти за спожиті енергоносії.
7 Управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради (Левицький Олег):
7.1) забезпечити:
контроль за цільовим використанням коштів бюджету територіальної громади, що виділяються на фінансування програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою територіальної громади не допускаючи при цьому реєстрації та взяття на облік бюджетних зобов’язань без відповідних бюджетних призначень;
контроль за відображенням в обліку комунальних підприємств обсягу завершеного будівництва, реконструкції, капітального ремонту та збільшення обсягів статутного капіталу;
контроль за використання коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади виділених на виконання Програм відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання);
цільове та ефективне витрачання коштів бюджету розвитку бюджету Бориславської міської територіальної громади;
цільове та ефективне використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, на ремонт доріг.
8. Комунальному некомерційному підприємству "Центральна міська лікарня міста Борислава" Бориславської міської ради (Головчак Віталій):
8.1) встановити щомісячний контроль за недопущенням понадлімітного споживання установами охорони здоров'я, що фінансуються за рахунок бюджету територіальної громади , енергоносіїв у натуральних одиницях;
8.2) не допускати виникненню простроченої заборгованості по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня міста Борислава" Бориславської міської ради;
8.3) забезпечити :
забезпечити цільове та ефективне використання коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади виділених на фінансування Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань за рецептами виписаними сімейними лікарями-фізичними особами підприємцями;
цільове та ефективне використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
9. Управлінню культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Рахель Володимир) :
9.1) забезпечити:
погашення дебіторської заборгованості, яка виникла по власних надходженнях установ культури, зокрема, платі за послуги, що надаються бюджетними установами станом на 01 липня 2021 року;
виконання розпорядження міського від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці»;
цільове та ефективне використання коштів субвенції з обласного бюджету на
фінансування в 2021 році Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021 - 2025 роки.
10) Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірина) :
10.1) здійснювати контроль за ефективним витрачанням бюджетних коштів та вживати заходів щодо недопущення зростання протермінованої дебіторської та кредиторської заборгованості;
10.2) не допускати взяття на облік зобов'язань, які не підтверджені відповідними кошторисними призначеннями;
10.3) встановити ефективний контроль за використанням енергоресурсів та забезпечити дотримання доведених натуральних норм установами соціального захисту;
11.4) забезпечити :
виконання розпорядження міського від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці»;
ефективне та цільове використання коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, виділених на фінансування Програм соціального захисту мешканців територіальної громади.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа, заступників міського голови Солоненко Світлану, Гарсимів Роксоляну, згідно з розподілом їх функціональних обов'язків та постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів , економіки , здійснення державної регуляторної політики (Зелінський Руслан).
Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ.
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
2021 року №
ЗВІТ
ПРО ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА СІЧЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ 2021 РОКУ.
ДОХОДИ БЮДЖЕТУ МІСТА БОРИСЛАВ
За січень-червень 2021 року до загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади надійшло надходжень в сумі 176273,3 тис. грн. , що складає 88,5 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 47,1 відсотка до уточненого плану на 2021 рік.
Зокрема :
до загального фонду надійшло надходжень в сумі 171282,0 тис.грн. , що складає 104,8 відсотка до уточненого плану на січень-червень 2021 року та 55,5 відсотка до уточненого плану на 2021 рік ;
до спеціального фонду надійшло надходжень 4991,3 тис.грн., що складає 14,0 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 7,5 відсотка до уточненого плану на 2021 рік .
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження до бюджету міської територіальної громади ( за загальним та спеціальним фондом) за січень-червень 2021 року зросли на 42758,3 тис. грн. або на 32,0 відсотка , а видатки за загальним та спеціальним фондом зросли у порівнянні з аналогічним періодом року на 38719,0 тис.грн. або 31,3 відсотка.
|
|
|
Показники | Перше півріччя | Перше півріччя |
2020 року | 2021 року | |
Податкові та неподаткові надходження | 82985,8 |
100764,1 |
Очікуване виконання дохідної частини бюджету міської територіальної громади по надходженнях до бюджету податкових та неподаткових надходжень складе 194192,7 тис.грн. або на 11085,4 тис.грн. (6,1 відсотка) більше затвердженого плану на 2021 рік.
17.1%
|
29,1%
|
Проведеним аналізом надходжень до Державного бюджету України встановлено, що за січень-червень 2021 року мобілізовано надходжень в сумі 107999,72 тис.грн.
|
За перше півріччя 2021 року бюджет міської територіальної громади одержав з державного бюджету та інших бюджетів офіційних трансфертів за загальним фондом в сумі 70517,9 тис.грн., що складає 99,5 відсотків до плану на січень-червень 2021 року та 56,4 відсотка до уточненого плану на 2021 рік , зокрема :
базової дотації з державного бюджету надійшло в сумі 8613,6 тис.грн. або 100,0 відсотків до плану на перше півріччя 2021 року та 50,0 відсотків до уточненого плану на 2021 рік ;
дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету надійшло в сумі 1076,9 тис.грн. або 100 відсотків до плану на перше півріччя 2021 року та 50,0 відсотків до плану на 2021 рік;
субвенції з державного бюджету надійшло в сумі 59274,7 тис.грн. або 100 відсотків до плану на перше півріччя 2021 року та 50 відсотків до плану на 2021 рік;
субвенцій з інших бюджетів надійшло в сумі 1552,6 тис.грн., що складає 82,0 відсотка до уточненого плану на січень-червень 2021 року та 55,5 відсотка до уточненого плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг офіційних трансфертів зріс на суму 4508,1 тис.грн. або на 20,8 відсотка.
--30,8%
|
-
|
|
Основним джерелом формування бюджету міської територіальної громади є податок на доходи фізичних осіб , якого за звітний період надійшло в сумі 52655,7 тис.грн., що складає 102,5 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року та 53,6 відсотка до плану на 2021 рік.
В структурі податкових та неподаткових надходжень частка даного податку складає 52,3 відсотка .
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на суму 9852,4 тис.грн. або 23,0 відсотка.
|
31,3%
|
|
Аналізом надходжень податку на доходи фізичних осіб в розрізі платників встановлено, що найбільші зменшення сплати податку на доходи фізичних осіб відбулися по платниках:
Відділ освіти Бориславської міської ради - з 01.01.2021 року згідно з рішенням №2652 від 29.10.2020 року школи м.Борислава перейшли на самостійне ведення бухгалтерського обліку;
ТзОВ "Інтер-Синтез" – в січні 2020 року отримали премію за 2019 рік;
ТзДВ "Бориславський експериментальний ливарно-механічний завод" -погіршився фінансовий стан підприємств;
ПрАТ "Львівобленерго", ТзОВ "Львівенергозбут" - реорганізація та скорочення працівників;
ПАТ "Укртранснафта",ТзОВ "Хельтекс", ПП "Борислав Комфорт", ТзОВ "БПК-Еліт"-скорочення чисельності працівників;
ТзОВ "Ера"- зменшення відбулося у зв"язку із введенням обмежувальних протиепідемічних заходів на території Бориславської міської територіальної громади відповідно до постанови «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236.
Спільне п-во "Бориславська нафтова компанія" у формі ТзОВ – дострокова виплата заробітної плати за грудень 2020 року;
ПП "Галич-Авто"- з травня 2021 року підприємство почало сплачувати ПДФО до бюджету Бориславської міської територіальної громади ;
ТзОВ "Бориславська сонячна станція"- у лютому 2020 року була виплачена премія за 2019 рік;
Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області – скорочення 2 працівників, в лютому 2020 року був здійснений перерахунок зарплати за січень у зв"язку із зміною окладів а також зменшення виплат надбавки у 2021 році;
ТзОВ "Вудкрафт Трейдінг" – призупинили діяльність;
Головне управління Державної податкової служби у Львівській області (ЄДРПОУ 43968090) перереєстроване на Головне управління Державної податкової служби у Львівській області ( ЄДРПОУ 43143039) ;
ТзОВ «Гранд Містобуд»-погіршився фінансовий стан підприємства;
ТзОВ "Р.С.І.", ТзОВ "Р.С.I. 2"- в січні 2020 року сплачено заборгованість по заробітній платі за 2019 рік;
ТзОВ "Ваша аптека", ТзОВ "ТІДО"-зупинили діяльність;
ТзОВ "Гаманець"- закриття одного магазину;
ПП "Редакція народного часопису "Нафтовик Борислава"-звільнені всі працівники. Зареєстроване ПП"Рекламно-інформаційне агентство "Карпатська Брама" (ЄДРПОУ 44086511), з травня 2021 року підприємство почало сплачувати ПДФО до бюджету Бориславської міської територіальної громади ;
В Дочірньому п-ві "Бориславський міськвідділ профдезінфекції" - зменшилась кількість працівників.
Повне т-во "Ломбард-Свищ, Бударова"- призупинена діяльність.
ТзОВ "Руфус Україна", ТзОВ «Мотто Рентал», ПТ «Ломбард «Фінанс» - платники не за основним місцем діяльності.
ТзОВ "Науково-технічний центр "Нафтогазбудпроект"-зменшилась заробітна плата до мінімальної в зв’язку із відсутністю замовлень, працює 3 чол.
Відбулося зменшення кількості працівників у МКП «Мажор» (звільнено 2 працівників), ПАТ «Бориславський завод «Спецлісмаш» (з 6 до 3 чол.), ПП «Соломія-Сервіс», ВАТ «Бориславська взуттєва фабрика» (з 2 до 1чол.), Мале колективне п-во "Соломія", ПП «Капіталбудінвест-777» (з 4 до 1чол.).
ТзОВ "Торговий дім "Боровик"- в стані припинення. Працює і сплачує ПДФО до бюджету Бориславської міської територіальної громади ПП «Боровик»,
ТзОВ «Ком-Еко Борислав 2010» призупинили діяльність в м.Бориславі;
ТзОВ "Каньйон 2017" – з квітня 2020 року призупинили діяльність;
ТзОВ фірма "Медфарм"", за яких на даний час сплачує Приватна фірма аптека "Вестфарм".
Крім цього повідомляємо, що станом на 01 липня 2021 року, згідно даних Дрогобицького управління Головного управління ДПС у Львівській області заборгованість по сплаті податку на доходи фізичних осіб складає 5158,7 тис.грн. (в частині , що належить міському бюджету 3095,2 тис.грн.), в тому числі в розрізі платників , а саме :
- КП«Бориславводоканал»-3938,3 тис.грн.(порушено справу про банкрутство), ДКП ЖЕК №3-23,4 тис.грн., КП «Благоустрій»-63,3 тис.грн.( на даний час перебуває в стані припинення), Філія «КОМ-ЕКО-БОРИСЛАВ»-9,1 тис.грн., ДКП по побутовому обслуговуванню населення «МРІЯ»-20,3 тис.грн.( на даний час перебуває в стані припинення), Бориславське ШБУ №7 ВАТ-2,2 тис.грн., Розрахункова архітектурно-планувальна група-2,1 тис.грн., фізичні особи -1100,2 тис.грн.(разом з платниками смт.Східниця).
Резервами збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб є :
проведення постійного моніторингу спати податку на доходи фізичних осіб з метою виявлення випадків здійснення господарської діяльності на території м.Борислава без сплати податку на доходи фізичних осіб;
робота з потенційними платниками податку на доходи фізичних осіб, які здійснюють господарську діяльність без належним чином оформлених документів та відповідно не сплачують податок на доходи фізичних осіб;
робота з платниками , які виплачують заробітну плату, нижчу законодавством встановленого мінімуму (робота з мінімізаторами);
забезпечення погашення заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб;
проведення роботи з залучення нових платників податку – інвестиційна діяльність.
Основними причинами зростання надходження податку на доходи фізичних осіб став:
ріст мінімальної заробітної плати з 5000 грн. до 6000 грн.;
залучення до оподаткування 54 нових платників, які почали сплачувати податок на доходи фізичних осіб у поточному році та сплатили до бюджету за січень-червень 2021 року 4721,0 тис.грн.
Податку на прибуток підприємств комунальної власності до бюджету міської територіальної громади за січень-червень 2021 року надійшло в сумі 73,2 тис.грн., що складає 137,8 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 69,9 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження зменшилися на 32,5 тис.грн. або 30,7 відсотка.
Негативно на надходження вищевказаного податку впливає податкова заборгованість комунальних підприємств міста перед бюджетом в сумі 476,5 тис.грн., в тому числі :
КП «Бориславводоканал» - 384,0 тис.грн.;
КП «Благоустрій» - 13,1 тис.грн.;
ДКП ЖЕК № 3 -79,4 тис.грн..
З метою збільшення надходжень податку на прибуток підприємств комунальної форми власності до бюджету міської територіальної громади фінансове управління пропонує зобов’язати керівників розробити графіки погашення податкової заборгованості по вищезазначеному податку.
Рентної плати за користування надрами до бюджету міської територіальної громади за січень-червень 2021 року надійшло в сумі 2260,3 тис.грн., що складає 158,2 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року та 79,1 відсотка до плану на 2021 рік.
Показник | Січень-червень 2020 року | Січень-червень 2021 року |
Відхилення січня-червня 2020 року до січня-червня 2021 року | |
У тисг.грн | У % | |||
Надходження рентної плати, в тому числі: |
1258,2 | 2260,3 | 1002,1 | 79,6 |
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) | 117,5 | 338,8 | 221,3 | 188,3 |
Рентна плата за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення | 50,0 | 67,1 | 17,1 | 34,2 |
Рентна плата за користування надрами для видобування нафти | 873,2 | 1431,5 | 558,3 | 63,9 |
Рентна плата за користування надрами для видобування природного газу | 217,5 | 422,9 | 205,4 | 94,4 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження рентної плати за користування надрами до бюджету міста Борислава зросли на 1002,1 тис.грн. або 79,6 відсотка.
