ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТ РІШЕННЯ: № 467-mr6-2022
БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
2022 року | Борислав | № |
Про виконання бюджету Бориславської
міської територіальної громади за січень-
березень 2022 року
Відповідно до ч.4.ст.80 Бюджетного кодексу України, п.23 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт виконавчого комітету міської ради про підсумки виконання бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень-березень 2022 року, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від _________2022 року №___ та листа начальника фінансового управління міської ради від 25 квітня 2022 року №01-35/197, міська рада
ВИРІШИЛА :
1.Затвердити звіт начальника фінансового управління Бориславської міської ради Петріва Юрія про підсумки виконання бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень-березень 2022 року, в тому числі:
- за доходами в сумі 87256,4 тис.грн., за загальним фондом в сумі 83449,4 тис.грн. і спеціальним фондом в сумі 4077,0 тис.грн.;
- за видатками в сумі 71724,7 тис.грн., в тому числі за загальним фондом в сумі 68259,1 тис.грн. та спеціальним фондом в сумі 3465,6 тис.грн., що додається
2 Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (Бреньо Любомир) :
2.1) вжити заходів щодо недопущення зменшення надходжень до бюджету Бориславської міської територіальної громади орендної плати за комунальне майно у порівнянні з минулим роком.
2.2) забезпечити:
виконання плану надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності;
облік за наданням земельних ділянок в оренду чи користування юридичним та фізичним особам;
контроль за своєчасністю заключення та передачею на облік в Дрогобицьке управління головного управління Державної податкової служби у Львівській області договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення;
виконання плану надходжень від орендної плати за земельні ділянки, що перебувають у комунальній власності, не допускаючи при цьому зменшення надходжень у порівнянні з минулим роком;
належний контроль за збереженням майна, що перебуває у комунальній власності;
формування та наповнення бази власників земельних ділянок, орендарів земельних ділянок на виконання Меморандумів про співпрацю та взаємодію між Головним управлінням Державної податкової служби у Львівській області та територіальними громадами;
формування бази власників земельних паїв .
3. Комісії з питань забезпечення і повноти своєчасності сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій і стипендій та інших соціальних виплат (Солоненко Світлана):
3.1) проводити:
роботу із погашення заборгованості із заробітної плати та сплати платежів до бюджетів усіх рівнів;
заслуховування платників акцизного податку, що дупустили зменшення надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року;
постійний моніторинг сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету територіальної громади з метою виявлення фактів зміни зарахування даного надходження до інших бюджетів;
3.2) заслуховувати спільно з Дрогобицьким управлінням головного управління Державної податкової служби у Львівській області керівників підприємств та організацій , які зменшили сплату податків до бюджетів територіальних громади в порівнянні з відповідним періодом минулого року та у яких мінімальна заробітна плата менше визначеного законодавством мінімального рівня;
4. Головному управлінню Державної податкової служби у Львівській області:
4.1) вжити заходів щодо :
погашення наявної на 01.04.2022 року та недопущення виникнення поточної заборгованості з платежів до бюджету територіальної громади;
повноти оподаткування доходів фізичних та юридичних осіб, виявлення фактів уникнення від оподаткування, недопущення збільшення заборгованості перед бюджетом міської територіальної громади та забезпечити виконання планових показників із надходжень до бюджету;
4.2) забезпечити :
виявлення найманих працівників, праця яких використовується роботодавцями без належного їх оформлення;
щомісячний моніторинг нарахування і сплати акцизного податку з кінцевих продаж;
виконання планових показників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельних ділянок;
виконання планових показників, затверджених у бюджеті територіальної громади;
виконання вимог доручення голови Львівської облдержадміністрації від 02.04.2021 року №12/0/6-21 в частині обміну інформацією необхідної для розширення бази оподаткування;
5. Фінансовому управлінню міської ради (Петрів Юрій) :
5.1) спільно з Дрогобицьким управлінням головного управління Державної податкової служби у Львівській області:
посилити роботу з легалізації виплати заробітної плати у небюджетній сфері, вжити заходів щодо забезпечення в повному обсязі надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджету;
5.2) запровадити постійний контроль за правильністю зарахування податків та платежів до бюджету міської територіальної громади і забезпечити вчасне виявлення та усунення випадків неправильного зарахування доходів бюджету;
5.3) здійснювати:
аналіз фактичних надходжень податків і зборів (податку на доходи фізичних осіб, податку на майно відмінне від земельної ділянки, податку на майно в частині плати за землю, єдиного податку) до бюджету міської територіальної громади у розрізі платників;
аналіз фактичних надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
аналіз власних надходжень бюджетних установ;
проведення роботи з платниками (юридичні фізичні особи), які допустили заборгованість до бюджету Бориславської міської територіальної громади по сплаті податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, податку на майно відмінного від земельної ділянки;
постійний моніторинг за сплатою податкових надходжень платниками до бюджету Бориславської міської територіальної громади;
постійний контроль за споживанням енергоносіїв в натуральних одиницях по бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади;
щомісячний моніторинг фонду заробітної плати установ, що фінансуються за рахунок бюджету Бориславської міської територіальної громади;
щомісячно моніторинг виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці у 2022 році, затвердженого розпорядженням міського голови від 27 січня 2022 року № 15-р;
5.4) забезпечити :
аналіз отриманої інформації від Головного управління Державної податкової служби у Львівській області на виконання доручення голови Львівської облдержадміністрації від 02.04.2021 року №12/0/6-21 з метою отримання додаткових надходжень до бюджету Бориславської міської територіальної громади;
забезпечення прогнозування дохідної та видаткової частини бюджету Бориславської міської територіальної громади в умовах воєнного стану у зв’язку з ввнесенням змін до бюджетного законодавства ;
першочергове фінансування заходів територіальної оборони, захисту безпеки населення та функціонування бюджетної сфери (оплати праці працівників бюджетних установ, оплати комунальних послуг і енергоносіїв та інших захищених відатків), комунальних підприємств у період воєнного стану;
5.5) спільно з старостами сіл, які увійшли до складу Бориславської міської територіальної громади організувати роботу щодо погашення заборгованості по сплаті податку на майно відмінне від земельної ділянки, податку на майно в частині плати за землю юридичними та фізичними особами, які розташовані на території сіл.
6. Відділу освіти міської ради (Качмарчик Елла):
6.1) встановити щомісячний контроль за недопущенням понадлімітного споживання установами освіти, що фінансуються за рахунок бюджету міської територіальної громади, енергоносіїв у натуральних одиницях.
6.2) забезпечити:
збільшення обсягу власних надходжень;
погашення дебіторської заборгованості, яка виникла по власних надходженнях установ освіти, зокрема платі за послуги, що надаються бюджетними установами станом на 01 квітня 2022 року;
виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці, затвердженого розпорядженням міського голови від 27 січня 2022 року № 15-р;
виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року №261 «Про затвердження Порядку та умов надання компенсації центральним органам виконавчої влади та місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг, що надаються під час розміщення в умовах воєнного стану тимчасово переміщених осіб»;
попереднє обговорення комплектації шкільної мережі на 2022/2023 навчальний рік з урахуванням наявного фінансового ресурсу, не допускати необґрунтованого збільшення класів та зменшення учнів у них;
недопущення нарощування кредиторської заборгованості у зв'язку з обмеженістю фінансового ресурсу;
6.3) з метою недопущення винекнення заборгованості з оплати праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам загальноосвітніх закладів освіти, оплата праці яких здійснюється за кошти освітньої субвенції, у зв’язку із зменшенням обсягу даної субвенції в термін до 01 червня 2022 року розробити план дієвих заходів щодо покриття дефіциту на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам загальноосвітніх закладів освіти.
7 Управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради (Корпан Роман):
7.1) забезпечити:
контроль за цільовим використанням коштів бюджету територіальної громади, що виділяються на фінансування програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою територіальної громади не допускаючи при цьому реєстрації та взяття на облік бюджетних зобов’язань без відповідних бюджетних призначень;
контроль за відображенням в обліку комунальних підприємств обсягу завершеного будівництва, реконструкції, капітального ремонту та збільшення обсягів статутного капіталу;
контроль за використання коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади виділених на виконання Програм відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання);
недопущення нарощування кредиторської заборгованості у зв'язку з обмеженістю фінансового ресурсу
8. Комунальному некомерційному підприємству "Центральна міська лікарня міста Борислава" Бориславської міської ради (Головчак Віталій):
8.1) встановити щомісячний контроль за недопущенням понадлімітного споживання установами охорони здоров'я, що фінансуються за рахунок бюджету територіальної громади , енергоносіїв у натуральних одиницях;
8.2) не допускати виникненню простроченої заборгованості по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня міста Борислава" Бориславської міської ради;
8.3) забезпечити :
забезпечити цільове та ефективне використання коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади виділених на фінансування Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань за рецептами виписаними сімейними лікарями-фізичними особами підприємцями.
9. Управлінню культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Рахель Володимир) :
9.1) забезпечити:
встановити щомісячний контроль за недопущенням понадлімітного споживання установами культури, що фінансуються за рахунок бюджету міської територіальної громади, енергоносіїв у натуральних одиницях;
погашення дебіторської заборгованості, яка виникла по власних надходженнях установ культури, зокрема, платі за послуги, що надаються бюджетними установами станом на 01 квітня 2022 року;
виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці, затвердженого розпорядженням міського голови від 27 січня 2022 року № 15-р;
виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року №261 «Про затвердження Порядку та умов надання компенсації центральним органам виконавчої влади та місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг, що надаються під час розміщення в умовах воєнного стану тимчасово переміщених осіб».
9.2) недопущення нарощування кредиторської заборгованості у зв'язку з обмеженістю фінансового ресурсу.
10) Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірина) :
10.1) здійснювати контроль за ефективним витрачанням бюджетних коштів та вживати заходів щодо недопущення зростання протермінованої дебіторської та кредиторської заборгованості;
10.2) недопущення нарощування кредиторської заборгованості у зв'язку з обмеженістю фінансового ресурсу;
10.3) забезпечити :
виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці, затвердженого розпорядженням міського голови від 27 січня 2022 року № 15-р;
встановити щомісячний контроль за недопущенням понадлімітного споживання установами культури, що фінансуються за рахунок бюджету міської територіальної громади, енергоносіїв у натуральних одиницях.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа, заступників міського голови Солоненко Світлану, Гарасимів Роксоляну, згідно з розподілом їх функціональних обов'язків та постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів , економіки, здійснення державної регуляторної політики (Зелінський Руслан).
Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ.
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
2022 року №
ЗВІТ
ПРО ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ 2022 РІК.
ДОХОДИ БЮДЖЕТУ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.
За січень-березень 2022 року до загального та спеціального фондів бюджету Борислвської міської територіальної громади надійшло надходжень в сумі 87526,4 тис. грн. , що складає 95,0 відсотка доплану на січень-березень 2022 року та 23 відсотка уточненого плану на 2022 рік.
Зокрема :
до загального фонду надійшло надходжень в сумі 83449,4 тис.грн. , що складає 103,3 відсотка до плану на січень-березень 2022 року та 25,6 відсотка до уточненого плану на 2022 рік ;
до спеціального фонду надійшло надходжень 4077,0 тис.грн., що складає 35,4 ідсотка до плану на січень-березень 2022 року та 6,9 відсотка до уточненого плану на 2022 рік .
В порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження до бюджету міської територіальної громади ( за загальним та спеціальним фондом) за перший квартал 2022 року зросли на 13841,8 тис. грн. або на 18,8 відсотка , а видатки за загальним та спеціальним фондом зросли у порівнянні з аналогічним періодом року зросли на 9734,6 тис.грн. або 15,7 відсотка.
|
|
|
|
Показники | Перший кватрал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року | |
Податкові та неподаткові надходження | 40893,3 | 47470,9 | 53872,0 |
В порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження зросли 6401,1 тис.грн. або 13,0 відсотка, а в порівнянні з 2020 роком на 12978,8 тис.грн., або 31,7 відсотка.
Тобто план за перший квартал 2022 року перевиконано на суму 2864,2 тис.грн або на 5,6 відсотка.
У зв’язку з введенням військового стану та прийняття Закону України ««Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану»
29,1%
|
17.1%
|
Проведеним аналізом надходжень до Державного бюджету України встановлено, що за перший квартал 2022 року мобілізовано надходжень в сумі 79229,1 тис.грн.
|
За перший квартал 2022 року до бюджету Бориславської міської територіальної громади надійшло з державного бюджету та інших бюджетів офіційних трансфертів за загальним фондом в сумі 29577,4 тис.грн., що складає 99,4 відсотків до уточненого плану наперший квартал 2022 року та 24,7 відсотка до плану на 2022 рік , зокрема :
базової дотації з державного бюджету надійшло в сумі 5536,2 тис.грн., що складає 100,0 відсотків до плану на перший квартал та 25,0 відсотків до плану на 2022 рік ;
дотації з місцевого бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії, які споживаються установами, організаціями, підприємствами, що утримуються за рахунок відповідних місцевих бюджетів за рахунок відповідної дотації з державного бюджету в сумі 2306,7 тис.грн. або 100 відсотків до плану на перший квартал 2022 року та 81,5 відсотка до плану на 2022 рік;
субвенції з державного бюджету надійшло в сумі 21519,0 тис.грн. або 100,0 відсотків до плану на перший квартал 2022 року та 25,0 відсотків до плану на 2022 рік;
субвенцій з інших бюджетів надійшло в сумі 215,5 тис.грн., що складає 54,4 відсотка до плану на перший квартал 2022 року та 14,3 відсотка на 2022 рік.
Зокрема:
Показники | Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року |
Офіційні трансферти | 21705,6 | 26213,7 | 29577,4 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг офіційних трансфертів зріс на суму 3363,7 тис.грн. або на 12,8 відсотків, а в порівнянні з 2020 року обсяг офіційних трансфертів зріс на 7871,8 тис.грн. або 36,3 відсотка.
--30,8%
|
-
|
|
Основним джерелом формування бюджету Бориславської міської територіальної громади є податок на доходи фізичних осіб , якого за звітний період надійшло в сумі 29483,6 тис.грн., що складає 105,2 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 24,3 відсотка до плану на 2022 рік.
В структурі податкових та неподаткових надходжень частка даного податку складає 54,7 відсотка . Зокрема:
Податок на доходи фізичних осіб | Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року |
Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 20783,46 | 22103,49 | 27794,30 |
Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами | 472,17 | 498,88 | 988,03 |
Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 78,31 | 93,29 | 235,49 |
Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 253,69 | 306,71 | 465,78 |
Всього | 21587,63 | 23002,37 | 29483,59 |
В порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на суму 6481,2 тис.грн. або 28,2 відсотка, а ворівнянні з першим кварталом 2020 року надходження зросли на 7896,0 тис.грн. або 36,6 відсотка.
Очікуване виконання бюджету Бориславської міської територіальної громади за 2022 рік складе за розрахунками фінансового управління 109874,4 тис.грн., що на 11682,0 тис.грн. або 9,6 відсотка менше до затвердженого плану на 2022 рік.
|
|
|
|
31,3%
|
|
6 Державна пожежно-рятувальна частина Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області – з серпня 2021 року сплачує 7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області;
КЗ ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" – у 2021 році працівники отримували доплати за Covid-19;
Навчально-виховний комплекс "Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 6 - заклад дошкільної освіти" Бориславської міської ради – з 01.01.2022 року згідно рішення №692 від 25.11.2021 року переведено на централізоване ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності;
ПрАТ "Львівобленерго"- реорганізація та скорочення працівників;
Комунальне некомерційне п-во "Дрогобицька районна лікарня" Дрогобицької райради – в звязку з створенням Бориславської міської територіальної громади амбулаторії сіл перейшли в Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня м.Борислава" Бориславської міської ради;
КЗ ЛОР "Навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів "Гармонія" – скорочення чисельності працівників – 6 чоловік;
Комунальне некомерційне п-во "Стоматологічна поліклініка" Бориславської МР - у 2021 році працівники отримували доплати за Covid-19, зменшення штатних працівників – 2 людини;
ПАТ "Львівгаз" – у березні 2022 року не отримали аванс за березень, а виплатили 05.04.2022 року;
ДЮСШ "Атлант" – з вересня 2021 року підприємство ліквідоване, працівники переведені в дитячо-юнацьку спортивну школу;
ТзОВ "Поділлянафтозбут" – з листопада 2021 року перестали платити;
МОТТО РЕНТАЛ ТОВ - з вересня 2021 року зупинили діяльність в місті Бориславі по вулиці Дрогобицькій;
МПП "Бескид" – скорочення чисельності працівників;
ТзОВ "Телерадіокомпанія "БТБ" – в стані припинення;
Бориславський міський центр соцслужб для сім'ї, дітей та молодi – реорганізація, обєднання з Бориславським міським терцентром соцобслуговування;
Відділ освіти Дрогобицької райдержадміністрації – помилковий платіж в січні 2021 року;
Головне управління Державної податкової служби у Львівській області (ЄДРПОУ 43968090) перереєстроване на Головне управління Державної податкової служби у Львівській області ( ЄДРПОУ 43143039) ;
В Дочірньому підприємстві "Бориславський міськвідділ профдезінфекції" - зменшилась кількість працівників;
ПП "Борислав Комфорт" - скорочення чисельності працівників;
ТзОВ "Торгова мережа "Гудок" – закриття одного магазину;
ТзОВ "Бордрук" – працює один чоловік на 0,25 ставки.
Крім цього повідомляємо, що станом на 01 квітня 2022 року, згідно даних Дрогобицького управління Головного управління ДПС у Львівській області заборгованість по сплаті податку на доходи фізичних осіб складає 3313,2 тис.грн. (в частині , що належить міському бюджету 2120,4 тис.грн.), в тому числі в розрізі платників , а саме :
ТЗДВ «БЕЛМЗ» - 2109,3 тис.грн., ДКП ЖЕК№3 - 23,4 тис.грн., Бориславське ШБУ №7 ВАТ-2,2 тис.грн., Госпрозрахункова архітектурно-планувальна група – 2,1 тис.грн., ДКП по побутовому обслуговуванню населення «МРІЯ» - 20,3 тис.грн.( на даний час перебуває в стані припинення), КП «Благоустрій» - 63,3 тис.грн.( на даний час перебуває в стані припинення), Філія «КОМ-ЕКО-БОРИСЛАВ» - 9,1 тис.грн., фізичні особи -1083,6 тис.грн.
СРезервами збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб є :
проведення постійного моніторингу спати податку на доходи фізичних осіб з метою виявлення випадків здійснення господарської діяльності на території м.Борислава без сплати податку на доходи фізичних осіб;
робота з потенційними платниками податку на доходи фізичних осіб, які здійснюють господарську діяльність без належним чином оформлених документів та відповідно не сплачують податок на доходи фізичних осіб;
робота з платниками , які виплачують заробітну плату, нижчу законодавством встановленого мінімуму (робота з мінімізаторами);
забезпечення погашення заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб;
проведення роботи з залучення нових платників податку – інвестиційна діяльність.
Податку на прибуток підприємств комунальної власності до бюджету Бориславської міської територіальної громади за перший квартал 2022 року надійшло в сумі 49,6 тис.грн., що складає 369,0 відсотків до плану на перший квартал 2022 року та 67,1 відсотка до плану на 2022 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження зросли на 8,9 тис.грн. або 21,8 відсотка.
Негативно на надходження вищевказаного податку впливає податкова заборгованість комунальних підприємств міста перед бюджетом в сумі 92,5 тис.грн., в тому числі :
КП «Благоустрій» - 13,1 тис.грн.;
ДКП ЖЕК № 3 -79,4 тис.грн..
З метою збільшення надходжень податку на прибуток підприємств комунальної форми власності до бюджету міської територіальної громади фінансове управління пропонує зобов’язати керівників розробити графіки погашення податкової заборгованості по вищезазначеному податку.
Рентної плати за користування надрами до бюджету міської територіальної громади за перший квартал 2022 року надійшло в сумі 2464,7 тис.грн., що складає 128,3 відсотка до плану на перший квартал 2022 року та 58,0 відсотків до плану на 2022 рік, зокрема:
Показники | Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року |
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування | 0,00 | 0,00 | 6,59 |
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) | 0,00 | 160,36 | 308,28 |
Рентна плата за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення | 13,40 | 29,37 | 45,28 |
Рентна плата за користування надрами для видобування нафти | 474,61 | 647,75 | 940,04 |
Рентна плата за користування надрами для видобування природного газу | 109,08 | 243,12 | 1164,49 |
Всього | 597,09 | 1080,61 | 2464,69 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження рентної плати за користування надрами до бюджету міста Борислава зросли на 1384,1 тис.грн. або 128,1 відсотка, а в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження зросли на 1867,6 тис.грн. або 312,8 відсотка.
|
Найбільше зростання рентної плати спостерігається по надходженнях рентної плати за користування надрами для видобування природного газу на суму 921,4 тис.грн. або 379,0 відсотка, рентної плати за користування надрами для видобування нафти на суму 292,3 тис.грн. або 45,1 відсотка, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) на суму 147,9 тис.грн. або 92,2 відсотка.
Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за перший квартал 2022 рокк надійшло до бюджету Бориславської міської територіальної громади в сумі 1436,0 тис.грн., що складає 82,4 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 18,5 відсотка до уточненого плану на 2022 рік, зокрема :
Показники | Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року |
Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) - пальне | 136,39 | 164,20 | 106,25 |
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) - пальне | 440,96 | 553,21 | 358,00 |
Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів | 837,89 | 959,16 | 971,75 |
Всього | 1415,24 | 1676,57 | 1436,00 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку до бюджету Бориславської міської територіальної громади скоротилися на 240,6 тис.грн. або 14,3 відсотка та на 20,8 тис.грн або 1,5 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.
|
|
У зв’язку з введенням військового стану та прийняття Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану»
29,1%
|
17.1%
|
Згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» відмінено 5% акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, як наслідо бюджет недоотримає 3000,0 тис.грн.
Очікуване виконання акцизного податку за 2022 рік складе 1490,2 тис.грн.
Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до бюджету Бориславської міської територіальної громади надійшло 971,7 тис.грн., що складає 120,5 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 24,1 відсотка до плану на 2022 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 12,6 тис.грн. або 1,3 відсотка.
|
проведення роз’яснювальної роботи з платниками податку щодо недопущення зменшення надходжень акцизного податку;
виявлення пунктів несанкціонованої торгівлі підакцизними товарами;
виявлення випадків торгівлі незаконно виробленої підакцизної продукції.
Місцевих податків і зборів до бюджету міської територіальної громади за січень-березень 2022 року надійшло в сумі 19439,6 тис.грн., що складає 103,7 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 27,7 відсотка до уточненого плану на 2022 рік.
Структуру місцевих податків і зборів в бюджеті міста Борислава формує податок на майно відмінне від земельної ділянки, податок на майно в частині плати за землю, туристичний збір, єдиний податок.
тис.грн.
Показники | Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року |
Податок на майно відмінне від земельної ділянки | 498,56 | 695,62 | 561,93 |
Податок на майно в частині плати за землю | 11492,06 | 14063,33 | 10758,48 |
Транспортний податок з фізичних осіб | 12,65 | 0,00 | 0,00 |
Ткристичний збір | 4,37 | 0,28 | -2,95 |
Єдиний податок | 4631,72 | 6462,01 | 8122,18 |
Всього | 16639,36 | 21221,23 | 19439,63 |
|
|
|
За січень-березень 2021 року до бюджету міської територіальної громади надійшло податку на майно в частині плати за землю в сумі 10758,5 тис.грн, що складає 103,9 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 28,5 відсотків до плану на 2022 рік.
|
орендної плати з юридичних осіб 2942,3 тис.грн., що складає 101,0 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 36,6 відсотка до плану на 2022 рік;
земельного податку з фізичних осіб 86,0 тис.грн., що складає 103,7 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 10,1 відсотка до плану на 2022 рік;
орендної плати з фізичних осіб 252,2 тис.грн., що складає 106,1 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 12,9 відсотка до плану на 2022 рік.
Порівняно з аналогічним періодом 2021 року надходження плати за землю у звітному періоді зменшилися на 3304,9 тис.грн. або 23,5 відсотка, зокрема:
надходження земельного податку з юридичних осіб скоротилися на 3867,8 тис.грн. або 34,1 відсотка;
надходження орендної плати з юридичних осіб зросли на 742,9 тис.грн., або на 33,8 відсотка;
надходження земельного податку з фізичних осіб скоротилися на 4,8 тис.грн. або 5,3 відсотка;
надходження орендної плати з фізичних осіб зменшилися на 175,1 тис.грн. або 40,8 відсотка.
|
|
Земельного податку з юридичних осіб за січень-березень 2022 року до бюджету Бориславської міської територіальної громади надійшло в сумі 7478,0 тис.грн., що складає 101,0 відсотка до плану на січень-березень 2022 року та 36,6 відсотка до плану на 2022 рік
Показники | Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року |
Земельний податок з юридичних осіб | 9398,81 | 11345,85 | 7478,04 |
В порівнянні з аналогічним перодом 2021 року надходження земельного податку з юридичних осіб скоротилися на 3867,8 тис.грн., або 34,1 відсотка, а в порівнянні з аналогічним перодом 2020 року скоротилися на 1920,8 тис.грн., або 20,4 відсотка.
Орендної плати за земельні ділянки з юридичних осіб за звітний період до бюджету Бориславської міської територіальної громади надійшло 2942,3 тис.грн., що складає 101,0 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 36,6 відсотка до плану на 2022 рік.
Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року | |
Орендна плата з юридичних осіб | 1752,31 | 2199,38 | 2942,27 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення зросли на 742,9 тис.грн. або 33,8 відсотка
|
Резервами збільшення надходжень орендної плати за землю є :
проведення інвентаризації землі з метою виявлення землекористувачів, що самовільно займають земельні ділянки комунальної форми власності;
забезпечення контролю за виконанням рішень щодо надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, а саме щодо недопущення протермінування укладання договорів оренди та їх передачі до Державної податкової інспекції у м.Бориславі;
посилення претензійно-позовної роботи щодо стягнення заборгованих сум з плати за землю до бюджету Бориславської міської територіальної громади.
проведення роботи по формуванню бази потенційних платників за землю та заключенню відповідних договорів.
А також повідомляємо, що станом на 01 квітня 2022 року, згідно даних Дрогобицького управління Головного управління ДПС у Львівській області заборгованість по сплаті орендної плати за землю з юридичних осіб складає 2301,4 тис.грн., в тому числі в розрізі платників :
ТЗДВ БЕЛМЗ» - 41,2 тис.грн., ВАТ"Бориславський завод продовольчих товарів" – 0,2 тис.грн.,ДП БУ-43 ВАТ «Прикарпатбуд» - 223,6 тис.грн., ТзОВ «Бориславське автотранспортне підприємство 24659» - 10,9 тис.грн., ДП "ПРИКАРПАТЗАХIДТРАНС" – 0,6 тис.грн., МПП «КРІС» 0,9 тис.грн., Релігійна громада християн віри Євангельської у м.Бориславі – 1,3 тис.грн., Торгово-Виробнича фірма «Збруч» - 12,1 тис.грн., ТЗОВ "ЛВ-IНВЕСТСЕРВIС" – 5,7 тис.грн., ДП "Темп"ТзОВ"Цеглинка-М" – 818,6 тис.грн., ТзОВ «ПРОПАНГАЗСЕРВІС» - 2,5 тис.грн., ТзОВ «Західспецмонтаж» - 7,8 тис.грн., ТзОВ «Юридична фірма «Європейська інвестиційно-правова група» - 444,9 тис.грн., ТзОВ «Еко енергія плюс» - 259,6 тис.грн., ТзОВ «Бориславбуд» - 39,2 тис.грн., фізичні особи – 432,4 тис.грн. ( разом з платниками Східницької територіальної громади).
Податку на майно відмінне від земельної ділянки до бюджету міської територіальної громади надійшло за перший квартал 2022 року в сумі 561,9 тис.грн., що складає 97,5 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 11,2 відсотка до плану на 2022 рік.
Зокрема :
Показники | Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 6,46 | 6,83 | 11,33 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 49,05 | 93,62 | 38,50 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 90,13 | 146,90 | 71,26 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 352,92 | 448,27 | 440,84 |
Всього | 498,56 | 695,62 | 561,93 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету міста Борислава зменшилися на 133,7 тис.грн. або 19,2 відсотка, а в порівнянні з 2020 роком надходження зросли на 63,3 тис.грн. або 12,7 відсотка.
73,8%
|
Резервами збільшення надходжень податку на майно, відмінного від земельної ділянки є :
забезпечення формування повної бази оподаткування податку на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб;
посилити претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованих сум з плати податку на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб до бюджету Бориславської міської територіальної громади;
створення бази оподаткування по податку на майно відмінного від земельної ділянки (юридичні фізичні особи).
Єдиного податку до бюджету міської територіальної громади за перший квартал 2022 року надійшло в сумі 8122,2 тис.грн., що складає 103,9 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 29,5 відсотка до плану на 2022 рік, зокрема:
Показники | Перший квартал 2020 року | Перший квартал 2021 року | Перший квартал 2022 року |
Єдиний податок з юридичних осіб | 531,79 | 753,62 | 921,02 |
Єдиний податок з фізичних осіб | 4099,93 | 5703,15 | 7193,44 |
Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків` | 0,00 | 5,23 | 7,72 |
Всього | 4631,72 | 6462,01 | 8122,18 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного податку зросли на 1660,2 тис.грн. або 25,7 відсотка, а в порівнянні з 2020 роком надходження зросли на 3490,5 тис.грн., або 75,4 відсотка.
Згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» фінансовим управлінням здійснено розрахунок очікуваного виконання єдиного податку . Очікуване виконання єдиного податку за 2022 рік складе 10588,1 тис.грн. За 2022 рік бюджет громади недоотримає 16968,3 тис.грн. надходжень єдиного податку.
|
|
|
|
|
|
|
провести інвентаризацію комунального майна з метою надання об’єктів комунальної власності в оренду.
Плати за надання адміністративних послуг за звітний період до бюджету міської територіальної громади надійшло в сумі 318,7 тис.грн., що складає 109,7 відсотків до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 27,4 відсотка до плану на 2022 рік
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження плати за надання адміністративних послуг зросли на 108,9 тис.грн. або 51,9 відсотка.
За січень-березень 2022 року до спеціального фонду бюджету міста Борислава надійшло надходжень в сумі 4047,0 тис.грн., що складає 35,4 відсотків до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 6,9 відсотків до плану на 2022 рік , в тому числі:
надходження без врахування офіційних трансфертів з інших бюджетів склали в сумі 4008,1 тис.грн., що склало 35,0 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 6,8 відсотка до плану на 2022 рік;
офіційних трансфертів з інших бюджетів надійшло в сумі 68,9 тис.грн., що склало 100 відсотків до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 100 відсотків до уточненого плану на 2022 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом 2021 року податкові та неподаткові надходження до спеціального фонду зросли на 1800,8 тис.грн. або 81,6 відсотка.
Надходження до екологічного фонду за перший квартал 2022 року склали в сумі 138,7 тис.грн., що складає 449,3 відсотка до уточненого плану наперший квартал 2022 року та 112,3 відсотка до плану на 2022 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 107,0 тис.грн. або 337,3 відсотка.
Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади за 2021 рік склали в сумі 535,0 тис.грн., що складає 198,2 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року та 49,5 відсотка до плану на 2022 рік
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 535,0 тис.грн.
Коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Криму звітному періоді 2022 року надійшло в сумі 732,8 тис.грн., що скадає 277,6 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 91,6 відсотка до плану на 2022 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 732,8 тис.грн.
Надходження коштів від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності у звітному періоді 2022 року склали в сумі 1375,3 тис.грн., що скадає 15,8 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 2,9 відсотка до плану на 2022 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 339,3 тис.грн. або 32,7 відсотка.
Власних надходжень бюджетних установ у звітному періоді до бюджету міської територіальної громади надійшло в сумі 1145,7 тис.грн., що склало 51,9 відсотка до плану на перший квартал 2022 року та 13,0 відсотків до плану на 2022 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження зросли на 17,7 тис.грн., або 1,6 відсотка, в тому числі:
надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством зменшилися на 152,2 тис.грн. або 17,0 відсотка;
інші джерела власних надходжень бюджетних установ надходження зросли на 169,9 тис.грн. або 72,4 відсотка.
Надходжень від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством надійшло в сумі 741,1 тис.грн., що складає 51,5 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року та 12,9 відсотка до плану на 2022 рік..
тис.грн.
КПКВ | За перший квартал 2022 року | За перший квартал 2021 року | Відхилення 2022 року до 2021 року | ||||||||||
25010000 "Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами" | 25010100 "Плата за послуги що надають-ся бюджетними установами" | 25010200 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 25010300 "Плата за оренду майна бюджетних установ | 25010400 "Надходження бюджетних установ від реалізації в установлено порядку майна" | 25010000 "Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами" | 25010100 "Плата за послуги що надаються бюджетними установами" | 25010200 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 25010300 "Плата за оренду майна бюджетних установ | 25010400 "Надходження бюджетних установ від реалізації в установлено порядку майна" | ||||
у грн. | у відсотках | ||||||||||||
0100 "Органи місцевго самоврядуван-ня" | 88,6 | 0,0 | 88,4 | 0,2 | 0,0 | 104,9 | 0,0 | 104,9 | 0,0 | 0,0 | -16,3 | -15,6 | |
1000 "Освіта" | 625,5 | 622,4 | 0,0 | 0,2 | 2,8 | 764,1 | 763,4 | 0,0 | 0,8 | 0,0 | -138,7 | -18,1 | |
4000 "Культура" | 27,1 | 8,9 | 0,0 | 18,2 | 0,0 | 24,3 | 7,8 | 0,0 | 16,4 | 0,1 | 2,8 | 11,6 | |
Всього | 741,1 | 631,3 | 88,4 | 18,6 | 2,8 | 893,3 | 771,2 | 104,9 | 17,1 | 0,1 | -152,2 | -17,0 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходжень плати за послуг, що надаються бюджетними установами скоротилися на 152,2 тис.грн. або 17,0 відсотка.
|
|
КПКВ | Січень-березень 2021 року | Січень-березень 2022 року | Відхилення січня-березня 2022 року до січня березня 2021 року | ||||||
25020000 Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 25020100 Благодійні внески, гранти та дарунки | 25020200 Надходження, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об` | 25020000 Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 25020100 Благодійні внески, гранти та дарунки | 25020200 Надходження, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об` | тис.грн. | у % | ||
0100 Органи місцевого самоврядування |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | |
1000 Освіта |
162,2 | 157,9 | 4,3 | 260,4 | 227,6 | 32,8 | 98,2 | 37,7 | |
3000 Соціальний захист |
78,4 | 78,4 | 0,0 | 74,7 | 74,7 | 0,0 | -3,7 | -5,0 | |
4000 Культура |
7,2 | 7,1 | 0,1 | 30,8 | 25,3 | 5,6 | 23,6 | 76,7 | |
5000 Фізична культура |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 9,7 | 9,7 | 0,0 | 9,7 | 0,0 | |
7000 Економічна діяльність |
-37,9 | -37,9 | 0,0 | 28,9 | 28,9 | 0,0 | -9,1 | -31,4 | |
Вього | 209,9 | 205,5 | 4,4 | 404,5 | 366,1 | 38,4 | 118,8 | 29,4 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження інших джерел власних надходжень бюджетних установ зросли на 118,8 тис.грн. або 29,4 відсотка.
На кінець звітного періоду загальна сума заборгованості по сплаті податків і зборів підприємств , організацій до бюджетів усіх рівнів склала 17189,7 тис.грн.
|
|
|
ВИДАТКИ БЮДЖЕТУ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
За січень-березень 2022 року по бюджету Бориславської міської територіальної громади проведені видатки всього в сумі 71724,7 тис.грн., в тому числі:
видатки загального фонду склали - 68259,1 тис. грн.;
видатки спеціального фонду – 3465,6 тис. грн.
В порівнянні з відповідним періодом 2021 року видатки по бюджету територіальної громади зросли на 9734,6 тис. грн. або 15,7 відсотка в тому числі:
видатки загального фонду зросли на 7733,9 тис.грн.;
видатки спеціального фонду зросли на 2000,7 тис.грн.
За економічною ознакою в звітному періоді 2022 року найбільшу частку у загальному обсязі видатків бюджету міської територіальної громади за загальним фондом становлять кошти , які спрямовуються на заробітну плату з нарахуваннями працівників бюджетних установ 46541,7 тис.грн. (68,2 відсотка), поточні трансферти 12260,7 тис.грн. (18,0 відсотка), енергоносії та комунальні послуги 7838,5 тис.грн (11,5 відсотка) , інші видатки 987,6 тис.грн. ( 1,4 відсотка), соціальне забезпечення 630,9 тис.грн. (0,9 відсотка).
Проведеним аналізом штатної чисельності по бюджетних установах міської територіальної громади встановлено, що станом на 01 квітня 2022 року утримується штатна чисельність в кількості 1410,35 штатних одиниць , а саме:
по органах місцевого самоврядування штатна чисельність складає – 147,0 штатних одиниць;
по установах освіти утримується штатна чисельність в кількості 1127,3 штатних одиниць;
по установах культури утримується штатна чисельність в кількості 69 штатних одиниць ;
по установах фізичної культури і спорту утримується штатна чисельність в кількості 39,3 штатних одиниць ;
по установах соціального забезпечення утримується штатна чисельність в кількості 27,75 штатних одиниць.
|
За рахунок залишку освітньої субвенції, який склався на 01 січня 2022 року у бюджеті Бориславської міської територіальної громади проведені видатки в сумі 3699,2 тис.грн. на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, Державної гімназії, дитячого будинку «Оріана».
На фінансування оплати праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам інклюзивно ресурсного центру за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки в сумі 153,4 тис.грн..
За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами проведені видатки в сумі 25,9 тис.грн.
За січень-березень 2022 року проведені видатки по загальному фонду без врахування субвенцій з державного бюджету в сумі 215943,1 тис.грн., зокрема в розрізі галузей:
по органах місцевого самоврядування – 8382,6 тис.грн.;
по установах освіти – 23118,9 тис.грн.;
по установах охорони здоров’я – 4095,8 тис.грн.;
по установах культури – 2708,9 тис.грн.;
по житлово-комунальному господарству – 6922,7 тис.грн.;
по соціальному захисту населення – 1396,1 тис.грн.;
по фізичній культурі і спорту – 1590,8 тис.грн.;
по економічній діяльності – 346,8 тис.грн.;
по іншій діяльності – 320,7 тис.грн.;
по міжбюджетних трансфетах – 200,0 тис.грн.
|
В структурі видатків бюджету міської територіальної громади найбільша частка видатків припадає на видатки на утримання установ освіти 47,0 відсоток, на утримання органів місцевого самоврядування 17,0 відсотків, на утримання житлово-комунального господарства 14,0 відсотків, на утримання комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарням.Борислава», комунального некомерційного підприємства «Стоматполіклініка», програм по охороні здоров»я , які фінансуються за кошти бюджету громади 8,0 відсотків, на утримання установ культури 6,0 відсотків.