В структурі рентної плати найбільша частка припадає на рентну плату за користування надрами загальнодержавного значення, якої за звітний період надійшло до бюджету міської територіальної громади 1921,5 тис.грн., або 134,5 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року та 67,2 відсотка до плану на 2021 рік.
Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за січень-червень 2021 року надійшло до бюджету міської територіальної громади в сумі 3378,1 тис.грн., що складає 110,9 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 49,6 відсотка до плану на 2021 рік, зокрема :
Показники |
Січень-червень 2020 року |
Січень-червень 2021 року |
Відхилення січня-червня 2021 року до січня-червня 2020 року | |
У тис.грн. | У відсотках | |||
Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукці) пального | 309,2 | 351,6 | +42,4 | +13,7 |
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) пального | 1068,5 | 1194,2 | +125,7 | +11,8 |
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів | 1622,8 | 1832,3 | +209,5 | +12,9 |
Разом | 3000,5 | 3378,1 | +377,6 | +12,6 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів зросли на 209,5 тис.грн. або 12,9 відсотка.
В структурі надходжень акцизного податку найбільша частка припадає на надходження акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів .
Резервами збільшення надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є :
проведення роз’яснювальної роботи з платниками податку щодо недопущення зменшення надходжень акцизного податку;
виявлення пунктів несанкціонованої торгівлі підакцизними товарами;
виявлення випадків торгівлі незаконно виробленої підакцизної продукції.
|
Місцевих податків і зборів до бюджету міської територіальної громади за звітний період 2021 року надійшло в сумі 41294,5 тис.грн., що складає 115,5 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 56,3 відсотка до плану на 2021 рік
Структуру місцевих податків і зборів в бюджеті міста Борислава формує податок на майно відмінне від земельної ділянки, податок на майно в частині плати за землю, туристичний збір, єдиний податок.
тис.грн.
Показники |
Січень-червень 2020 року |
Січень-червень 2021 року |
Податок на майно відмінне від земельної ділянки |
1069,1 | 1294,1 |
Податок на майно в частині плати за землю |
24774,9 | 27207,7 |
Туристичний збір |
19,9 | 1,0 |
Транспортний податок |
20,9 | 1,0 |
Єдиний податок | 9034,6 | 12790,7 |
Всього | 34919,4 | 41294,5 |
|
В структурі надходжень місцевих податків та зборів найбільша частка припадає на надходження до бюджету міської територіальної громади податку на майно в частині плати за землю частка, якого складає 65,9 відсотка, єдиний податок частка, якого складає 30,9 відсотка.
За січень-червень 2021 року до бюджету міської територіальної громади надійшло податку на майно в частині плати за землю в сумі 27207,7 тис.грн, що складає 112,6 відсотка до плану на відповідний період та 56,7 відсотка до плану на 2021 рік.
|
орендної плати з юридичних осіб 4214,2 тис.грн., що складає 106,4 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 57,5 відсотка до плану на 2021 рік;
земельного податку з фізичних осіб 162,8 тис.грн., що складає 109,7 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 31,9 відсотка до плану на 2020 рік;
орендної плати з фізичних осіб 710,2 тис.грн., що складає 145,0 відсотка до до плану на січень-червень 2021 року та 72,5 відсотка до плану на 2021 рік.
Порівняно з аналогічним періодом 2020 року надходження плати за землю у звітному періоді зросли на 2432,8 тис.грн. або 9,8 відсотка, зокрема:
надходження земельного податку з юридичних осіб зросли на 1662,2 тис.грн. або 8,1 відсотка;
надходження орендної плати з юридичних осіб зросли на 557,1 тис.грн., або на 15,2 відсотка.
|
Найбільшими боржниками з плати за землю є:
БУ-43 ВАТ «Прикарпатбуд» – 499,5 тис.грн.;
ДКП ЖЕК № 3 – 296,1 тис.грн.;
КП «Благоустрій» - 17,9 тис.грн.;
КП «Бориславводоканал» – 92,7 тис.грн.;
ДП «Темп» ТзОВ «Цеглинка-М» - 668,4 тис.грн. ;
ТЗДВ «БЕЛМЗ» - 494,0 тис.грн.;
Бориславське Шляхо-БУ №7 ВАТ «Західшляхбуд» - 9,7 тис.грн.;
Комбінат комунальних підприємств – 0,3 тис.грн.;
Торгово-виробнича фірма «Збруч» - 27,1 тис.грн.;
ТзОВ «ЛВ-Інвестсервіс» - 7,9 тис.грн.;
Мале КП «Соломія» - 1,1 тис.грн.;
ВАТ «Галгазотерм» -2,0 тис.грн.;
ТзОВ "Аквілон фінанс" – 8,2 тис.грн.;
ТзОВ «Пропангазсервіс» - 2,5 тис.грн.;
ПП «Інтра-Львів» -15,2 тис.грн.;
Релігійна громада християн віри Євангельської у м.Бориславі – 5,7 тис.грн.;
ТЗОВ "БУКОВИЦЯ"-12,5 тис.грн.;
ПП «СТО-ВП» - 3,0 тис.грн.;
ТзОВ «Юридична фірма «Європейська інвест.-правова група» - 444,9 тис.грн.;
ТзОВ «Еко енергія плюс»-259,6 тис.грн.;
Фізичні особи – 647,7 тис.грн. С
З метою збільшення надходжень плати за землю до бюджету міської територіальної громади фінансове управління пропонує :
проведення інвентаризації землі з метою виявлення землекористувачів, що самовільно займають земельні ділянки комунальної форми власності;
забезпечити контроль за виконанням рішень щодо надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, а саме щодо недопущення протермінування укладання договорів оренди та їх передачі до Бориславського відділення Дрогобицької об’єднаної Державної податкової інспекції у м.Бориславі;
посилити претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованих сум з плати за землю до бюджету Бориславської міської територіальної громади.
забезпечити приведення усіх договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення у відповідності до затвердженої рішенням Бориславської міської ради від 11.07.2019 року №1955 нової нормативної грошової оцінки землі м.Борислава.
Податку на майно відмінне від земельної ділянки до бюджету міської територіальної громади надійшло за звітний період 2021 року в сумі 1294,2 тис.грн., що складає 99,5 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 26,8 відсотка до плану на 2021 рік.
Зокрема :
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості 15,7 тис.грн, що складає 97,2 відсотків до плану на січень-червень 2021 року та 48,5 відсотка до плану на 2021 рік;
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості 220,2 тис.грн, що складає 134,3 відсотки до плану на січень-червень 2021 року та 13,7 відсотка до плану на 2021 рік;
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості 219,2 тис.грн, що складає 106,1 відсотків до до плану на січень-червень 2021 року та 16,0 відсотків до плану на 2021 рік;
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості 839,0 тис.грн, що складає 91,8 відсотка до до плану на січень-червень 2021 року та 46,0 відсотків до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету міста Борислава зросли на 225,1 тис.грн. або 21,1 відсотка.
73,8%
|
Резервами збільшення надходжень податку на майно, відмінного від земельної ділянки є :
забезпечення формування повної бази оподаткування податку на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб.
посилити претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованих сум з плати податку на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб до бюджету Бориславської міської територіальної громади.
Єдиного податку до бюджету міської територіальної громади за звітний період 1оку надійшло в сумі 12790,7 тис.грн., що складає 124,5 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року та 62,4 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного податку зросли на 3756,1 тис.грн. або 41,6 відсотка.
Зокрема :
єдиного податку з юридичних осіб надійшло в сумі 1445,3 тис.грн., що складає 135,5 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 67,7 до плану на 2021 рік;
|
|
За даними Бориславського відділення Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції станом на 01 липня 2021 року фактично здійснюють діяльність 1081 підприємців (фізичних осіб) , які працюють на єдиному податку, в тому числі : першої групи 157 платників, другої групи 557 платників, третьої групи 394 платника.
В порівнянні з 01.01.2021 року кількість підприємців (фізичних осіб) зросла на 29 платника.
Станом на 01.07.2021 року зареєстровано 55 платників єдиного податку юридичних осіб.
Проведеним аналізом надходжень єдиного податку в розрізі платників встановлено :
Надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном , що перебуває у комунальній власності, до бюджету міської територіальної громади за січень-червень 2021 року надійшло в сумі 434,3 тис.грн., що складає 124,1 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року та 62,1 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження орендної плати збільшилися на 142,8 тис.грн. або на 49,0 відсотка.
|
|
посилити претензійно-позовну роботу щодо боржників за оренду комунального майна;
провести інвентаризацію комунального майна з метою надання об’єктів комунальної власності в оренду.
Плати за надання адміністративних послуг за звітний період до бюджету міської територіальної громади надійшло в сумі 532,9 тис.грн., що складає 119,2 відсотків до плану на січень-червень 2021 року та 59,6 відсотка до плану на 2021 рік .
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження плати за надання адміністративних послуг зросли на 93,1 тис.грн. або 21,2 відсотка.
За перше півріччя 2021 року до спеціального фонду бюджету міської територіальної громади надійшло податкових та неподаткових надходжень в сумі 4991,3 тис.грн., що складає 14,0 відсотка до плану на січень-червень 2021року та 7,5 відсотка до на 2021 рік .
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження зросли на 968,7 тис.грн. або 24,1 відсотка.
Надходження до екологічного фонду склали за перше півріччя 2021 року в сумі 61,8 тис.грн., що складає 127,1 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року та 63,9 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 7,6 тис.грн. або 14,0 відсотків.
Надходження від продажу землі у першому півріччі 2021 року склали в сумі 1870,5 тис.грн., що скадає 6,1 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 3,3 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 889,2 тис.грн. або 90,6 відсотка.
Надходження коштів від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності у першому півріччі 2021 року склали в сумі 102,7 тис.грн., що скадає 6,1 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 3,1 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зменшилися на 850,9 тис.грн. або 89,9 відсотка.
Власних надходжень бюджетних установ у звітному періоді до бюджету міської територіальної громади надійшло в сумі 2485,8 тис.грн.
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження зросли на 534,7 тис.грн., або 24,2 відсотків, в тому числі:
надходження від платних послуг збільшилися на 689,3 тис.грн., а по інших джерелах власних надходжень надходження зменшилися на 154,6 тис.грн.
Плати за послуги, що надаються бюджетними установами надійшло в сумі 1771,0 тис.грн., що складає 70,2 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 35,1 відсотка до плану на 2021 рік..
тис.грн.
КПКВ | Січень-березень 2021 року | Січень-березень 2020 року | Відхилення 2021 року до 2021 року | ||||||||||
25010000 "Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами" | 25010100 "Плата за послуги що надають-ся бюджетними установами" | 25010200 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 25010300 "Плата за оренду майна бюджетних установ | 25010400 "Надходження бюджетних установ від реалізації в установлено порядку майна" | 25010000 "Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами" | 25010100 "Плата за послуги що надаються бюджетними установами" | 25010200 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 25010300 "Плата за оренду майна бюджетних установ | 25010400 "Надходження бюджетних установ від реалізації в установлено порядку майна" | ||||
в тис.грн | у % | ||||||||||||
0100 "Органи місцевго самоврядування" | 137,1 | 0,0 | 137,1 | 0,0 | 0,0 | 113,5 | 0,0 | 111,2 | 0,0 | 2,3 | 23,6 | 20,8 | |
1000 "Освіта" | 1577,4 | 1574,1 | 0,0 | 3,3 | 0,0 | 662,3 | 658,0 | 0,0 | 3,5 | 0,8 | 915,1 | 138,2 | |
4000 "Культура" | 56,5 | 27,8 | 0,0 | 27,9 | 0,8 | 306,0 | 267,9 | 0,0 | 38,0 | 0,1 | -249,5 | -81,5 | |
Всього | 1771,0 | 1601,9 | 137,1 | 31,3 | 0,8 | 1081,8 | 925,9 | 111,2 | 41,5 | 3,2 | 689,3 | 63,7 |
|
|
Інших джерел власних надходжень бюджетних установ надійшло 714,8 тис.грн.,що складає 124,3 відсотка до плану на січень-червень 2021 року та 62,1 відсотка до плану на 2021 рік
тис.грн.
КПКВ | Січень-березень 2021 року | Січень-березень 2020 року | Відхилення 2021 року до 2020 року | ||||||
25020000 "Інші джерела власних надходжень" | 25020100 "Благодійні внески гранти та дарунки" | 25020200 "Кошти , що отримуються бюджетними установами від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виклнання цільових заходів" | 25020000 "Інші джерела власних надходжень" | 25020100 "Благодійні внески гранти та дарунки" | 25020200 "Кошти , що отримуються бюджетними установами від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виклнання цільових заходів" | тис.грн. | у % | ||
1000 "Освіта" | 557,4 | 552,1 | 5,4 | 655,0 | 522,2 | 132,8 | -97,6 | -14,9 | |
3000 "Соціальний захист" | 79,7 | 79,7 | 0,0 | 152,4 | 150,1 | 2,3 | -72,7 | -47,7 | |
4000 "Культура" | 27,0 | 26,9 | 0,1 | 47,9 | 19,5 | 28,4 | -20,9 | -43,6 | |
5000 "Фізична культура і спорт" | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | |
7600 "Економічна діяльність" | 48,7 | -43,4 | 92,1 | 14,1 | 0,0 | 14,1 | 34,6 | 245,4 | |
Вього | 714,8 | 615,2 | 99,6 | 869,4 | 691,8 | 177,6 | -154,6 | -17,8 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження інших джерел власних надходжень бюджетних установ скоротилися на 154,6 тис.грн. або 17,8 відсотка.
На кінець звітного періоду загальна сума заборгованості по сплаті податків і зборів підприємств , організацій до бюджетів усіх рівнів склала 26065,1 тис.грн, порівняно з початком року зменшилася на 5140,4 тис.грн.
|
|
ВИДАТКИ БЮДЖЕТУ МІСТА БОРИСЛАВА
За січень-червень 2021 року по бюджету Бориславської міської територіальної громади проведені видатки всього в сумі 162315,2 тис.грн., в тому числі:
видатки загального фонду склали - 158313,7 тис. грн.;
видатки спеціального фонду – 4001,5 тис. грн.
В порівнянні з відповідним періодом 2020 року видатки по бюджету територіальної громади зросли на 38719,0 тис. грн. або 31,3 відсотка в т.ч. видатки загального фонду зросли на 40155,3 тис.грн., видатки спеціального фонду скоротилися на 1436,3 тис.грн.
За економічною ознакою в першому кварталі 2021 року найбільшу частку у загальному обсязі видатків бюджету міської територіальної громади за загальним фондом становлять кошти , які спрямовуються на заробітну плату з нарахуваннями працівників бюджетних установ 116114,2 тис.грн. (73,3 відсотка), поточні трансферти 28331,5 тис.грн. (17,9 відсотка), енергоносії та комунальні послуги 9261,4 тис.грн (5,9 відсотка) , інші видатки 2892,1 тис.грн. ( 1,8 відсотка), соціальне забезпечення 1714,5 тис.грн. (1,1 відсотка).
За рахунок субвенції з державного бюджету проведено видатки в сумі 56766,2 тис. грн., в тому числі в розрізі в розрізі субвенцій , а саме :
на фінансування видатків по освітній субвенції проведені видатки в сумі 55649,8 тис.грн.;
на забезпечення мешканців міста препаратами інсуліну за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки в сумі 630,6 тис.грн.;
на фінансування оплати праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам інклюзивно ресурсного центру за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки в сумі 420,9 тис.грн.;
на фінансування державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам проведені видатки в сумі 64,9 тис.грн.
Проведеним аналізом штатної чисельності по бюджетних установах міської територіальної громади встановлено, що станом на 01 липня 2021 року утримується штатна чисельність в кількості 1418,5 штатних одиниць , а саме:
по органах місцевого самоврядування штатна чисельність складає – 147,0 штатних одиниць;
по установах освіти утримується штатна чисельність в кількості 1145,5 штатних одиниць;
по установах культури утримується штатна чисельність в кількості 69 штатних одиниць ;
по установах фізичної культури і спорту утримується штатна чисельність в кількості 29,25 штатних одиниць ;
по установах соціального забезпечення утримується штатна чисельність в кількості 27,75 штатних одиниць.
Найбільша частка видатків бюджету міста Борислава припадає на утримання установ освіти , охорони здоров’я , органи місцевого самоврядування, житлово-комунальне господарство.
За рахунок освітньої субвенції проведені видатки в сумі 55649,8 тис.грн., в тому числі на :
на оплату праці і нарахування на заробітну плату проведені видатки в сумі 55649,8 тис.грн. ( на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, Державної гімназії, дитячого будинку «Оріана»).
За рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції на утримання інклюзивно-ресурсного центру проведені видатки в сумі 420,9 тис.грн., в тому числі на :
на оплату праці і нарахування на заробітну плату педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсного центру проведені видатки в сумі 420,9 тис.грн..
За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами проведені видатки в сумі 64,9 тис.грн.
За рахунок субвенції з бюджету Східницької селищної ради проведено відшкодування за навчання учнів дитячої школи мистецтв в сумі 33,3 тис.грн., які спрямовані на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам дитячої школи мистецтв.
Станом на 01 липня 2021 року проведені видатки по центалізованих заходах з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 824,3 тис.грн., в тому числі :
за рахунок коштів субвенції субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки по забезпеченю мешканців міста препаратами інсуліну в сумі 630,6 тис.грн.;
за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади проведені видатки по забезпеченю мешканців міста препаратами інсуліну в сумі 193,7 тис.грн.
За січень-червень 2021 року проведені видатки по загальному фонду без врахування субвенцій з державного бюджету в сумі 101514,2 тис.грн., зокрема в розрізі галузей:
по органах місцевого самоврядування – 16208,3 тис.грн.;
по установах освіти – 46392,7 тис.грн.;
по установах охорони здоров’я – 6478,5 тис.грн.;
по установах культури – 4993,4 тис.грн.;
по житлово-комунальному господарству – 16348,3 тис.грн.;
по соціальному захисту населення – 2828,8 тис.грн.;
по фізичній культурі і спорту – 4158,1 тис.грн.;
інші видатки – 4106,1 тис.грн.
|
В структурі видатків бюджету міської територіальної громади найбільша частка видатків припадає на видатки на утримання установ освіти 46,0 відсоток, н а утримання житлово-комунального господарства 16,0 відсотків, утримання органів місцевого самоврядування 16,0 відсотків, на утримання комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарням.Борислава», комунального некомерційного підприємства «Стоматполіклініка», програм по охороні здоров»я , які фінансуються за кошти міського бюджету 6,0 відсотків, на утримання установ культури 5,0 відсотків.
За звітний період по загальному фонду з бюджету міської територіальної громади проведені видатки на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 116114,2 тис.грн.
Галузь | Фонд заробітної плати з нарахуваннями за січень-червень 2021 року | Фонд заробітної плати з нарахуваннями за січень-червень 2020 року | Відхилення січня-червня 2021року до січня-червня 2020 року | ||
В тис.грн. | У відсотках | ||||
Органи місцевого самоврядування | 15046,4 | 9839,2 | 5207,2 | 34,6 | |
Освіта | 93980,6 | 62067,4 | 31913,2 | 34,0 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 1745,1 | 1283,8 | 461,2 | 26,4 | |
Культура | 3385,8 | 2238,3 | 1147,6 | 33,9 | |
Фізична культура та спорт | 1956,3 | 1344,4 | 611,9 | 31,3 | |
Всього | 116114,2 | 76773,2 | 39341,0 | 33,9 |
Видатки на виплату заробітної плати з нарахуванням збільшились у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 39341,0 тис. грн. або на 33,9 відсотка за рахунок підвищення заробітної плати працівникам бюджетних установ.
Найбільше зростання фонду оплати праці з нарахуваннями за січень-червень відбулося по установах освіти, установи культури, фізичної культури та спорту.
Частка видатків на заробітну плату з нарахуваннями в структурі видатків складає 73,3 відсотка.
Проведеним аналізом фактичних видатків бюджету міської територіальної громади на заробітну плату з нарахуваннями за січень-червень 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року встановлено, що фонд заробітної плати зріс на 32245,9 тис. грн. або 48,4 відсотка , в тому числі в розрізі галузей :
Галузь | Фонд заробітної плати за січень-червень 2021 року | Фонд заробітної плати за січень-червень 2020 року | Відхилення 2021 року до 2020 року | Середня зарпла-та за січень-червень 2021 року | Середня зарплата за січень-червень 2020 року | ||
У тис.грн. | У відсотках | ||||||
Органи місцевого самоврядування | 13813,0 | 9063,4 | 4749,6 | 52,4 | 15,661 | 10,713 | |
Освіта | 78735,5 | 53132,8 | 25602,7 | 48,2 | 11,455 | 8,413 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 1587,0 | 1201,2 | 385,8 | 32,1 | 9,531 | 6,510 | |
Культура | 3061,8 | 2053,3 | 1008,4 | 49,1 | 7,395 | 5,432 | |
Фізична культура та спорт | 1622,8 | 1123,3 | 499,5 | 44,5 | 9,246 | 6,400 | |
Всього | 98820,0 | 66574,0 | 32245,9 | 48,4 | 8,309 | 6,912 |
Проведеним аналізом забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями на 2021 рік встановлено, що бюджетні установи, які фінансуються з бюджету міської територіальної громади станом на 01.04.2021 року не забезпечені фондом заробітної плати з нарахуваннями в сумі 8843,7 тис.грн., з них по установах освіти 7904,1 тис.грн., культури – 601,3 тис.грн., соціального захисту і соціального забезпечення – 338,3 тис.грн.
На придбання продуктів харчування по загальному фонду бюджету міської територіальної громади використано 915,7 тис.грн. , що на 493,5 тис.грн. більше у порівнянні з відповідним періодом 2020 року.
На оплату енергоносіїв та комунальних послуг по загальному фонду бюджету міста у звітному періоді використано коштів в сумі 9261,4 тис.грн.
Галузь | Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв за січень-червня 2021 року | Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв за січень-червень 2020 року | Відхилення січня-червня 2021 рік до січня-червня 2020 року | ||
В тис.грн. | У відсотках | ||||
Органи місцевого самоврядування | 476,6 | 385,7 | 90,9 | 23,6 | |
Освіта | 6653,1 | 5820,4 | 832,7 | 14,3 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 48,6 | 35,5 | 13,1 | 36,9 | |
Житлово-комунальне господарство | 817,4 | 659,9 | 157,5 | 23,9 | |
Культура | 874,8 | 571,2 | 303,6 | 53,2 | |
Фізична культура та спорт | 390,9 | 258,7 | 132,2 | 51,1 | |
Всього | 9261,4 | 7731,5 | 1529,9 | 19,8 |
В порівнянні з першим півріччям 2020 року видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг зросли на 1529,9 тис.грн. або 19,8 відсотка.
В загальній структурі видатків частка захищених видатків бюджету складає 128116,9 тис.грн. або 80,9 відсотка.
Станом на 01 липня 2021 року по бюджету міської територіальної громади обліковується дебіторська заборгованість за загальним фондом в сумі 364,2 тис.грн. і зросли проти початку року на 364,2 тис.грн., а саме :
по спожитих енергоносія та комунальних послугах 363,3 тис.грн.;
по соціальному забезпеченню 0,9 тис.грн..
Найбільшу питому вагу в цій сумі займає заборгованість перед відділом освіти орендарів, що не вчасно або не в повному обсязі відшкодовують спожиті енергоносії та комунальні послуги.
Кредиторська заборгованість зросла на 4708,8 тис. грн. проти початку року і склала на 01.07.2021 року 4708,8 тис. грн.
Кредиторська заборгованість без врахування заборгованості по заробітній платі з нарахуваннями по терміну , що не настав складає 235,1 тис.грн..
Кредиторська заборгованість за загальним фондом станом на 01 липня 2021 року має таку структуру , а саме :
оплата праці і нарахування на заробітну плату – 4473,7 тис.грн.;
за придбані предмети, матеріали обладнання , інвентар – 47,6 тис.грн.;
по оплаті послуг ( крім комунальних) – 90,1 тис.грн.;
за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги – 0,6 тис.грн.;
по видатках на відрядженнях – 8,5 тис.грн;
по поточних трансфертах – 87,9 тис.грн.;
по інших видатках – 0,4 тис.грн..
По спеціальному фонду бюджету міста та за рахунок власних надходжень бюджетних установ (та за рахунок спеціального фонду бюджету) проведені видатки за перше півріччя 2021 року в сумі 4001,5 тис.грн., в тому числі :
оплата праці і нарахуванням на заробітну плату в сумі – 522,2 тис.грн.;
медикаменти – 2,4 тис.грн.;
продукти харчування – 693,7 тис.грн.;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 74,8 тис.грн.;
інші видатки – 654,6 тис.грн.;
капітальні видатки – 2052,8 тис.грн.
Станом на 01 липня 2021 року обліковується кредиторська заборгованість по спеціальному фонду в сумі 47,0 тис.грн та дебіторська заборгованість в сумі 16,8 тис.грн.
Відповідно до розпорядження міського голови від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці» станом на 01.07.2021 р. проведено заходів з економії бюджетних коштів в сумі 2921,4 тис. грн. або 58,00 відсотків до річного плану (або 143,4 відсотки до плану січень – червень), в тому числі:
за рахунок скорочення штатної чисельності працівників в дитячому будинку «Оріана» в кількості 2,4 ставки на суму 74,5 тис. грн.;
за рахунок забезпечення жорсткої економії використання енергоносіїв – 300,3 тис. грн.;
за рахунок не заповнення вакантних посад – 414,6 тис. грн.;
за рахунок надання відпусток без збереження заробітної плати в сумі 318,6 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 362,3 тис. грн.;
раціональна організація замін – 294,8 тис. грн;
інші заходи по економії бюджетних коштів – 1156,3 тис. грн.
По установах освіти фактично вжито заходів з економії бюджетних коштів в сумі 2681,7 тис. грн. або 57,4 відсотків до річного плану (або 142,7 відсотків до плану січень – червень), в тому числі :
за рахунок скорочення штатної чисельності працівників в дитячому будинку «Оріана» в кількості 2,4 ставки на суму 63,2 тис. грн.;
за рахунок забезпечення жорсткої економії використання енергоносіїв – 228,0 тис. грн.;
за рахунок не заповнення вакантних посад – 377,8 тис. грн.;
надання відпустки без збереження заробітної плати в сумі 251,6 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 346,9 тис. грн.;
раціональна організація замін – 294,8 тис. грн.
інші заходи по економії бюджетних коштів – 1119,4 тис. грн.
По установах культури досягнуто економії коштів в сумі 101,3 тис. грн. або 54,5 відсотки до річного плану (або 99,4 відсоток до плану січень – червень), в тому числі:
за рахунок режиму економії використання енергоносіїв – 29,0 тис. грн.;
надання відпустки без збереження заробітної плати в сумі 56,0 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 15,4 тис. грн.;
інші заходи по економії бюджетних коштів – 0,9 тис. грн.
По установах соціального захисту населення вжито заходів по економії бюджетних коштів в сумі 138,4 тис. грн. або 78,0 відсотків до річного плану (або 243,7 відсотків до плану січень – червень), в тому числі:
за рахунок скорочення штатної чисельності працівників в кількості 2,0 ставки на суму 11,3 тис. грн.;
за рахунок режиму економії використання енергоносіїв – 43,3 тис. грн.