За звітний період по загальному фонду з бюджету міської територіальної громади проведені видатки на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 46541,7 тис.грн., в тому числі:
Галузь | Фонд заробітної плати з нарахуваннями за січень-березень 2022 року | Фонд заробітної плати з нарахуваннями за січень-березень 2021 року | Відхилення січня-березня 2022 року до січня-березня 2021 року | ||
В тис.грн. | У відсотках | ||||
Органи місцевого самоврядування | 7940,9 | 6605,9 | 1335,0 | 16,8 | |
Освіта | 35207,2 | 32904,2 | 2303,0 | 6,5 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 740,6 | 768,9 | -28,3 | -3,8 | |
Культура | 1637,0 | 1383,7 | 253,3 | 15,5 | |
Фізична культура та спорт | 1016,1 | 747,2 | 268,9 | 26,5 | |
Всього | 46541,7 | 42409,8 | 4131,8 | 8,9 |
Видатки на виплату заробітної плати з нарахуванням збільшились у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 4131,8 тис. грн. або на 8,9 відсотка за рахунок підвищення заробітної плати працівникам бюджетних установ.
Найбільше зростання фонду оплати праці з нарахуваннями за січень-березень 2022 року відбулося по фізичній культурі та спорту, установи культури, органах місцевого самоврядування.
Частка видатків на заробітну плату з нарахуваннями в структурі видатків складає 68,2 відсотка.
Проведеним аналізом фактичних видатків бюджету міської територіальної громади на заробітну плату за січень-березень 2022 року в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року встановлено, що фонд заробітної плати зріс на 50761,1 тис. грн. або 39,1 відсотка , в тому числі в розрізі галузей :
Галузь | Фонд заробітної плати за січень-березень 2022 року | Фонд заробітної плати за січень-березень 2021 року | Відхилення січня-березня 2022 року до січня-березня 2021 року | Серед-ня зарпла-та за січень-березе-нь 2021 року | Середня зарплата за січень-березень 2022 року | Ріст середньої заробітної плати січня-березня 2022 року до січня-березня 2021 року у відсотках | ||
У тис.грн. | У відсот-ках | |||||||
Органи місцевого самоврядування | 7420,5 | 6685,7 | 734,9 | 11,0 | 15,160 | 16,827 | 111,0 | |
Освіта | 34582,8 | 32510,8 | 2071,9 | 6,4 | 9,460 | 10,226 | 108,1 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 719,1 | 765,3 | -46,2 | -6,0 | 8,296 | 8,638 | 104,1 | |
Культура | 1437,9 | 1419,0 | 18,9 | 1,3 | 6,855 | 6,947 | 101,3 | |
Фізична культура та спорт | 833,7 | 719,8 | 113,9 | 15,8 | 8,203 | 7,081 | 86,3 | |
Всього | 44994,0 | 42100,6 | 2893,5 | 6,9 | 9,872 | 10,635 | 107,7 |
Середня зарплата по бюджетних установах за за звітний період 2022 року склала 10,635 тис.грн. і зросла в порівнянні з аналогічним перодом 2021 року на 7,7 відсотка.
На придбання продуктів харчування по загальному фонду бюджету міської територіальної громади використано 395,0 тис.грн..
На оплату енергоносіїв та комунальних послуг по загальному фонду бюджету міста у звітному періоді використано коштів в сумі 7838,5 тис.грн., зокрема:
Галузь | Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв за перший квартал 2022 року | Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв за перший квартал 2021 року | Відхилення першого кварталу 2022 року до першого кварталу 2021 року | ||
В тис.грн. | У відсотках | ||||
Органи місцевого самоврядування |
291,1 | 236,7 | 54,4 | 23,0 | |
Освіта |
6313,5 | 3924,7 | 2388,8 | 60,9 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 31,8 | 27,3 | 4,6 | 16,7 | |
Житлово-комунальне господарство |
727,9 | 422,7 | 305,2 | 72,2 | |
Культура |
474,3 | 540,3 | -66,0 | -12,2 | |
Фізична культура та спорт |
0,0 | 242,4 | -242,4 | -100,0 | |
Всього |
7838,5 | 5394,0 | 2444,5 | 45,3 |
В порівнянні з січнем-березнем 2021 року видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг зросли на 2444,5 тис.грн. або 45,3 відсотка.
В загальній структурі видатків частка захищених видатків бюджету складає 55606,0 тис.грн. або 81,5 відсотка.
Станом на 01 квітня 2022 року по бюджету Бориславської міської територіальної громади обліковується дебіторська заборгованість за загальним фондом в сумі 362,3 тис.грн. і зросли проти початку року на 28,4 тис.грн., а саме :
по спожитих енергоносія та комунальних послугах – 3625,3 тис.грн..
Найбільшу питому вагу в цій сумі займає заборгованість перед відділом освіти орендарів, що не вчасно або не в повному обсязі відшкодовують спожиті енергоносії та комунальні послуги.
Станом на 01 квітня 2022 року відсутня кредиторська заборгованість по загальному фонду складає 8991,3 тис.грн., в тому числі протермінована 57,8 тис.грн., а саме:
по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату – 8540,8 тис.грн.;
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 23,5 тис.грн.;
за придбані продукти харчування -7,6 тис.грн.;
по оплаті послуг ( крім комунальних) – 42,0 тис.грн.;
по видатках на відрядження – 2,3 тис.грн.;
по поточних трансфертах підприємствах – 319,6 тис.грн.;
по інших виплатах населенню – 55,5 тис.грн.;
по інших поточних видатках – 0,1 тис.грн.
По спеціальному фонду бюджету міста та за рахунок власних надходжень бюджетних установ (та за рахунок спеціального фонду бюджету) проведені видатки за січень-березень 2022 року в сумі 3465,6 тис.грн., в тому числі :
оплата праці і нарахуванням на заробітну плату в сумі – 144,9 тис.грн.;
продукти харчування – 502,8 тис.грн.;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 49,5 тис.грн.;
інші видатки – 220,0 тис.грн.;
капітальні видатки – 2548,4 тис.грн.
За рахунок залишку субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, який склався на 01.01.2022 року проведені видатки в сумі 1078,9 тис.грн, в тому числі на :
проведення робіт по реконструкції мереж вуличного освітлення по вул. Дрогобицькій в м.Бориславі проведені видатки в сумі 1078,9 тис.грн..
Станом на 01 квітня 2022 року відсутня дебіторська заборгованість по спеціальному фонду.
Кредиторська заборгованість по спеціальному фонду складає на 01.04.2022 року складає 1030,9 тис.грн., в тому числі:
по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату -19,8 тис.грн.;
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 14,1 тис.грн.;
по оплаті послуг ( крім комунальних) – 24,3 тис.грн.;
по капітальних видатках -972,7 тис.грн.
Відповідно до розпорядження міського голови від від 27 січня 2022 року № 15-р «Про затвердження плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці» проведено узагальнення даних щодо економії бюджетних коштів за перший квартал 2022 року.
Незабезпеченість фондом оплати праці на 01.01.2022 р. згідно експертизи департаменту фінансів складала 26129,1 тис. грн. , а саме :
по установах освіти – 23231,0 тис. грн.(місцевий бюджет установи освіти – 12223,1 тис.грн., ДШМ – 1493,1 тис.грн., субвенція установи освіти – 9514,8 тис.грн.,),
по установах соціального захисту – 672,3 тис. грн.,
по установах культури – 1363,1 тис. грн.
по установах фізичної культури та спорту – 862,7 тис. грн.
Так, станом на 01.04.2022 р. проведено заходів з економії бюджетних коштів в сумі 1679,6 тис. грн. або 15,2 відсотки до річного плану, в тому числі:
за рахунок скорочення штатної чисельності працівників установ в сумі 237,9 тис. грн.;
за рахунок забезпечення жорсткої економії використання енергоносіїв – 277,8 тис. грн.;
за рахунок зменшення надбавок - 27,7 тис. грн.;
за рахунок не заповнення вакантних посад – 194,4 тис. грн.;
за рахунок надання відпусток без збереження заробітної плати в сумі 397,5 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 91,4 тис. грн.;
раціональна організація замін – 216,5 тис. грн.
інші заходи по економії бюджетних коштів – 236,4 тис. грн.
Крім цього з бюджету територіальної громади на покриття дефіциту по заробітній платі спрямовано залишок освітньої субвенції який виник на 01.01.2022 р в сумі - 5477,2 тис. грн.
Всього проведено заходів з економії бюджетних коштів в сумі 7156,8 тис. грн.
По установах освіти фактично вжито заходів з економії бюджетних коштів в сумі 1428,7 тис. грн. або 15,4 відсотки до річного плану , в тому числі :
за рахунок скорочення штатної чисельності працівників установ в сумі 237,9 тис. грн.;
за рахунок забезпечення жорсткої економії використання енергоносіїв – 197,1 тис. грн.;
за рахунок зменшення надбавок - 0,7 тис. грн.;
за рахунок не заповнення вакантних посад – 100,1 тис. грн.;
за рахунок надання відпусток без збереження заробітної плати в сумі 369,2 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 79,5 тис. грн.;
раціональна організація замін – 216,5 тис. грн.
інші заходи по економії бюджетних коштів – 227,7 тис. грн.
По установах культури досягнуто економії коштів в сумі 172,7 тис. грн. або 31,1відсоток до річного плану, в тому числі:
за рахунок забезпечення жорсткої економії використання енергоносіїв – 80,7 тис. грн.;
за рахунок не заповнення вакантних посад – 66,0 тис. грн.;
за рахунок надання відпусток без збереження заробітної плати в сумі 10,4 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 7,8 тис. грн.;
інші заходи по економії бюджетних коштів – 7,8 тис. грн.