за рахунок не заповнення вакантних посад – 36,8 тис. грн.
надання відпустки без збереження заробітної плати в сумі 11 тис. грн.;
інші заходи по економії бюджетних коштів – 36 тис. грн.
Крім цього з міського бюджету на покриття дефіциту по заробітній платі спрямовано вільні залишки, які виникли на 01.01.21 р. в сумі 789,2 тис. грн., а саме: на оплату праці по установах освіти – 389,2 тис. грн., по установах культури - 400 тис. грн.
Так станом на 01.07.2021 року з врахуванням заходів по економії незабезпеченість фондом оплати праці складає 8843,6 тис. грн., а самеː
по установах освіти незабезпеченість складає 7904 тис. грн.;
по установах соціального захисту незабезпеченість складає 338,3 тис. грн.;
по установах культури незабезпеченість складає 601,3 тис. грн.
Проведеним аналізом споживання бюджетними установами енергоносіїв в натуральних одиницях протягом січня-червня 2021 року встановлено, що теплопостачання спожито на 13,5 відсотки менше ніж за аналогічний період 2020 року, водопостачання на 31,6 відсотків більше, електроенергії на 28,5 відсотків більше, природного газу – 2,7 відсотки більше. Ріст споживання енергоносіїв в порівнянні з 2020 роком пояснюється збільшенням кількості бюджетних установ через утворення Бориславської територіальної громади.
Вид енергоносіїв |
Натуральні одиниці за січень-червень 2020 року | Натуральні одиниці за січень-червень 2021 року | Відхилення 2021 року до 2020 року | |
У натураль-них одиницях |
У відсотках | |||
Теплопостачання ( Тис.Гкал) |
3,7 | 3,2 | -0,5 | -13,5 |
Водопостачання та водовідведення ( тис.м.куб.) |
5,7 | 7,5 | + 1,8 | +31,6 |
Електроенергія (тис.Квт.год.) |
488,4 | 627,8 | +139,4 | +28,5 |
Природний газ (тис.м.куб.) |
136,3 | 140,0 | +3,7 | +2,7 |
ВИДАТКИ НА УТРИМАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО
САМОВРЯДУВАННЯ
За рахунок бюджету міської територіальної громади фактично утримується 134 штатні одиниці при штатній чисельності 147 штатних одиниць.
На утримання органів місцевого самоврядування за перший квартал 2021 року використано асигнування в сумі 16208,3 тис. грн., що складає 96,8 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року.
За рахунок бюджету міста Борислава утримується апарат виконавчого комітету міської ради, апарат фінансове управління міської ради, апарат управління праці та соціального захисту населення міської ради, апарат управління культури молоді, фізичної культури та спорту міської ради, апарат відділу освіти міської ради, апарат управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради, апарат управління комунальної власності, земельних відносин , архітектури міської ради.
Назва установи | Видатки на утримання: | Відхилен-ня січня-червня 2021 року до січня-червня 2020 року | Штатна чисельність | |||||
За січень-червень 2020 року | За січень-червень 2021 року | |||||||
За січень-червень 2021 року | За січень - червень 2020 року | По штатному розписі | Фактич-но зай-нято | По штат-ному розписі | Фактич-но зайнято | |||
Виконавчий комітет міської ради | 8728,7 | 5344,4 | 3384,3 | 64 | 58 | 70 | 66 | |
Відділ освіти міської ради | 365,9 | 300,0 | 65,9 | 5 | 4 | 5 | 4 | |
Управління праці та соціального захисту населення міської ради | 3204,9 | 2117,0 | 1087,9 | 32 | 27 | 32 | 28 | |
Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради | 441,2 | 348,5 | 92,7 | 6 | 4 | 6 | 4 | |
Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради | 1105,1 | 802,3 | 302,8 | 12 | 11 | 12 | 12 | |
Управління комунальної власності, земельних відносин, архітектури міської ради | 1137,7 | 811,1 | 326,6 | 11 | 11 | 11 | 10 | |
Фінансове управління міської ради | 1224,8 | 848,1 | 376,7 | 11 | 11 | 11 | 10 | |
Всього по органах місцевого самоврядуван-ня | 16208,3 | 10571,5 | 5638,8 | 141,0 | 126,0 | 147,0 | 134,0 |
В порівнянні з першим кварталом 2020 року видатки на утримання органів місцевого самоврядування зросли на 5638,8 тис.грн., або 53,3 відсотка.
В структурі видатків бюджету міста Борислава , видатки на утримання апарату управління складають 10,2 відсотка.
Видатки на заробітну плату з нарахуваннями проведені в сумі 15046,4 тис.грн., що складає 92,8 відсотка до загальних видатків на утримання органів місцевого самоврядування.
Середня заробітна плата по апарату управління за перший квартал 2021 року склала 15,661 тис.грн. проти 10,713 тис.грн. у першому кварталі 2020 року тобто зросла на 46,2 відсотка.
Видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг проведені в сумі 476,6 тис.грн. або 2,9 відсотка.
Слід відмітити , що практично 95,8 відсотка від всіх видатків на апарат управління займають заробітна плата з нарахуваннями та енергоносії (15523,0 тис.грн.).
Станом на 01 липня 2021 року по органах місцевого самоврядування обліковується кредиторська заборгованість за загальним фондом в сумі 1775,1 тис.грн., яка зросла проти початку 1775,1 тис.грн., в тому числі :
по оплата праці та нарахування на заробітну плату –1745,6 тис.грн.;
по інших видатках склала – 29,5 тис.грн. ( в тому числі за придбані товари і послуги – 23,5 тис.грн., по оплаті послуг крім комунальних – 3,7 тис.грн., по видатках на відрядження – 2,3 тис.грн. ).
Дебіторська заборгованість станом на 01 липня 2021 року складає 0,4 тис.грн. і зросла проти початку року 0,4 тис.грн., в тому числі :
по оплаті комунальних послуг та енергоносіїв – 0,4 тис.грн.
За спеціальним фондом за січень-червень 2021 року по органах місцевого самоврядування проведені видатки в сумі 109,2 тис.грн., в тому числі по:
придбанню предметів, матеріалів обладнання та інвентаря проведені в сумі 11,1 тис.грн.;
оплаті послуг (крім комунальних) проведені видатки в сумі 22,8 тис.грн.;
оплаті комунальних послуг та енергоносіїв проведені видатки в сумі 74,8 тис.грн.;
інших поточних видатках проведені видатки в сумі 0,5 тис.грн.;
Станом на 01 липня 2021 року по органах місцевого самоврядування відсутня кредиторська і дебіторська заборгованість за спеціальним фондом .
На виконання Програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на 2021-2022 роки проведені видатки (Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів для Бориславського ВП ДВП ГУ НП у Львівській області) в сумі 50,0 тис.грн.
На виконання Програми забезпечення вручення фізичним особам податкових повідомлень-рішень на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку на 2021 рік (Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів) в сумі 60,0 тис.грн.
На виконання Програми членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування проведені видатки в сумі 20,0 тис.грн.
На виконання Програми щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха проведені видатки в сумі 60,8 тис.грн.
На виконання Програми з мобілізаційної підготовки місцевого значення проведені видати в сумі 9,9 тис.грн.
ОСВІТА
На утримання установ освіти по загальному фонду за січень-березень 2021 року використано асигнування в сумі 102561,5 тис. грн., що складає 95,6 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року.
За рахунок бюджету міської територіальної громади утримуються дванадцять дошкільних закладів освіти, дев'ять шкіл, державна гімназія , дитячий будинок „Оріана”, позашкільні заклади освіти, методична робота, централізована бухгалтерія відділу освіти, група по обслуговуванню, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, інклюзивно-ресурсний центр.
Напрямки використання | Виконання за січень-червень 2021 року | Виконання за січень-червень 2020 року | Відхилення січня-червня 2021 року до січня-червня 2020 року | ||
У грн. | У відсотках | ||||
Дошкільні заклади освіти | 21041,6 | 17312,7 | 3728,9 | 21,5 | |
Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми | 69310,3 | 42397,7 | 26912,6 | 63,5 | |
Дитячі будинки (в т. ч. сімейного типу, прийомні сім`ї) | 1097,4 | 949,8 | 147,6 | 15,5 | |
Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 2818,3 | 2289,0 | 529,3 | 23,1 | |
Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників | 209,5 | 265,0 | -55,5 | -20,9 | |
Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти | 2489,4 | 1676,8 | 812,7 | 48,5 | |
Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру | 435,0 | 324,3 | 110,7 | 34,2 | |
Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами | 64,9 | 0,0 | 64,9 | 0,0 | |
Надання спеціалізованої освіти школи естетичного виховання | 5095,1 | 6140,5 | -1045,4 | -17,0 | |
Всього | 102561,6 | 71355,8 | 31205,8 | 43,7 |
В порівнянні з першим півріччям 2021 року видатки на освіту зросли на 31205,8 тис.грн. або 43,7 відсотка.
+418,5 тис.грн.
|
В структурі видатків бюджету міста Борислава видатки на освіту складають 64,8 відсотка .
За рахунок бюджету міської територіальної громади проведені видатки на утримання установ освіти в сумі 46392,7 тис.грн.
|
На фінансування оплати праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам інклюзивно ресурсного центру за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки в сумі 420,9 тис.грн..
За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами проведені видатки в сумі 64,9 тис.грн.
За рахунок субвенції з бюджету Східницької селищної ради проведено відшкодування за навчання учнів дитячої школи мистецтв в сумі 33,3 тис.грн., які спрямовані на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам дитячої школи мистецтв.
На заробітну плату і нарахування використано кошти в сумі 93980,6 тис.грн., що складає 91,6 відсотка до всіх видатків на утримання установ освіти.
Середня заробітна плата по установах освіти за перший квартал 2021 року склала 9,460 тис.грн. і зросла проти минулого року на 28,2 відсотка.
На продукти харчування використано коштів в сумі 915,7 тис.грн., що складає 0,9 відсотка до всіх видатків .
Видатки на оплату енергоносіїв проведено в сумі 6653,1 тис.грн., що складає 6,5 відсотка до всіх видатків.
Слід відмітити , що 99,0 відсотка всіх видатків на утримання установ освіти складають захищені статті видатків (101554,2 тис.грн.).
Станом на 01 липня 2021 року комплектовано 194 класів на 4602 учнів. Наповнюваність класів на 01 липня 2021 року склала 23,72 учня на клас.
|
2015/2016 навчальний рік |
2016/2017 навчаль-ний рік | 2017/2018 навчальний рік | 2018/2019 навчаль-ний рік | 2019/2020 навчаль-ний рік |
2020/2021 навчаль-ний рік |
Кількість класів |
168 | 169 | 169 | 169 | 167 | 194 |
Кількість учнів | 3911 | 3957 | 4011 | 4072 | 4168 | 4602 |
Середня напов-нюваність | 23,30 | 23,41 | 23,73 | 24,1 | 24,9 | 23,72 |
Кількість педставок | 359 | 354 | 356,9 | 346,0 | 346 | 487,69 |
Кількість педставок на клас | 2,14 | 2,09 | 2,11 | 2,05 | 2,05 | 2,52 |
Кількість учнів на одну педставку | 11 | 11 | 11 | 12 | 12 | 9,4 |
Навантаженість учнів на одного педпрацівника у звітному періоді 2021 року склала 9,4 одиниці.
Кількість педставок на один клас у звітному періоді склала 2,52 педставки на клас.
Проведеним аналізом витрат на одного учня по загальноосвітніх закладах освіти встановлено , що найбільші витрати на одного учня є по НВК ЗОШ № 6- 28,7 тис.грн., ЗОШ І ст.. с.Мокряни- 41,3 тис.грн. та ЗОШ І ст. с. Винники – 43,3 тис.грн.
назва школи | кількість учнів станом на 1 липня 2021 року | кількість класів станом на 1 липня 2021 року | Відсоток наповнюваності до потужності шкіл | Наповнюваність | Кількість педставок | Кількість педставок на клас | Витрати на оного учня, тис. грн. |
ЗОШ № 1 | 631 | 25 | 93 | 25,24 | 59,59 | 2,38 | 13,1 |
ЗОШ № 3 | 514 | 20 | 79 | 25,70 | 50,48 | 2,52 | 13,9 |
ЗОШ № 4 | 840 | 31 | 100 | 27,10 | 82,86 | 2,67 | 14,3 |
ЗОШ № 5 | 409 | 16 | 76 | 25,56 | 38,09 | 2,38 | 11,6 |
ЗОШ № 7 | 434 | 16 | 72 | 27,13 | 40,93 | 2,56 | 13,9 |
ЗОШ № 8 | 482 | 19 | 88 | 25,37 | 43,12 | 2,27 | 12,6 |
ЗОШ № 9 | 157 | 9 | 65 | 17,44 | 19,75 | 2,19 | 17,8 |
Державна гімназія | 407 | 13 | 102 | 31,31 | 44,9 | 3,45 | 14,9 |
НВК ЗОШ № 6 | 121 | 9 | 40 | 13,44 | 18,92 | 2,10 | 28,7 |
НВК с. Попелі | 306 | 16 | 63 | 19,13 | 37,78 | 2,36 | 18,0 |
НВК с. Ясениця-Сільна | 134 | 9 | 68 | 14,89 | 20,83 | 2,31 | 26,3 |
НВК с. Уріж | 155 | 11 | 78 | 14,09 | 27,39 | 2,49 | 22,4 |
ЗОШ І ст. с. Мокряни | 7 | 35 | 1,94 | 41,3 | |||
ЗОШ І ст. с. Винники | 5 | 1,11 | 43,3 | ||||
Всього | 4602 | 194 | X | 23,72 | 487,69 | 2,51 | 13,8 |
Станом на 01 липня 2021 року в дошкільних закладах освіти комплектовано 54 груп на 1067 дітей, та при НВКЗОШ – 7 груп на 112 вихованців.