По установах соціального захисту населення вжито заходів по економії бюджетних коштів в сумі 78,2 тис. грн. або 23,3 відсотків до річного плану, в тому числі:
за рахунок зменшення надбавок - 27,0 тис. грн.;
за рахунок не заповнення вакантних посад – 28,3 тис. грн.;
за рахунок надання відпусток без збереження заробітної плати в сумі 17,9 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 4,1 тис. грн.;
інші заходи по економії бюджетних коштів – 0,9 тис. грн.
Отже станом на 01.04.2022 року з врахуванням заходів по економії незабезпеченість фондом оплати праці складає 18972,3 тис. грн., а саме:
по установах освіти – 16325,1 тис. грн. (місцевий бюджет установи освіти – 11289,5 тис.грн., ДШМ – 1296,1 тис.грн., субвенція установи освіти – 3739,5 тис.грн.,),
по установах соціального захисту – 594,1 тис. грн.,
по установах культури – 1190,4 тис. грн.
по установах фізичної культури та спорту – 862,7 тис. грн.
Незабезпеченість в асигнування на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату по бюджетних установах, які утримуються за кошти бюджету Бориславської міської територіальної громади з врахуванням виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту на заробітну плату бюджету Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік складає 15232,9 тис.грн., в тому числі в розрізі галузей:
по установах освіти - 12585,7 тис.грн.;
по установах соціального захисту – 594,1 тис.грн.;
по установах культури – 1190,4 тис.грн.;
по установах фізичної культури та спорту – 862,7 тис.грн..
Незабезпеченість в асигнування на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату по закладах загальної середньої освіти та дитячому будинку «Оріана» педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за кошти освітньої субвенції, з врахуванням виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту на заробітну плату бюджету Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік складає 3739,5 тис.грн.
Проведеним аналізом споживання бюджетними установами енергоносіїв в натуральних одиницях протягом січня-березня 2022 року встановлено, що теплопостачання спожито на 4,7 відсотки менше ніж за аналогічний період 2021 року, водопостачання на 26,3 відсотків менше, електроенергії на 24,3 відсотків більше, природного газу – 6,2 відсотки менше.
Вид енергоносіїв |
Натуральні одиниці за січень-березень 2021 року | Натуральні одиниці за січень- березень 2022 року | Відхилення 2021 року до 2020 року | |
У натураль-них одиницях |
У відсотках | |||
Теплопостачання ( Тис.Гкал) |
2,1 | 2,0 | -0,1 | -4,7 |
Водопостачання та водовідведення ( тис.м.куб.) |
3,8 | 2,8 | -1,0 | -26,3 |
Електроенергія (тис.Квт.год.) |
283,0 | 351,7 | +68,7 | +24,3 |
Природний газ (тис.м.куб.) |
77,2 | 72,4 | -4,8 | -6,2 |
ВИДАТКИ НА УТРИМАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО
САМОВРЯДУВАННЯ
На утримання органів місцевого самоврядування за перший квартал 2022 року проведено видатків в сумі 8382,6 тис. грн., що складає 82,6 відсотка до уточненого плану на звітний період 2022 року.
За рахунок бюджету міської територіальної громади фактично утримується 138 штатні одиниці при штатній чисельності 147 штатних одиниць.
За рахунок бюджету міста Борислава утримується апарат виконавчого комітету міської ради, апарат фінансове управління міської ради, апарат управління праці та соціального захисту населення міської ради, апарат управління культури молоді, фізичної культури та спорту міської ради, апарат відділу освіти міської ради, апарат управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради, апарат управління комунальної власності, земельних відносин , архітектури міської ради. Зокрема:
Назва установи | Видатки на утримання: | Відхилення першого кварталу 2022 року до першого кварталу 2021 року | Штатна чисельність | |||||
За перший квартал 2022 ррку | За перший квартал 2021 року | |||||||
За перший квартал 2022 року | За перший квартал 2021 року | По штатному розписі | Фактично зай-нято | По штатному розписі | Фактично зайнято | |||
Виконавчий комітет міської ради | 4352,7 | 3875,0 | 477,7 | 70 | 66 | 70 | 66 | |
Відділ освіти міської ради | 219,9 | 173,8 | 46,1 | 5 | 4 | 5 | 4 | |
Управління праці та соціального захисту населення міської ради | 1590,3 | 1342,5 | 247,9 | 32 | 31 | 32 | 30 | |
Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради | 261,1 | 231,0 | 30,1 | 6 | 4 | 6 | 3 | |
Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради | 815,4 | 476,5 | 338,9 | 12 | 12 | 12 | 12 | |
Управління комунальної власності, земельних відносин, архітектури міської ради | 575,5 | 490,9 | 84,6 | 11 | 11 | 11 | 9 | |
Фінансове управління міської ради | 567,7 | 473,5 | 94,2 | 11 | 10 | 11 | 10 | |
Всього по органах місцевого самоврядування | 8382,6 | 7063,2 | 1319,5 | 147,0 | 138,0 | 147,0 | 134,0 |
В порівнянні з аналогічним періодом 2021 року видатки на утримання органів місцевого самоврядування зросли на 1319,5 тис.грн., або 18,7 відсотка.
В структурі видатків бюджету міста Борислава , видатки на утримання апарату управління складають 12,3 відсотка.
|
Видатки на заробітну плату з нарахуваннями проведені в сумі 7940,8 тис.грн., що складає 94,7 відсотка до загальних видатків на утримання органів місцевого самоврядування.
Середня заробітна плата по апарату управління за звітний період 2022 року склала 16,827 тис.грн. проти 15,160 тис.грн. у 2021 році тобто зросла на 10,9 відсотка.
Видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг проведені в сумі 291,1 тис.грн. або 3,5 відсотка.
Слід відмітити , що практично 98,2 відсотка від всіх видатків на апарат управління займають заробітна плата з нарахуваннями та енергоносії (8232,0 тис.грн.).
Станом на 01 квітня 2022 року по органах місцевого самоврядування обліковується кредиторська заборгованість за загальним фондом в сумі 1114,6 тис.грн., в тому числі протермінована 6,4 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання:
по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату – 1107,1 тис.грн.;
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 5,2 тис.грн.;
по видатках на відрядження – 2,3 тис.грн.
Дебіторська заборгованість станом на 01 квітня 2022 року складає 0,5 тис.грн. і зросла проти початку року 0,5 тис.грн., в тому числі :
по оплаті комунальних послуг та енергоносіїв – 0,5 тис.грн.
За спеціальним фондом за перший квартал 2022 року по органах місцевого самоврядування проведені видатки в сумі 963,8 тис.грн., в тому числі по:
придбанню предметів, матеріалів обладнання та інвентаря проведені в сумі 0,9 тис.грн.;
оплаті комунальних послуг та енергоносіїв проведені видатки в сумі 49,5 тис.грн.;
інших поточних видатках проведені видатки в сумі 0,2 тис.грн.;
капітальні видатки в сумі 913,2 тис.грн..
Станом на 01 квітня 2022 року по органах місцевого самоврядування відсутня дебіторська заборгованість за спеціальним фондом .
Кредиторська заборгованість за спеціальним фондом станом на 01.04.2022 року складає 1,5 тис.грн., в тому числі:
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 1,5 тис.грн.;
На виконання Програми щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха проведені видатки в сумі 52,2 тис.грн.
На фінансову підтримку комунальних підприємств проведено видатків в сумі 369,0 тис.грн., в тому числі:
фінансова підтримка засобів інформації – 268,4 тис.грн.;
фінансова підтримка КП «Бориславський ТІЦ» - 100,6 тис.грн.
За рахунок бюджету Бориславської міської територіальної громади за загальним фондом надано субвенцію бюджету Дрогобицького районному на підвищення рівня технічного оснащення підтримки батальйону територіальної оборони ( придбання пального) в сумі 200,0 тис.грн.
ОСВІТА
На утримання установ освіти по загальному фонду за перший квартал 2022 року проведено видатків в сумі 42294,7 тис. грн., що складає 77,5 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року
За рахунок бюджету міської територіальної громади утримуються дванадцять дошкільних закладів освіти, дев'ять шкіл, державна гімназія ,чотири НВК, дитячий будинок „Оріана”, позашкільний заклад освіти, централізована бухгалтерія відділу освіти, група по обслуговуванню, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, інклюзивно-ресурсний центр, центр професійного розвитку педагогічних працівників.
Зокрема:
Напрямки використання | Виконання за перший квартал 2022 року | Виконання за перший квартал 2021 року | Відхилення першого кварталу 2022 року до першого кварталу 2021 року | ||
У грн. | У відсотках | ||||
Дошкільні заклади освіти |
9301,1 | 8544,2 | 756,9 | 8,9 | |
Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми | 27382,5 | 24193,5 | 3189,0 | 13,2 | |
Дитячі будинки (в т. ч. сімейного типу, прийомні сім`ї) |
536,1 | 507,2 | 29,0 | 5,7 | |
Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 1459,4 | 1263,0 | 196,5 | 15,6 | |
Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників |
164,7 | 81,8 | 82,8 | 101,2 | |
Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти | 1400,7 | 1059,6 | 341,2 | 32,2 | |
Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру | 165,8 | 157,9 | 7,9 | 5,0 | |
Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами | 25,9 | 0,0 | 25,9 | 0,0 | |
Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної,сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | |
Надання спеціалізованої освіти школи естетичного виховання | 1858,5 | 1702,8 | 155,7 | 9,1 | |
Всього | 42294,7 | 37509,8 | 4784,9 | 12,8 |
В порівнянні з аналогічним періодом 2021 року видатки на освіту зросли на 4784,9 тис.грн. або 12,8 відсотка.
+418,5 тис.грн.
|
В структурі видатків бюджету міста Борислава видатки на освіту складають 61,9 відсотка .
+40,4%
|
За рахунок бюджету міської територіальної громади проведені видатки на утримання установ освіти в сумі 23118,9 тис.грн.
|
За рахунок залишку освітньої субвенції, який склався на 01 січня 2022 року у бюджеті Бориславської міської територіальної громади проведені видатки в сумі 3699,2 тис.грн. на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, Державної гімназії, дитячого будинку «Оріана».