Показники |
2010 рік |
2011 рік | 2012 рік |
2013 рік |
2014 рік |
2015 рік |
2016 рік | 2017 рік | 2018 рік | 2019 рік |
2020 рік | 2021 рік |
Кількість груп в дошкільних закладах освіти | 56 | 58 | 59 | 60 | 60 | 60 | 61 | 60 | 60 | 60 | 60 | 54 |
Кількість дітей | 1147 | 1185 | 1266 | 1279 | 1264 | 1250 | 1258 | 1294 | 1347 | 1347 | 1155 | 1067 |
Середня наповнюва-ність | 20,48 | 20,43 | 21,46 | 21,32 | 21,07 | 20,83 | 20,62 | 21,57 | 22,5 | 22,5 | 19,25 | 19,76 |
Кількість педагогічних працівників | 121,0 | 117,5 | 115 | 115 | 115 | 114,5 | 117 | 120 | 119 | 119 |
119,12 | 138,3 |
Середня відвідуваність однієї дитини в дошкільних закладах міста за перше півріччя 2021 року складає 7,33 днів (52429 діто-днів/1118 дітей/6 = 7,82 в тому числі в розрізі дошкільних закладів освіти:
Назва закладу | Перше півріччя 2020 року (днів відвідування) |
Перше півріччя 2021року (днів відвідування) |
Дошкільний навчальний заклад № 1 | 3,3 | 8,3 |
Дошкільний навчальний заклад № 2 | 3,2 | 7,8 |
Дошкільний навчальний заклад № 3 | 2,8 | 6,6 |
Дошкільний навчальний заклад № 4 | 2,0 | 7,2 |
Дошкільний навчальний заклад № 6 | 2,3 | 5,7 |
Дошкільний навчальний заклад № 11 | 3,6 | 7,8 |
Дошкільний навчальний заклад № 14 | 3,1 | 7,4 |
Дошкільний навчальний заклад № 16 | 3,2 | 9,0 |
Дошкільний навчальний заклад №17 | 4,9 | 11,4 |
Дошкільний навчальний заклад №18 | 2,8 | 9,0 |
Дошкільний навчальний заклад №19 | 4,9 | 12,9 |
Дошкільний навчальний заклад №20 | 3,0 | 8,2 |
Навчально-виховний комплекс при ЗОШ № 6 | 2,8 | 7,6 |
Навчально виховний комплекс с.Попелі | 6,0 | |
Навчально виховний комплекс с.Ясениця-Сільна | 4,69 |
По дитячому будинку виконано 1,4 тис. діто –днів, фактична вартість харчування однієї дитини в день складає 52,81 грн.
Станом на 01 липня 2021 року в дитячому будинку утримується 1 група на 8 вихованців з штатною чисельністю 13,9 штатних одиниць. Тобто на одного вихованця припадає 1,74 штатної одиниці персоналу.
Слід відмітити, що протягом останніх років спостерігається тенденція до зменшення кількості вихованців.
Показники | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
Вихованці | 26 | 26 | 26 | 27 | 21 | 21 | 19 | 19 | 13 | 13 | 12 | 8 |
Штатні одиниці | 28,0 | 28,0 | 28,0 | 28,5 | 28,5 | 28,5 | 28,0 | 28,0 | 16,3 | 16,3 | 16,3 | 13,9 |
Кількість штатних одиниць на одного вихованця | 1,1 | 1,1 | 1,1 | 1,1 | 1,4 | 1,4 | 1,5 | 1,5 | 1,25 | 1,25 | 1,36 | 1,74 |
Всього по установах освіти (не враховуючи дитячу школу мистецтв) утримується 1086,44 штатних одиниць.
За звітний період виконано 52,4 тис. діто - днів по дитячих дошкільних установах, вартість харчування однієї дитини в день складає 19,22 грн.
По загальноосвітніх школах по харчуванню виконано 23,0 тис. діто – днів. Станом на 01 липня 2021 року здійснюється безкоштовне харчування дітей сиріт, чорнобильців, малозабезпечених дітей, діти батьків учасників АТО вартість харчування цих дітей в день складає 18,0 грн.
За рахунок спеціального фонду проведено видатки в сумі 1722,2 тис.грн., в тому числі:
видатки на оплата праці нарахування на заробітну плату проведені в сумі 522,2 тис.грн.;
видатки на придбані медикаменти проведені в сумі 2,0 тис.грн.;
видатки на продукти харчування проведені в сумі 633,1 тис.грн.;
капітальні видатки проведені в сумі 162,3 тис.грн.;
інші видатки проведені в сумі 402,6 тис.грн.
Станом на 01 липня 2021 року по установах освіти обліковується кредиторська заборгованість за загальним фондом в сумі 2237,3 тис.грн., і зросла проти початку року на 2237,3 тис.грн.( в тому числі прострочена кредиторська заборгованість 54,4 тис.грн.), в тому числі :
по оплаті праці і нарахуваннях на заробітну плату – 2157,7 тис.грн.;
за спожиті енергоносії та комунальні послуги – 0,6 тис.грн.;
по інших видатках заборгованість склала – 79,0 тис.грн. ( в тому числі по відрядженнях 6,2 тис.грн., по оплаті послуг (крім комунальних) – 60,2 тис.грн.,за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 12,3 тис.грн., по інших поточних видатках – 0,3 тис.грн.)
Дебіторська заборгованість відділу освіти міської ради станом на 01 липня 2021 року склала 355,6 тис.грн. та зросла проти початку року на 355,6 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання :
- по оплаті комунальних послуг та енергоносіїв – 355,6 тис.грн..
Станом на 01 липня 2021 року по установах освіти обліковується кредиторська заборгованість по спеціальному фонду 47,0 тис.грн. і зросла проти початку року на 47,0 тис.грн., а дебіторська заборгованість відсутня.
За рахунок бюджету міської територіальної громади утримується дитяча школа мистецтв на утримання якої використано коштів за перше півріччя 2021 року в сумі 5095,1 тис.грн.
По дитячій школі мистецтв утримується 62 штатні одиниці ( в тому числі за рахунок загального фонду 59 штатні одиниці та за рахунок спеціального фонду 3 штатні одиниці) по дитячій школі мистецтв , з них : керівники - 2 штатні одиниці, спеціалісти – 4,5 штатні одиниці, інші – 4,5 штатні одиниці, педагогічні працівники - 51 штатних одиниць.
За звітний період 2021 року надійшло плати за навчання в школі в сумі 285,4 тис.грн. Середній розмір батьківської плати складає 177 грн.
За рахунок батьківської плати в дитячій школі мистецтв утримується 3 штатні одиниці педперсоналу , на утримання яких використано кошти в сумі 241,9 тис.грн., що складає 93,5 відсотка всіх видатків по спеціальному фонду установи .
Станом на 01 липня 2021 року у дитячій школі мистецтв навчається 356 учня.
Протягом звітного періоду 2021 року було звільнено 88 учнів від плати за навчання на загальну суму 77,1 тис.грн.
Проведеним аналізом забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями встановлено, що установи освіти не забезпечені асигнуваннями на оплату праці станом на 01.07.2021 року в сумі 7904,1 тис.грн.
ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я
На утримання установ охорони здоров'я по загальному фонду за січень-червень 2021 року використано асигнування в сумі 8632,4 тис.грн. , що складає 98,0 відсотка до плану на перше півріччя 2021 року.
В тому числі в розрізі напрямків використання бюджетних коштів , а саме :
Напрямки використання | Виконання за січень-червень 2021 року | Виконання за січень-червень 2020 року | Відхилення січня-червня 2021 року до січня-червня 2020 року | ||
У грн. | У відсотках | ||||
Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 3655,8 | 13868,4 | -10212,5 | -73,6 | |
Стоматологічна допомога населенюю | 1930,0 | 2300,6 | -370,6 | 16,1 | |
Центалізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет | 824,3 | 673,7 | 150,7 | 22,4 | |
Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров"я | 699,0 | 300,0 | 399,0 | 133,0 | |
Всього | 7109,1 | 17142,7 | -10033,6 | -58,5 |
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року видатки на охорону здоров'я скоротилися на 8510,2 тис.грн. або на 49,6 відсотка .
|
|
за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади проведені видатки по забезпеченю мешканців міста препаратами інсуліну в сумі 193,7 тис.грн.
За рахунок коштів бюджету міської територіальної громади за звітний період проведені видатки по комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня м.Борислава» в сумі 3655,8 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання :
на оплату комунальних послуг та енергоносіїв проведені видатки в сумі 3655,8 тис.грн. (оплату теплопостачання – 2380,0 тис. грн., оплату водопостачання та водовідведення – 139,8 тис.грн., на оплату електроенергії – 1051,4 тис.грн., на оплату природного газу – 84,6 тис.грн.).
За перше півріччя 2021 року комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня м.Борислава» отримала власних надходжень в сумі 1210,2 тис.грн., а саме в розрізі надходжень:
від надання платних послуг згідно функціональних повноважень – 907,9 тис.грн.;
від господарської або виробничої діяльності – 37,0 тис.грн.;
від плати за оренду майна – 46,4 тис.грн.;
від інших джерел надходжень – 218,9 тис.грн..
В установах комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава» функціонує 190 ліжок звичайного стаціонару та 39 ліжок денного стаціонару.
Штатна чисельність працівників станом на 01.07.2021 року становить 589,5 одиниць (вторинна медична допомога- 447,5 штатні одиниці, первинна медична допомога – 116,0 штатних одиниць, спецкошти- 26 штатних одиниць) проти 578,75 одиниць станом на початок року 01.01.2021 року.
На виконання програми щодо забезпечення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів для населення проведено видатки в сумі 769,1 тис.грн. ( виписано 752 рецепти), а саме в розрізі захворювань:
онкологічні захворювання – 115 рецептів на загальну суму 136,6 тис.грн.;
особи з інвалідністю 1-2 групи – 21 рецепт на загальну суму 5,2 тис.грн.;
особи з інвалідністю з дитинства 1-2 групи – 4 рецепти на загальну суму 0,7 тис. грн.;
артрит – 13 рецептів на загальну суму 7,6 тис.грн.;
ревматизм – 1 рецепт на загальну суму 0,3 тис.грн.;
дитячий церебральний параліч – 9 рецептів на загальну суму 1,6 тис.грн.;
міостепія, міопатія – 17 рецептів на загальну суму 6,9 тис.грн.;
діабет – 9 рецептів на загальну суму 5,3 тис.грн.;
пересадка органів – 15 рецептів на загальну суму 15,4 тис.грн.;
шизофренія та епілепсія – 301 рецептів на загальну суму 190,3 тис.грн.;
хвороба Паркінсона – 98 рецептів на загальну суму 70,6 тис.грн.;
ветерани праці – 33 рецепти на загальну суму 19,4 тис.грн.;
гіпопаратиреоз – 1 рецепт на загальну суму 0,2 тис.грн.;
інфаркт міокарда – 2 рецепти на загальну суму 2,3 тис.грн.;
діти з інвалідністю до 18 років – 4 рецепти на загальну суму 1,0 тис.грн.;
інвалідність внаслідок війни та прирівняні до них – 56 рецептів на загальну суму 20,8 тис.грн.;
учасники бойових дій АТО – 29 рецептів на загальну суму 9,3 тис.грн.;
учасники війни та прирівняні до них – 7 рецептів на загальну суму 3,2 тис.грн.;
стан після операції протезування клапанів серця – 13 рецептів на загальну суму 2,4 тис.грн.;
пенсіонери чи особи з інвалідністю, що отримують пенсію – 1 рецепт на загальну суму 1,3 тис.грн.;
допомога хворим на фенілкетонурію - 3 рецепти на загальну суму 1,4 тис.грн.;
харчовий продукт 91 шт. на загальну суму 267,3 тис.грн.
Протягом січня – червня 2021 року профінансовано Національною службою України первинну медичну допомогу згідно укладених додаткового договору на січень-березень 2021 року та договору на квітень-грудень 2021 року про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій в розмірі 9 655,8 тис.грн., в тому числі пакет 36 «Вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Дані кошти були спрямовані на наступні видатки:
на оплату заробітної плати – 8 445,2 тис.грн.;
нарахування на оплату праці – 1804,7 тис.грн.;
на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 221,4 тис.грн.;.
на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 525,8 тис.грн.;
на оплату послуг (крім комунальних) – 154,9 тис.грн.;
на оплату відрядження – 12,8 тис.грн.;
на капітальний ремонт приміщення для відділення первинної медико санітарної допомоги та придбання обладнання і предметів довгострокового користування – 580,4 тис.грн.
Згідно укладеного додаткового договору на січень-березень 2021 року та договору на квітень-грудень 2021 року між Національною службою здоров’я України та КНП «ЦМЛ м. Борислава» про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги було отримано протягом січня-червня 2021 року коштів на загальну суму 23092,7 тис.грн., в тому числі за наступними пакетами, а саме:
пакет 3 «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» - 3 424,7 тис.грн.;
пакет 4 «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій» - 9 572,2 тис.грн.;
пакет 7 «Медична допомога при пологах» - 1213,2 тис.грн.;
пакет 9 «Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу» - 3 481,3 тис.грн.;
пакет 19 «Психіатрична допомога дорослим та дітям» - 184,2 тис.грн.;
пакет 22 «Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії» - 24,8 тис.грн.;
пакет 24 «Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям» -1324,1 тис.грн.;
пакет 26 «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням опорно-рухового апарату» - 295,9 тис.грн.;
пакет 27 «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженняи нервової системи» - 438,0 тис.грн.;
пакет 33 «Перехідне фінансове забезпечення комплексного надання медичних послуг»- 3038,0 тис.грн.;
пакет 34 «Стоматологічна медична допомога в амбулаторних умовах» - 3,5 тис.грн.;
пакет 35 «Ведення вагітності в амбулаторних умовах» - 92,9 тис. грн.