На фінансування оплати праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам інклюзивно ресурсного центру за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки в сумі 153,4 тис.грн..
За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами проведені видатки в сумі 25,9 тис.грн.
На заробітну плату і нарахування використано кошти в сумі 35207,2 тис.грн., що складає 83,2 відсотка до всіх видатків на утримання установ освіти.
Середня заробітна плата по установах освіти за перший квартал 2022 року склала 10,226 тис.грн. і зросла проти відповідного періоду минулого року на 8,1 відсотка.
На продукти харчування за загальним фондом використано коштів в сумі 395,0 тис.грн., що складає 0,9 відсотка до всіх видатків на освіту .
Видатки на оплату енергоносіїв проведено в сумі 6313,5 тис.грн., що складає 14,9 відсотка до всіх видатків на освіту.
Слід відмітити , що 99,0 відсотка всіх видатків на утримання установ освіти складають захищені статті видатків (41915,7 тис.грн.).
Станом на 01 квітня 2022 року комплектовано 189 класів на 4548 учнів. Наповнюваність класів на 01 січня 2022 року склала 24,06 учня на клас.
|
2015/2016 навчаль-ний рік |
2016/2017 навчаль-ний рік | 2017/2018 навчальний рік | 2018/2019 навчаль-ний рік | 2019/2020 навчаль-ний рік |
2020/2021 навчаль-ний рік |
2021/2022 навчаль-ний рік |
Кількість класів |
168 | 169 | 169 | 169 | 167 | 194 | 189 |
Кількість учнів | 3911 | 3957 | 4011 | 4072 | 4168 | 4602 | 4548 |
Середня напов-нюваність | 23,30 | 23,41 | 23,73 | 24,1 | 24,9 | 23,72 | 24,06 |
Кількість педставок | 359 | 354 | 356,9 | 346,0 | 346 | 487,69 | 488,76 |
Кількість педставок на клас | 2,14 | 2,09 | 2,11 | 2,05 | 2,05 | 2,52 | 2,59 |
Кількість учнів на одну педставку | 11 | 11 | 11 | 12 | 12 | 9,4 | 10,75 |
Навантаженість учнів на одного педпрацівника у звітному періоді 2022 року склала 9,3 одиниці.
Кількість педставок на один клас у звітному періоді склала 2,57 педставки на клас.
Проведеним аналізом витрат на одного учня по загальноосвітніх закладах освіти встановлено , що найбільші витрати на одного учня є по ЗОШ І ст. с.Мокряни- 16,0 тис.грн. , НВК Ясениця-Сільна- 12,1 тис.грн. та НВК ЗОШ № 6- 12,8 тис.грн
назва школи | кількість учнів станом на 1 січня 2022 року | кількість класів станом на 1 січня 2022 року | Відсоток наповнюваності до потужності шкіл | Наповнюваність | Кількість педставок | Кількість педставок на клас | Витрати на оного учня, тис. грн. |
ЗЗСО № 1 | 594 | 24 | 93 | 24,75 | 57,81 | 2,41 | 6,4 |
ЗЗСО № 3 | 517 | 20 | 79 | 25,85 | 52,34 | 2,62 | 6,6 |
ЗЗСО № 4 | 835 | 29 | 100 | 29,0 | 84,0 | 2,90 | 6,3 |
ЗЗСО № 5 | 376 | 15 | 76 | 25,07 | 33,9 | 2,26 | 5,5 |
ЗЗСО № 7 | 443 | 17 | 72 | 26,06 | 43,9 | 2,58 | 7,0 |
ЗЗСО № 8 | 485 | 19 | 88 | 25,53 | 42,98 | 2,26 | 6,1 |
ЗЗСО № 9 | 160 | 9 | 65 | 17,77 | 20,83 | 2,31 | 7,9 |
Державна гімназія | 417 | 13 | 102 | 32,08 | 46,2 | 3,55 | 7,0 |
НВК ЗОШ № 6 | 121 | 9 | 40 | 13,44 | 18,92 | 2,10 | 12,8 |
НВК с. Попелі | 301 | 15 | 63 | 20,07 | 38,03 | 2,54 | 8,0 |
НВК с. Ясениця-Сільна | 137 | 9 | 68 | 15,22 | 22,0 | 2,44 | 12,1 |
НВК с. Уріж | 156 | 10 | 78 | 15,6 | 26,17 | 2,62 | 9,4 |
ЗОШ І ст. с. Мокряни | 6 | 35 | 1,67 | 16,0 | |||
Всього | 4548 | 189 | X | 24,06 | 488,76 | 2,59 | 7,0 |
Станом на 01 квітня 2022 року в дошкільних закладах освіти комплектовано 51 груп на 1023 дітей, та при НВК – 7 груп на 120 вихованців.
Показники |
2010 рік |
2011 рік |
2012 рік |
2013 рік |
2014 рік |
2015 рік |
2016 рік |
2017 рік |
2018 рік |
2019 рік |
2020 рік |
2021 рік |
2022 рік |
Кількість груп в дошкільних закладах освіти | 56 | 58 | 59 | 60 | 60 | 60 | 61 | 60 | 60 | 60 | 60 | 58 | 58 |
Кількість дітей | 1147 | 1185 | 1266 | 1279 | 1264 | 1250 | 1258 | 1294 | 1347 | 1347 | 1155 | 1122 | 1147 |
Середня наповнюваність | 20,48 | 20,43 | 21,46 | 21,32 | 21,07 | 20,83 | 20,62 | 21,57 | 22,5 | 22,5 | 19,25 | 19,34 | 19,78 |
Кількість педагогічних працівників | 121,0 | 117,5 | 115 | 115 | 115 | 114,5 | 117 | 120 | 119,0 | 119 |
119,12 | 148,7 | 148,7 |
Середня відвідуваність однієї дитини в дошкільних закладах міста за І квартал 2022 року складає 4,58 днів (15775 діто-днів/1094 дітей/3 = 4,81 в тому числі в розрізі дошкільних закладів освіти:
Назва закладу | І квартал 2021 року (днів відвідування) |
І квартал 2022 року (днів відвідування) |
Дошкільний навчальний заклад № 1 | 8,84 | 6,57 |
Дошкільний навчальний заклад № 2 | 8,03 | 7,25 |
Дошкільний навчальний заклад № 3 | 8,14 | 4,85 |
Дошкільний навчальний заклад № 4 | 7,98 | 5,08 |
Дошкільний навчальний заклад № 6 | 4,94 | 4,56 |
Дошкільний навчальний заклад № 11 | 7,96 | 4,59 |
Дошкільний навчальний заклад № 14 | 6,26 | 3,77 |
Дошкільний навчальний заклад № 16 | 8,73 | 5,58 |
Дошкільний навчальний заклад №17 | 10,21 | 6,56 |
Дошкільний навчальний заклад №18 | 8,38 | 4,52 |
Дошкільний навчальний заклад №19 | 11,99 | 7,95 |
Дошкільний навчальний заклад №20 | 7,73 | 4,37 |
Навчально-виховний комплекс при ЗОШ № 6 | 6,25 | 2,0 |
Навчально виховний комплекс с.Попелі | 6,02 | 1,88 |
Навчально виховний комплекс с.Ясениця-Сільна | 3,2 | 0,62 |
Навчально виховний комплекс с.Уріж | 8,84 | 2,25 |
Відхилення виникло у зв´язку з запровадженням військового стану у 2022 році та відсутність відвідування дітьми дошкільних закладів.
По дитячому будинку виконано 1,1 тис. діто –днів, фактична вартість харчування однієї дитини в день складає 47,34 грн.
Станом на 01 квітня 2022 року в дитячому будинку утримується 1 група на 17 вихованців з штатною чисельністю 13,9 штатних одиниць. Тобто на одного вихованця припадає 1,22 штатних одиниць персоналу.
Слід відмітити, що протягом останніх років спостерігається тенденція до зменшення кількості вихованців.
Показники | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
Вихованці | 26 | 26 | 26 | 27 | 21 | 21 | 19 | 19 | 13 | 13 | 12 | 12 | 17 |
Штатні одиниці | 28,0 | 28,0 | 28,0 | 28,5 | 28,5 | 28,5 | 28,0 | 28,0 | 16,3 | 16,3 | 16,3 | 13,9 | 13,9 |
Кількість штатних одиниць на одного вихованця | 1,1 | 1,1 | 1,1 | 1,1 | 1,4 | 1,4 | 1,5 | 1,5 | 1,25 | 1,25 | 1,36 | 1,16 | 1,22 |
Всього по установах освіти (не враховуючи дитячу школу мистецтв) у тримується 1068,29 штатних одиниць.
За звітний період виконано 15,8 тис. діто - днів по дитячих дошкільних установах та НВК , вартість харчування однієї дитини в день складає 27,33 грн.
По загальноосвітніх школах по харчуванню виконано 6,1 тис. діто – днів. Станом на 01 квітня 2022 року здійснюється безкоштовне харчування дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, діти батьків учасників АТО, переміщених з тимчасово окупованих територій , вартість харчування цих дітей в день складає 25,0 грн.
За рахунок спеціального фонду проведено видатки в сумі 769,3 тис.грн., в тому числі:
видатки на оплата праці нарахування на заробітну плату проведені в сумі 144,9 тис.грн.;
видатки на продукти харчування проведені в сумі 428,7 тис.грн.;
інші видатки проведені в сумі 145,1 тис.грн.;
капітальні видатки проведені в сумі 50,6 тис.грн.
Станом на 01 квітня 2022 року по установах освіти відсутня кредиторська заборгованість за загальним фондом склала 7183,1 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків:
по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату – 7170,9 тис.грн.;
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 0,4 тис.грн.;
за придбані продукти харчування – 7,6 тис.грн.;
по платі послуг ( крім комунальних) – 4,1 тис.грн.;
по інших поточних видатках – 0,1 тис.грн.