Дані кошти були спрямовані на наступні видатки:
на оплату заробітної плати – 18 694,1 тис.грн.;
нарахування на оплату праці – 4 072,8 тис.грн.;
на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 159,4 тис.грн.;
на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 271,6 тис.грн.;
на продукти харчування – 133,2 тис.грн.;
на оплату послуг (крім комунальних) – 244,5 тис.грн.;
на оплату відрядження – 15,6 тис.грн.;
на виплату пільгових пенсій – 144,2 тис.грн.
За перше півріччя 2021 року виконано 23592 ліжко/днів в стаціонарах комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава»
В денних стаціонарах проліковано 474 хворих та виконано 3746 ліжкоднів/днів.
Амбулаторні відвідування за звітний період склали 83629 відвідувань.
Вартість одного ліжко/дня становить по медикаментах склала 4,61 грн., по харчуванню 5,65 грн.
Вартість одного амбулаторного відвідування (без первинної ланки) становить 3,28 грн.
Середня заробітна плата по комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня м.Борислава» за перше півріччя склала 9,887 тис.грн. (первинна медична допомога – 17,595 тис.грн., вторинна медична допомога – 7,982 тис.грн., за рахунок власних надходжень – 8,755 тис.грн.).
На утримання комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка» з бюджету міської територіальної громади проведені видатки в сумі 1930,0 тис.грн., які були спрямовані на :
оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату в сумі 1444,8 тис.грн.;
оплату енергоносіїв та комунальних послуг в сумі 148,2 тис.грн.;
відщкодування видатків , пов»язаних із наданням стоматологічної допомоги пільговим категорія населення і сумі 337,0 тис.грн..
Протягом звітного періоду забезпечено виконання 5447 амбулаторних відвідувань з них :
діти – 3762 відвідувань;
пільгові категорії дорослого населення 1685 відвідувань (учасники бойових дій – 127 відвідування, інваліди І-ІІ групи загального захворювання – 83 відвідувань, громадяни похилого віку (старше 70 років) – 1475 відвідувань).
Середня вартість одного відвідування за рахунок коштів бюджету міста складає 200 грн..
Кредиторська заборгованість за загальним фондом станом на 01 липня 2021 року по установах охорони здоров»я складає 79,1 тис.грн.
Дебіторська заборгованість станом на 01 липня 2021 року по загальному фонду відсутня.
По спеціальному фонду станом на 01 липня 2021 року проведені видатки в сумі 77,1 тис.грн., які були спрямовані на :
придбання одного електрокардіографа 12 канального на загальну суму 38,0 тис.грн.;
придбання двох бензогенераторів на загальну суму 39,1 тис.грн.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
На соціальний захист та соціальне забезпечення мешканців громади за січень- червень 2021 року за загальним фондом використано коштів в сумі 2828,8 тис.грн., що складає 84,4 відсотка до плану на січень-червень 2021 року.
Назва установи | Виконання за січень-червень 2021 року | Виконання за січень-червень 2020 року | Відхилення січня-червня 2021 року до січня-червня 2020 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Видатки , які здійснюються з бюджету громади | 2828,8 | 2059,4 | 769,4 | 37,4 | |
Всього | 2828,8 | 2059,4 | 769,4 | 37,4 |
Видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року зросли на 769,4 тис.грн. або 37,4 відсотка.
Із загальної суми видатків на виплату оплати праці і нарахування на заробітну плату використано коштів в сумі 1745,1 тис.грн. – на утримання 27,75 шт. одиниць працівників Бориславського міського центру надання соціальних послуг , які обслужили за перше півріччя 2021 року 661 одиноких непрацездатних громадян.
Середня заробітна плата по установах соціального захисту за перше півріччя 2021 року склала 9,531 тис.грн. і ззросла проти аналогічного періоду минулого року на 44,4 відсотка.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року проведено видатків на виплату інших видатків по соціальному захисту населення ( допомог) в сумі 263,3 тис.грн., а саме :
на виплату одноразової грошової допомоги воїнам афганцям проведені видатки в сумі 24,0 тис.грн.;
на виплату одноразової допомоги мешканцям міста за розпорядження голови проведені видатки в сумі 97,2 тис.грн.;
на виплату одноразової грошової допомоги демобілізованих 3 учасникам АТО – 6,0 тис.грн.;
на виплату доплат до пенсії ветеранам УПА проведені видатки в сумі 7,2 тис.грн.;
на виплату доплат до пенсіїї почесним громадянам міста проведені видатки в сумі 13,6 тис.грн.;
на виплату одноразової допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення – 40,0 тис.грн.;
на відшкодування витрат на медичні препарати для ургентних хворих проведені видатки в сумі 1,3 тис.грн.;
на виплату одноразової допомоги особам з інвалідністю внаслідок участі в АТО, які потребують лікування проведені в сумі 5,0 тис.грн. ;
на виплату одноразової грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи проведені в сумі 22,0 тис.грн. ;
на виплату одноразової грошової допомоги сімям загиблих учасників АТО на встановлення пам’ятників проведені в сумі 20,0 тис.грн. ;
на виплату одноразової грошової допомоги мешканцям міста прийнятим на військову службу за контрактом проведені видатки в сумі 20,0 тис.грн.;
на виплату щорічної допомоги бійцям-добровольцям АТО на житлово-комунальні послуги проведені видатки в сумі 7,0 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року проведено виплат грошової компенсації фізичним особам , які надають соціальні послуги громадянам похилого віку , інвалідам, дітям-інвалідам , хворим, які не здатні до обслуговування і потребують сторонньої допомоги в сумі 140,7 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року проведено видатків по відшкодуванню муніципальних субсидій , що надаються населенню на житлово-комунальні послуги пільговим категоріям громадян , які визначені рішенням міської ради, на суму 451,7 тис.грн.
Заборгованість бюджету міської територіальної громади за надані муніципальні субсидії на 01 липня 2021 року відсутня.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року проведено видатків по компенсаційних виплатах на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян в сумі 128,8 тис.грн..
За рахунок бюджету міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року проведено видатків по наданню пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку в сумі 22,0 тис.грн.
Кредиторська заборгованість станом на 01.07.2021 року склала 209,5 тис.грн. і зросла проти початку року на 209,5 тис.грн., в тому числі в розрізі видатків :
по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату – 206,8 тис.грн.;
по придбаних предметах, матеріалах, обладнанню – 2,7 тис.грн..
Дебіторська заборгованість станом на 01.07.2021 року складає 0,9 тис.грн.
За рахунок спеціального фонду по установах соціального захисту населення за перше півріччя 2021 року проведені видатки в сумі 79,7 тис.грн., в тому числі:
видатки за придбані продукти харчування проведені в сумі 60,5 тис.грн.;
видатки на медикаменти та перев’язувальні матеріали проведені в сумі 0,4 тис.грн;
видатки на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю проведені в сумі 18,8 тис.грн.
Проведеним аналізом забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями встановлено, що установи соціального захисту не забезпечені фондом заробітної плати з нарахуваннями станом на 01.07.2021 року в сумі 338,3 тис.грн
КУЛЬТУРА
За рахунок бюджету міської територіальної громади утримується бібліотечна система , міський палац культури , дитяча школа мистецтв, історико-краєзнавчий музей.
На утримання установ культури по загальному фонду за звітний період використано асигнування в сумі 4993,4 тис.грн. або 94,1 відсотка до уточненого плану на перше півріччя 2021 року.
Назва установи | Виконання за січень-червень 2021 року | Виконання за січень-червень 2020 року | Відхилення січня-червня 2021 року до січня-червня 2020 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Міська централізована бібліотечна система | 2142,7 | 1409,9 | 732,8 | 52,0 | |
Історико-краєзнавчий музей | 324,1 | 247,5 | 76,7 | 31,0 | |
Міський палац культури | 1863,0 | 1197,3 | 665,7 | 55,6 | |
Фінансова підтримка кінематографії | 8,6 | 0,0 | 8,6 | 0,0 | |
Інші культурно-освітні заклади та заходи | 618,0 | 425,9 | 192,1 | 45,1 | |
Інші заходи у галузі культури і мистецтва | 36,9 | 8,6 | 28,3 | 0,0 | |
Всього | 4993,4 | 3289,1 | 1704,2 | 51,8 |
В порівнянні з першим півріччям 2020 року видатки на утримання установ культури скоротилися на 1704,2 тис.грн. або 51,8 відсотка.
|
На оплату праці і нарахування на заробітну плату використано коштів в сумі 3385,8 тис.грн., або 67,8 відсотка до всіх видатків по культурі.
|
Видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг проведені в сумі 874,5 тис.грн., що складає 17,5 відсотка до всіх видатків на утримання установ культури.
Станом на 01 липня 2021 року утримується штатна чисельність працівників культури в кількості 69 штатні одиниці.
За рахунок бюджету міської територіальної громади по загальному фонду по централізованій бібліотечній системі утримується 36,25 штатних одиниць.
За звітний період по централізованій бібліотечній системі надійшло платних послуг в сумі 5,5 тис.грн.
За рахунок спонсорів та централізованих поставок надійшло 23926 примірників книг на загальну суму 364,226 тис.грн.
Загальна кількість відвідувань за звітний період склала – 13,315 тисяч читачів та здійснено 148,485 тисяч книговидач.
За рахунок загального фонду бюджету по міському палацу культури утримується 27 штатних одиниць , а за рахунок спеціального фонду утримується 3 штатні одиниці.
По міському палацу культури було надано платних послуг на загальну суму 43,4 тис.грн., з них за оренду майна надійшло коштів в сумі 23,1 тис.грн., плати за послуги, що надаються палацом культури надійшло коштів в сумі 20,3 тис.грн.
Загальна кількість відвідувачів за звітний період склала 23,5 тис.осіб . Кількість реалізованих квитків за звітний період склала 250. Середня вартість квитка склала 40,0 грн.
По історико-краєзнавчому музею за рахунок загального фонду утримується 5,75 штатних одиниць.
За звітний період надійшло плати за послуги , що надаються бюджетними установами в сумі 7,5 тис.грн.
За перше півріччя 2021 року музей відвідало 1165 осіб з них 358 пільгові категорії та 807 відвідувачів по квитках. Середня вартість квитка складає 9,3 грн..
За перше півріччя 2021 року за рахунок спеціального фонду по установах культури проведені видатки в сумі 68,7 тис.грн., в тому числів розрізі видатків:
інші видатки проведені в сумі 41,8 тис.грн. ( предмети обладнання інвентар-23,0 тис.грн., оплата інших послуг (крім комунальних)-18,2 тис.грн., видатки на відрядження – 0,2 тис.грн.,інші поточні видатки-0,4 тис.грн.) ;
капітальні видатки проведені в сумі 26,9 тис.грн.
Станом на 01 липня 2021 року по установах культури обліковується кредиторська заборгованість по загальному фонду в сумі 346,2 тис.грн., яка зросла проти початку року на 346,2 тис.грн., в тому числі :
по оплаті праці і нарахуванні на заробітну плату – 334,2 тис.грн.;
по предметах, матеріалах, обладнанню і інвентарю – 0,4 тис.грн.;
по оплаті послуг (крім комунальних) – 2,7 тис.грн.;
по поточних трансфертах – 8,9 тис.грн..
Дебіторська заборгованість на 01 липня 2021 року по установах культури обліковується в сумі 7,3 тис.грн.
Дебіторська заборгованість станом на 01 липня 2021 року по спеціальному фонду складає 16,8 тис.грн., яка зросла проти початку року на 16,8 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади в першому півріччі проведені видатки на фінансову підтримку КНП «Міський парк культури та відпочинку» в сумі 618,0 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади в першому півріччі проведені видатки на фінансову підтримку КП «Кінотеатр «Каменяр» в сумі 8,6 тис.грн.
Проведеним аналізом забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями встановлено, що установи культури не забезпечені фондом заробітної плати з нарахуваннями на 2021 рік в сумі 601,3 тис.грн.
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ
На фізичну культуру і спорт по загальному фонду за січень-червень 2021 року використано коштів в сумі 4158,1 тис. грн. , що складає 94,6 відсотка до уточненого плану на січень-червень 2021 року, з них:
Назва установи | Виконання за січень-червень 2021 року | Виконання за січень-червень 2020 року |
Відхилення січня-червня 2021 року до січня-червня 2020 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (утримання ДЮСШ) | 2361,2 | 1624,7 | 736,5 | 45,3 | |
Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань | 10,2 | 8,5 | 1,7 | 19,9 | |
Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств ( ДЮСШ "Атлант") | 706,7 | 534,8 | 171,9 | 32,1 | |
Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд (КП СОК "Нафтовик") | 592,2 | 540,0 | 52,2 | 9,7 | |
Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні | 487,8 | 203,3 | 284,5 | 140,0 | |
Всього | 4158,1 | 2911,3 | 1246,8 | 42,8 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки на фізичну культуру і спорт зросли на 1246,8 тис.грн. або 42,8 відсотка.
За звітний період на утримання дитячої юнацької школи використано бюджетних коштів в сумі 2361,2 тис.грн.
На оплату праці та нарахування на заробітну плату використано коштів в сумі 1956,3 тис. грн. або 82,9 відсотка видатків на утримання дитячої юнацької спортивної школи.
|
За звітний період з бюджету міста Борислава на фінансову підтримку КЗ СОК «Нафтовик» використано коштів в сумі 592,2 тис.грн.
На утримання навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацької спортивної школи комунальний заклад «Атлант» використано коштів в сумі 706,7 тис.грн.
На підтримку спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні використано коштів в сумі 487,8 тис.грн.
Станом на 01 липня 2021 року по установах фізичної культури та спорту обліковується кредиторська заборгованість по загальному фонду в сумі 53,3 тис.грн., яка зросла проти початку року на 53,3 тис.грн., в тому числі :
по оплаті праці і нарахуванні на заробітну плату – 29,4 тис.грн.;
по інших видатках – 23,9 тис.грн. по оплаті послуг (крім комунальних) – 23,5 тис.грн., по предметах , матеріалах, обладнанню та інвентарю – 0,4 тис.грн.).
По спеціальному фонду проведені видатки за перше півріччя на фізичну культуру і спорт в сумі 4,3 тис.грн.
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Видатки на житлово-комунальне господарство за звітний період 2021 року склали 16348,3 тис.грн., в тому числі:
по загальному фонду – 16348,3 тис.грн.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки на житлово-комунальне господарство зросли на 3633,3 тис.грн. або 28,6 відсотка.
По благоустрою міста проводилось прибирання вулиць міста , вивезення вуличного сміття , зрізка аварійних дерев , озеленення території, експлуатація та ремонт вуличного освітлення.
|
|
по КП «Бориславсвітло» - 930,8 тис.грн.;
по оплаті вуличного освітлення за спожиту електроенергію – 817,4 тис.грн..
Протягом звітного періоду з бюджету міста Борислава надавалася фінансова підтримка комунальному некомерційному підприємству «Центр екології, туризму та сталому розвитку» в сумі 846,7 тис.грн.
Протягом першого півріччя 2021 року проводилися видатки на відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробницто в сумі 3245,0 тис.грн., в тому числі в розрізі комунальних підприємств міста:
по КП «Вододар» - 2065,0 тис.грн.;
по КП «Бориславтеплоенерго» - 1180,0 тис.грн..
На виконання Програми реалізації заходів щодо погашення податкового боргу та виведення з податкової застави майна комунальної власності на 2021 рік проведено видатки в сумі 2469,8 тис.грн.
Кредиторська заборгованість по житлово-комунальному господарству станом на 01 липня 2021 року відсутня.
За рахунок бюджету розвитку проведено видатки в сумі 4059,2 тис.грн., в тому числі:
тис.грн.
№ п/п | ТПКВКМБ | КЕКВ | Назва об’єкту відповідно до проектно - кошторисної документації | Уточнений план на 2021 рік | Профінан-совано станом на 01.07.2021 року | Освоєно станом на 01.07.2021 року |
1 | 0210160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 889,0 | 0,0 | 0,0 |
2 | 0216083 | 3240 | Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батькіського піклування, та осіб з їх числа | 500,0 | 0,0 | 0,0 |
3 | 0217330 | 3132 | Частковий ремонт фасаду приміщення адмінбуділі | 449,0 | 0,0 | 0,0 |
4 | 0217330 | 3142 | Реконструкція системи опалення адмінбудинку | 549,0 | 56,4 | 56,4 |
5 | 0217340 | 2282 | Придбання та встановлення памятника Яну Зегу | 90,9 | 90,9 | 0,0 |
6 | 0611010 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
7 | 0611021 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
8 | 0611070 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
9 | 0611141 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 60,0 | 0,0 | 0,0 |
10 | 0611160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 40,0 | 0,0 | 0,0 |
11 | 0611200 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування ДНЗ №3 | 30,0 | 0,0 | 0,0 |
12 | 0611200 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування ЗЗСО №1 | 20,3 | 0,0 | 0,0 |
13 | 0611200 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування ЗЗСО №3 | 8,0 | 0,0 | 0,0 |
14 | 0611200 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування ЗЗСО №4 | 56,0 | 0,0 | 0,0 |
15 | 0611200 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування ЗЗСО №7 | 20,0 | 0,0 | 0,0 |
16 | 0611200 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування ЗЗСО р-н | 15,2 | 0,0 | 0,0 |
17 | 0611210 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування ЗЗСО | 77,2 | 0,0 | 0,0 |
18 | 0617321 | 3122 | Влаштування бруківки на території Бориславської державної гімназії в м.Бориславі Львівської області по вул.Грушевського,29 | 70,0 | 0,0 | 0,0 |
19 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт в частині облаштування спортивно-ігрового майданчика на території Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 для дітей молодшого віку ("Громадський бюджет") | 99,3 | 0,0 | 0,0 |
20 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкової території Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ("Громадський бюджет") | 49,0 | 0,0 | 0,0 |
21 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкової території Бориславської державної гімназії ("Громадський бюджет") | 49,0 | 0,0 | 0,0 |
22 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкової території Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ( улаштування вимощеної пішоходної доріжки з бруківки) ("Громадський бюджет") | 95,0 | 0,0 | 0,0 |
23 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт даху в закладі дошкільної освіти №14 | 80,0 | 0,0 | 0,0 |
24 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт в частині заміни вікон у закладі загальної середньої освіти № 7 | 67,3 | 0,0 | 0,0 |
25 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт внутрішніх туалетів в закладі загальної середньої освіти №7 | 20,0 | 0,0 | 0,0 |
26 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт приміщень в частині заміни вікон на енергозберігаючі в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 м. Борислава Дрогобицького району Львівської області» (ІІ черга) | 74,8 | 0,0 | 0,0 |
27 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт даху навчально-виховного комплексу "Заклад загальної середньої освітиI-II ступенів №6-заклад дошкільної освіти" на вул.С.Бандери,102 у м.Бориславі Львівської області | 124,6 | 0,0 | 0,0 |
28 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт фасаду ЗЗСО І-ІІ ст.№ 9 на вул. Дрогобицькій, 415 м. Борислава Львівської обл. | 124,5 | 0,0 | 0,0 |
29 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт покрівлі даху Мокрянської середньої загальноосвітньої | 74,7 | 0,0 | 0,0 |
30 | 0617321 | 3142 | Реконструкція покрівлі Бориславського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 на вул. Шкільна , 11 Львівської області | 2271,7 | 0,0 | 0,0 |
31 | 0617321 | 3142 | Реконструкція басейну закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 на вул. Зелена , 44 у м.Бориславі Львівської області (виготовлення ПКД) | 450,0 | 0,0 | 0,0 |
32 | 0810160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 40,0 | 0,0 | 0,0 |
33 | 0813241 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 18,0 | 0,0 | 0,0 |
34 | 0813242 | 3240 | Придбання житла | 1000,0 | 0,0 | 0,0 |
35 | 1010160 | 3110 | Придбання предметів довгострокового користування | 20,0 | 0,0 | 0,0 |
36 | 1014030 | 3110 | Придбання обладнання для "Компаньйон - простору" бібліотеки по вул.Коваліва,32 в м.Бориславі Львівської області | 17,2 | 0,0 | 0,0 |
37 | 1014030 | 3110 | Вартість оформленого замовлення на періодичні видання | 36,7 | 0,0 | 0,0 |
38 | 1014060 | 3110 | Придбання основних засобів | 70,0 | 0,0 | 0,0 |
39 | 1014060 | 3110 | Придбання обладнання (кмп'ютер, мультимедійне обладнання, звукопідсилювальна та світлова апаратура) для культурно-просвітницького центру с.Попелі | 49,6 | 0,0 | 0,0 |
40 | 1017321 | 3132 | Капітальний ремонт приміщень Бориславської школи мистецтв по вул.Шевченка,83 в частині заміни електропроводки | 123,9 | 0,0 | 0,0 |
41 | 1017324 | 3142 | Реконструкція історико-краєзнавчого музею | 1200,0 | 0,0 | 0,0 |
42 | 1017324 | 3142 | Проведення реконструкції системи опалення із збільшенням електропотужностей в приміщенні бібліотек філій№5,6 по вул. Коваліва,32 в м.Борислав | 129,5 | 0,0 | 0,0 |
43 | 1017324 | 3210 | Влаштування літнього кінотеатру в Бориславському міському парку по вул.Шевченка,37 | 124,4 | 0,0 | 0,0 |
44 | 1017324 | 3210 | Реконструкція КНП "Бориславський міський парк культури і відпочинку" ( виготовлення проектно - кошторисної документації ) | 10,8 | 0,0 | 0,0 |
45 | 1017325 | 3210 | Капітальний ремонт системи опалення з впровадженням енергозберігаючих заходів у головному корпусі КНП "СОК "Нафтовик" за адресою Львівська область м.Борислав, вулиця Коновальця ,6 | 0,5 | 0,0 | 0,0 |
46 | 1017325 | 3210 | Реконструкція статіону КП "СОК"Нафтовик" по вул.Коновальця,6 у м.Бориславі Львівської області | 1332,8 | 0,0 | 0,0 |
47 | 1017325 | 3210 | Реконструкція комплексного спортивного майданчику на спортивний майданчик зі штучним покриттям розміром 22х42м за адресою вулиця Шевченка,37, м.Борислава, Львівської обл. | 786,2 | 0,0 | 0,0 |
48 | 1017330 | 3132 | Капітальний ремонт приміщення управління культури , молоді , фізичної культури і спорту міської ради | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
49 | 1017330 | 3210 | Ремонт вальмового шатрового даху будівлі НСОУ СТАНИЦЯ БОРИСЛАВ ПЛАСТУ по вул.Трускавецькій,62 у м.Бориславі | 124,5 | 0,0 | 0,0 |
50 | 1017340 | 3122 | Придбання та встановлення памятника Тарасу Григоровичу Шевченка | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
51 | 1017670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КНП Бориславський міський парк культури і відпочинку (Влаштування літнього кінотеатру в Бориславському міському парку по вул.Шевченка,37) | 0,4 | 0,0 | 0,0 |
52 | 1017670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КНП "Спортивно-оздоровчий комплекс "Нафтовик" | 68,2 | 20,7 | 20,7 |
53 | 1217310 | 3122 | Влаштування відеокамер на вулицях м. Борислава згідно програми "Чисте місто" | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
54 | 1217310 | 3122 | Влаштування резервуару запасу питної води обємом 500 метрів кубічних на вулиці Коваліва в м. Бориславі Львівської області (вготовлення проектно-кошторисної документації) | 250,0 | 0,0 | 0,0 |
55 | 1217310 | 3122 | Влаштування трубопроводу побутової каналізації на вулиці Модрицькій в м. Борислав Львівської області | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
56 | 1217310 | 3122 | Підключення індивідуальних житлових будинків на вул. Довбуша, які розташовані в районі озера у мікрорайоні "Тустановичі", до міської мережі побутової каналізації в м. Бориславі Львівської області | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
57 | 1217310 | 3122 | Підключення індивідуальних житлових будинків на вул. Квітковій, які розташовані в районі озера у мікрорайоні "Тустановичі", до міської мережі побутової каналізації в м. Бориславі Львівської області | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
58 | 1217310 | 3122 | Підключення індивідуальних житлових будинків на вул. Сагайдачного, які розташовані в районі озера у мікрорайоні "Тустановичі", до міської мережі побутової каналізації в м. Бориславі Львівської області | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
59 | 1217310 | 3122 | Будівництво питтєвої галереї на вулиці Транспортній в м. Бориславі Львівської області | 700,0 | 0,0 | 0,0 |
60 | 1217310 | 3122 | Встановлення обладнання диспетчеризації та пристрлїв автоматики котельні хірургічного відділення лікарні КНП центральної міської лікарні на вулиці Потік в м. Бориславі | 96,0 | 0,0 | 0,0 |
61 | 1217310 | 3122 | «Влаштування вуличного освітлення по вул. Петлюри в м.Бориславі Львівської області» | 52,5 | 0,0 | 0,0 |
62 | 1217310 | 3122 | Влаштування дитячого майданчику на вулиці Миру в с.Ясениця-Сільна | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
63 | 1217310 | 3122 | Проект "Вело Бескиди": розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець-Орів-Борислав-Східниця" виготовлення ПКД | 49,9 | 49,9 | 49,5 |
64 | 1217310 | 3122 | Нове будівництво газопроводу середньоьго тиску в с.Модричі Дрогобицького району та на вулиці Сосюри - провулок Губицький в м. Бориславі Львівської області | 70,0 | 0,7 | 0,7 |
65 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці Грушевського в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
66 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці І. Сеник в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
67 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці Потік в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
68 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці Івасюка в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
69 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці С. Петлюри в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
70 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт пожежних гідрантів в м. Бориславі. | 300,0 | 0,0 | 0,0 |
71 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт трубопроводу побутової каналізації в районі будинку № 53 на вул. Трускавецькій в м. Бориславі Львівської області». | 40,0 | 0,0 | 0,0 |
72 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт котельні на вулиці Сосюри в м. Бориславі Львівської області | 117,5 | 0,0 | 0,0 |
73 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. Шкільної від перехрестя з вул. Данила Галицького до перехрестя з вул. Карпатська Брама в м. Бориславі Львівської області | 950,0 | 0,0 | 0,0 |
74 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. Трускавецькій від будинку № 12 на до перехрестя із вул. Нафтовою в м. Бориславі Львівської області». | 590,0 | 0,0 | 0,0 |
75 | 1217310 | 3132 | «Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. Карпатська Брама від перехрестя з вул. Шевченка до перехрестя з вул. Шкільною в м. Бориславі Львівської області». | 890,0 | 0,0 | 0,0 |
76 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по непарній стороні по вул. Міцкевича від перехрестя з вул. С. Петлюри до перехрестя із площею Івана Франка в м. Бориславі Львівської області». | 1250,0 | 0,0 | 0,0 |
77 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару дороги на вул. Грушевського від перехрестя із дорогою на вул. на вул. Героїв ОУН-УПА до перехрестя із дорогю на вул. Яворницького в м. Бориславі Льввської області | 541,0 | 46,8 | 46,8 |
78 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуарів по вул. Шевченка від будинку № 20 до будинку № 60 - міська дитяча бібліотека - в м. Бориславі Львівської області». | 1380,0 | 0,0 | 0,0 |
79 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару дороги на неперній стороні вул. Дорошенка від перехрестя із дорогою на вул. на вул. В. Великого до перехрестя із дорогю на вул. Довженка в м. Бориславі Льввської області | 697,0 | 0,0 | 0,0 |
80 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. В. Великого від перехрестя з вул. Веселою до перехрестя із вул. Шкільною (парна сторона) та по непарній стороні вул. В. Великого від перехрестя із вул. Коваліва до кладовища на вул. В. Великого в м. Бориславі Львівської області | 1602,6 | 0,0 | 0,0 |
81 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по непарній строні дороги від будинку № 239 до будинку № 187 на вулиці С. Бандери в м. Бориславі Львівської області | 415,1 | 0,0 | 0,0 |
82 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по вулиці С. Бандери по непарній строні від перехрестя з вулицею Лісною до будинку № 230 в м. Бориславі Львівської області | 84,9 | 50,0 | 50,0 |
83 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару в районі заїзду до ЗОШ№8 по вул.Петлюри у м.Бориславі Львівської області (Громадський бюджет) | 98,8 | 0,0 | 0,0 |
84 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт водопроводу на вулиці Бічна Джерельна в м. Бориславі Львівської області | 45,5 | 0,0 | 0,0 |
85 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт водопроводу на вулиці Мражницька в м. Бориславі Львівської області | 99,5 | 99,5 | 99,5 |
86 | 1217310 | 3132 | Заміна стічних труб, ОСН Мразниця | 30,0 | 0,0 | 0,0 |
87 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на Івасюка в м. Бориславі Львівської області | 496,6 | 0,0 | 0,0 |
88 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вул. Січових Стрільців м. Бориславі Львівської області | 907,0 | 465,0 | 464,0 |
89 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Зеленій в м. Бориславі Львівської області | 1640,3 | 0,0 | 0,0 |
90 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу по вулицях Палія - Транспортна -Шевченка в м. Бориславі Львівської області | 250,0 | 0,0 | 0,0 |
91 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулицях Мазепи - Івасюка - С. Петлюри в м. Бориславі Львівської області | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
92 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулицях Церковна -Потік в м. Бориславі Львівської області | 170,0 | 0,0 | 0,0 |
93 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулицях Церковна -Потік в м. Бориславі Львівської області | 10,0 | 0,0 | 0,0 |
94 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Трусавецькій в м. Бориславі Львівської області | 500,0 | 0,0 | 0,0 |
95 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Ірини Сеник в м. Бориславі Львівської області | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
96 | 1217310 | 3142 | Реконструкція трубопроводу побутової каналізації в районі будинкіу № 4 на вул. Шевченка в м. Бориславі Львівської області». | 66,4 | 0,0 | 0,0 |
97 | 1217310 | 3142 | Реконструкція трубопроводу побутової каналізації в районі забудови будинків №№ 20-64 на вулиці Ірини Сеник в м. Бориславі Львівської області». | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
98 | 1217310 | 3142 | Реконструкція локального водозабору "Ріпне" на вул. Лісній в м. Бориславі Львівської області | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
99 | 1217310 | 3142 | Реконструкція трубопроводу міської мережі побутової каналізації вздовж будинку № 29 на вул. Коваліва в м. Бориславі Львівської області». | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
100 | 1217310 | 3142 | Реконструкція трубопроводу побутової каналізації на вулиці С. Петлюри в м. Бориславі Львівської області». | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
101 | 1217310 | 3142 | Реконструкція насосної станції №2 на вул. Коваліва в м. Бориславі Львівської області». | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
102 | 1217310 | 3142 | Реконструкція котельні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесуна вулиці Коваліва в м. Бориславі Львівської області | 3810,0 | 0,0 | 0,0 |
103 | 1217310 | 3142 | Модернізація котельні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесу на вулиці В. Великого,14 (ЗШО №7) в м. Бориславі Львівської області | 824,0 | 0,0 | 0,0 |
104 | 1217310 | 3142 | Модернізація котельні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесу на вулиці С. Бандери (ЗШО №6) в м. Бориславі Львівської області | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
105 | 1217310 | 3142 | Модернізація котельні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесуна вулиці Героїв ОУН-УПА в м. Бориславі Львівської області | 280,0 | 0,0 | 0,0 |
106 | 1217310 | 3142 | Модернізація котельні дитячої лікарні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесу на вулиці Весняній в м. Бориславі Львівської області | 670,0 | 0,0 | 0,0 |
107 | 1217310 | 3142 | «Реконструкція благоустрою центральної площі ім. І.Франка в м. Борислав Львівської області», співфінансування | 1394,1 | 0,0 | 0,0 |
108 | 1217310 | 3142 | Реконструкція скверу на вулиці Т.Шевченка "Обеліск слави" в с.Уріж | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
109 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу діаметром 90-160 мм. На вул.Дорошенка - В.Великого від перехрестя з вул.Довженка до перехрестя з вул.Весела в м.Бориславі Львівської області | 731,4 | 0,0 | 0,0 |
110 | 1217310 | 3142 | Реконструкція мереж вуличного освітлення по вулиці Дрогобицька в м. Бориславі Львівської обл. | 200,0 | 10,5 | 10,5 |
111 | 1217310 | 3142 | Впровадження когенерації технологій в приміщенні ЦТП котельні по вулиці Сосюри,5 "В" в м. Бориславі Львівської області (реконструкція) | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
112 | 1217310 | 3210 | Капітальний ремонт внутрішньобудинкової електромережі ( в тому числі виготовлення ПКД) будинку № 46 на вул. Коваліва | 70,0 | 0,0 | 0,0 |
113 | 1217310 | 3210 | «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Коваліва, 39 | 125,0 | 0,0 | 0,0 |
114 | 1217310 | 3210 | «Капітальний ремонт першого під’їзду багатоквартирного житлового будинку №7 на вул.Шкільна у місті Бориславі Львівської області» | 74,7 | 0,0 | 0,0 |
115 | 1217310 | 3210 | Капітальний ремонт внутрішньобудинкових електричних мереж багатоквартирних житлових будинків на вул.Шкільна №1 та на вул.Дорошенка №10 в м.Бориславі Львівської обл.» | 1,0 | 0,0 | 0,0 |
116 | 1217310 | 3210 | Капітальний ремонт пасажирського ліфта по вулиці Коваліва 24А в місті Бориславі Львівської області | 190,0 | 0,0 | 0,0 |
117 | 1217350 | 2281 | Виготовлення містобудівної документації "Схеама санітарної очистки м. Борислава" | 120,0 | 0,0 | 0,0 |
118 | 1217363 | 3142 | Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Зелена, вул.Шевченка в с.Уріж та по вул.Зарічна в с.ВинникиДрогобицького району Львівської обл. | 300,0 | 300,0 | 0,0 |
119 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Івасюка в м.Бориславі Львівської області | 2930,0 | 0,0 | 0,0 |
120 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Героїв ОУН-УПА від перехрестя із вулицею Грушевського до автомобільного моста в м. Бориславі Львівської області | 1700,0 | 0,0 | 0,0 |
121 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Ірини Сеник від перехрестя із вул Героїв ОУН-УПА до будівлі залізничної станції в м.Бориславі Львівської області | 1700,0 | 0,0 | 0,0 |
122 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Дорошенка в м.Бориславі Львівської області | 5000,0 | 0,0 | 0,0 |
123 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Коваліва в районі магазину АТБ та будинків № 14А, №№ 31-41 в м.Бориславі Львівської області | 1387,0 | 0,0 | 0,0 |
124 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Гірній від медичного коледжу до перехрестя із вул. Короленка в м.Бориславі Львівської області | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
125 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. В. Великого в районі будинку № 177 в м.Бориславі Львівської області | 402,7 | 0,0 | 0,0 |
126 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Коваліва в районі будинків № 22 та № 26А в м.Бориславі Львівської області | 714,8 | 0,0 | 0,0 |
127 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини непарної сторони дороги на вул. Тустановицькій від перехрестя із вул. Озерна до перехрестя із вул. Гірна в м.Бориславі Львівської області | 60,0 | 0,0 | 0,0 |
128 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Тустановецькій від перехрестя з вул. Озерна до будинку № 63 в м.Бориславі Львівської області | 70,0 | 0,0 | 0,0 |
129 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вулиці Коновальця в м.Бориславі Львівської області | 595,0 | 0,0 | 0,0 |
130 | 1217461 | 3132 | Виготовлення проектно-кошторисної документації по каптіальному ремонту вул.Довжанської в с.Попелі | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
131 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Еко-Місто" | 1491,2 | 788,3 | 788,3 |
132 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Бориславтеплоенерго" | 880,0 | 100,0 | 100,0 |
133 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Бориславсвітло" | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
134 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Вододар" | 495,0 | 100,0 | 100,0 |
135 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Зелений світ" | 12,5 | 0,0 | 0,0 |
136 | 1219750 | 3220 | Субвенція з бюджету Бориславської міської територіальної громади на співфінансування інвестиційного проекту "Велобескиди : розвиток пішоходно-трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території регіону Трускавець-Орів_Борислав_Східниця " виготовлення проектно-кошторисної документації | 733,1 | 0,0 | 0,0 |
137 | 3110160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 64,0 | 0,0 | 0,0 |
138 | 3117350 | 2281 | Створення сприятливого середовища для якісного та комфортного проживання населення та розвитку населеного пункту | 180,0 | 0,0 | 0,0 |
139 | 3117650 | 2281 | Забезпечення проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї | 150,0 | 38,1 | 38,1 |
140 | 3710160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 30,0 | 0,0 | 0,0 |
141 | 3712010 | 3210 | Придбання та капітальний ремонт обєктів довгострокового використання | 2825,0 | 77,1 | 77,1 |
142 | 3737322 | 3210 | Капітальний ремонт даху (корпус 2 і корпус -1 (частково)) інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня м.Борислава" Бориславської міської ради по вулиці Героїв ОУН-УПА, 11 частково | 500,0 | 0,0 | 0,0 |
143 | 3737322 | 3210 | «Капітальний ремонт санвузлів інфекційного відділення КНП «ЦМЛ м.Борислава» БМР по вул. Героїв ОУН-УПА, 11» | 57,5 | 0,0 | 0,0 |
144 | 3737322 | 3210 | Виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ресонту ліфтів в хірургічному відділенні комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня м.Борислава" Бориславської міської ради | 100,0 | 8,2 | 0,0 |
145 | 3737322 | 3210 | Капітальний ремонт даху поліклініки і неврологічного відділення комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня м.Борислава" Бориславської міської ради по вулиці Куліша в місті Бориславі Львівської області | 1000,0 | 0,0 | 0,0 |
146 | 3717363 | 3210 | Придбання хірургічної рентгенодіагностичної системи типа С-дуга для потреби КНП "центральна лікарня м.Борислав" м.Борислав,вул.Куліша,41а | 3600,0 | 1757,0 | 0,0 |
Всього видатків по бюджету розвитку | 64315,7 | 4059,2 | 1901,7 |
Протягом звітного періоду на дорожнє господарство заплановано коштів в сумі 14759,44 тис.грн.
тис.грн.
№ п/п | ТПКВ КМБ |
КЕКВ | Назва об’єкту відповідно до проектно - кошторисної документації | Уточнений план на 2021 р. | Профінан-совано станом на 01.07.2021 р. | Освоєно станом на 01.07.2021 р. |
1 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Івасюка в м.Бориславі Львівської області | 2930,0 | 0,0 | 0,0 |
2 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Героїв ОУН-УПА від перехрестя із вулицею Грушевського до автомобільного моста в м. Бориславі Львівської області | 1700,0 | 0,0 | 0,0 |
3 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Ірини Сеник від перехрестя із вул Героїв ОУН-УПА до будівлі залізничної станції в м.Бориславі Львівської області | 1700,0 | 0,0 | 0,0 |
4 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Дорошенка в м.Бориславі Львівської області | 5000,0 | 0,0 | 0,0 |
5 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Коваліва в районі магазину АТБ та будинків № 14А, №№ 31-41 в м.Бориславі Львівської області | 1387,0 | 0,0 | 0,0 |
6 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Гірній від медичного коледжу до перехрестя із вул. Короленка в м.Бориславі Львівської області | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
7 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. В. Великого в районі будинку № 177 в м.Бориславі Львівської області | 402,7 | 0,0 | 0,0 |
8 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Коваліва в районі будинків № 22 та № 26А в м.Бориславі Львівської області | 714,8 | 0,0 | 0,0 |
9 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини непарної сторони дороги на вул. Тустановицькій від перехрестя із вул. Озерна до перехрестя із вул. Гірна в м.Бориславі Львівської області | 60,0 | 0,0 | 0,0 |
10 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Тустановецькій від перехрестя з вул. Озерна до будинку № 63 в м.Бориславі Львівської області | 70,0 | 0,0 | 0,0 |
11 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вулиці Коновальця в м.Бориславі Львівської області | 595,0 | 0,0 | 0,0 |
12 | 1217461 | 3132 | Виготовлення проектно-кошторисної документації по каптіальному ремонту вул.Довжанської в с.Попелі | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
Всього видатків по капітальному ремонту доріг | 14759,4 | 0,0 | 0,0 |
На природоохоронні заходи в бюджеті Бориславської міської територіальної громади на січень – червень 2021 року заплановано видатків в сумі 96,6 тис.грн.
Секретар міської ради Юрій ХИМИН