Дебіторська заборгованість відділу освіти міської ради станом на 01 квітня 2022 року склала 356,6 тис.грн. та зросла проти початку року на 25,2 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання :
по оплаті комунальних послуг та енергоносіїв – 356,6 тис.грн..
Станом на 01 квітня 2022 року по установах освіти відсутня дебіторська заборгованість по спеціальному фонду.
Кредиторська заборгованість по спеціальному фонду станом на 01 квітня 2022 року склала 52,6 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання:
по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату – 19,8 тис.грн.;
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 8,5 тис.грн.;
по платі послуг ( крім комунальних) – 24,3 тис.грн..
За рахунок бюджету міської територіальної громади утримується дитяча школа мистецтв на утримання якої використано коштів за січень-березень 2022 року за загальним фондом в сумі 1858,5 тис.грн.
По дитячій школі мистецтв утримується 62 штатні одиниці ( в тому числі за рахунок загального фонду 59 штатні одиниці та за рахунок спеціального фонду 3 штатні одиниці) з них : керівники - 2 штатні одиниці, спеціалісти – 4,5 штатні одиниці, інші – 4,5 штатні одиниці, педагогічні працівники - 51 штатна одиниця.
За звітний період 2022 року надійшло плати за навчання в школі в сумі 190,7 тис.грн. Середній розмір батьківської плати складає 191 грн.
За рахунок батьківської плати в дитячій школі мистецтв утримується 3 штатні одиниці педперсоналу , на утримання яких використано кошти в сумі 32,7 тис.грн., що складає 96,3 відсотка всіх видатків по спеціальному фонду установи .
Станом на 01 квітня 2022 року у дитячій школі мистецтв навчається 406 учнів.
Протягом звітного періоду 2022 року було звільнено 80 учнів від плати за навчання на загальну суму 46,6 тис.грн.
Незабезпеченість в асигнування на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату по установах освіти з врахуванням виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту на заробітну плату бюджету Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік складає 12585,7 тис.грн..
Незабезпеченість в асигнування на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату по закладах загальної середньої освіти та дитячому будинку «Оріана» педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за кошти освітньої субвенції, з врахуванням виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту на заробітну плату бюджету Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік складає 3739,5 тис.грн.
ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я
На утримання установ охорони здоров'я по загальному фонду за січень-березень 2022 року проведено видатків в 4095,7 тис.грн. , що складає 99,8 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2022 року.
В тому числі в розрізі напрямків використання бюджетних коштів , а саме :
Напрямки використання | Виконання за перший квартал 2022 року | Виконання за перший квартал 2021 року | Відхилення пешого кварталу 2022 року до першого кварталу 2021 року | ||
У грн. | У відсотках | ||||
Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 2940,6 | 1671,7 | 1268,9 | 75,9 | |
Стоматологічна допомога населенюю | 818,9 | 850,0 | -31,1 | -3,7 | |
Центалізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет | 0,0 | 293,7 | -293,7 | -100,0 | |
Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров"я | 336,3 | 207,5 | 128,9 | 62,1 | |
Всього | 4095,9 | 3022,9 | 1073,0 | 35,5 |
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року видатки на охорону здоров'я зросли на 1073,0 тис.грн. або на 35,5 відсотка .
|
|
За рахунок коштів бюджету міської територіальної громади за звітний період проведені видатки по комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня м.Борислава» в сумі 2940,5 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання :
на оплату комунальних послуг та енергоносіїв проведені видатки в сумі 2752,4 тис.грн. (оплату теплопостачання – 1888,0 тис. грн., оплату водопостачання та водовідведення – 65,1 тис.грн., на оплату електроенергії – 788,9 тис.грн., на оплату природного газу – 7,5 тис.грн., на оплату інших комунальних послуг (дрова)-2,9 тис.грн.);
на придбання паливно-мастильних матеріалів – 79,8 тис.грн.;
на придбання медичного стерилізатора – 17,5 тис.грн.;
на придбання медикаментів – 90,8 тис.грн.
За перший квартал 2022 року комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня м.Борислава» отримала власних надходжень в сумі 1142,9 тис.грн., а саме в розрізі надходжень:
від надання платних послуг згідно функціональних повноважень – 376,1 тис.грн.;
від господарської або виробничої діяльності – 53,3 тис.грн.;
від плати за оренду майна – 37,6 тис.грн.;
від інших джерел надходжень – 675,9 тис.грн..
В установах комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава» функціонує 190 ліжок звичайного стаціонару та 39 ліжок денного стаціонару.
Штатна чисельність працівників станом на 01.04.2022 року становить 568,0 штатних одиниць (вторинна медична допомога- 426,75 штатних одиниць, первинна медична допомога – 116,5 штатних одиниць, спецкошти- 24,75 штатних одиниць) проти 586,5 одиниць станом на початок року 01.01.2022 року.
На виконання програми щодо забезпечення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів для населення проведено видатки в сумі 336,3 тис.грн. Фактично виписано 368 рецептів на загальну суму 516,0 тис.грн., а саме в розрізі захворювань:
онкологічні захворювання – 22 рецепти на загальну суму 15,3 тис.грн.;
особи з інвалідністю 1-2 групи – 11 рецептів на загальну суму 6,9 тис.грн.;
особи з інвалідністю з дитинства 1-2 групи – 1 рецепт на загальну суму
0,1 тис.грн.;
артрит – 2 рецепти на загальну суму 3,6 тис.грн.;
ревматизм – 7 рецептів на загальну суму 5,6 тис.грн.;
дитячий церебральний параліч – 2 рецепти на загальну суму 0,3 тис.грн.;
міостепія, міопатія –12 рецептів на загальну суму 6,3 тис.грн.;
діабет – 8 рецептів на загальну суму 4,2 тис.грн.;
пересадка органів – 6 рецептів на загальну суму 6,0 тис.грн.;
шизофренія та епілепсія – 125 рецептів на загальну суму 102,2 тис.грн.;
хвороба Паркінсона – 76 рецептів на загальну суму 68,8 тис.грн.;
ветерани праці – 32 рецепти на загальну суму 17,1 тис.грн.;
гіпопаратиреоз – 1 рецепт на загальну суму 0,2 тис.грн.;
гематологія – 1 рецепт на загальну суму 1,5 тис.грн.;
діти з інвалідністю до 18 років – 5 рецептів на загальну суму 2,7 тис.грн.;
інвалідність внаслідок війни та прирівняні до них – 34 рецепти на загальну суму 9,7 тис.грн.;
учасники бойових дій АТО – 13 рецептів на загальну суму 7,1 тис.грн.;
стан після операції протезування клапанів серця – 4 рецепти на загальну суму 0,7 тис.грн.;
пенсіонери чи особи з інвалідністю, що отримують пенсію – 4 рецепти на загальну суму 1,4 тис.грн.;
харчовий продукт хворих на фенілкетонурію 74 шт. на загальну суму 254,5 тис.грн.;
бронхіальна астма – 2 рецепти на загальну суму 1,7 тис.грн.
Загальні витрати на засоби медичного призначення – 34,3 тис.грн.
Протягом січня-березня 2022 року профінансовано Національною службою здоров’я України первинну медичну допомогу згідно укладеного договору на 2022 рік про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій в розмірі 7494,3 тис.грн. Дані кошти були спрямовані на наступні видатки:
на оплату праці – 5689,4 тис.грн.;
нарахування на оплату праці – 1225,9 тис.грн.;
на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 17,3 тис.грн.;
на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 105,7 тис.грн.;
на оплату послуг (крім комунальних) – 118,1 тис.грн.;
на оплату відрядження – 22,6 тис.грн..
Згідно укладеного договору на 2022 рік та договору між Національною службою здоров’я України та КНП «ЦМЛ м. Борислава» про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги було отримано протягом січня-березня 2022 року коштів на загальну суму 11065,6 тис грн., за наступними пакетами, а саме:
пакет 3 «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» - 1136,0 тис.грн.;
пакет 4 «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій» - 5252,9 тис.грн.;
пакет 7 «Медична допомога при пологах» - 1531,4 тис.грн.;
пакет 9 «Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах» - 1908,9 тис.грн.;
пакет 12 «Езофагогастродуоденоскопія» - 69,5 тис.грн.;
пакет 13 «Колоноскопія» - 56,6 тис.грн.;
пакет 22 «Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії» - 58,4 тис.грн.;
пакет 35 «Ведення вагітності в амбулаторних умовах» - 326,9 тис.грн.;
пакет 36 «Вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» - 628,4 тис.грн.;
пакет 47 «Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня» - 96,6 тис.грн.
Дані кошти були спрямовані на наступні видатки:
на оплату праці – 8534,8 тис.грн.;
на нарахування на оплату праці – 2011,2 тис.грн.;
на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 76,4 тис.грн.;
на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 74,5 тис.грн.;
на продукти харчування – 51,2 тис.грн.;
на оплату послуг (крім комунальних) – 131,9 тис.грн.;
на оплату відрядження – 1,0 тис.грн.;
на виплату пільгових пенсій – 83,4 тис.грн.;
інші видатки – 12,0 тис.грн.
За січень-березень 2022 року виконано 10433 ліжко/днів в стаціонарах комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава»
Амбулаторні відвідування за звітний період склали 45322 відвідувань.
Вартість одного ліжко/дня становить по медикаментах склала 7,07 грн., по харчуванню 8,54 грн.
Вартість одного амбулаторного відвідування (без первинної ланки) становить 6,52 грн.
Середня заробітна плата по комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня м.Борислава» за перший квартал 2022 року склала 12,091 тис.грн. (первинна медична допомога – 14,234 тис.грн., вторинна медична допомога – 11,119 тис.грн., за рахунок власних надходжень 12,730 тис.грн.).
На утримання комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка» з бюджету міської територіальної громади проведені видатки в сумі 818,9 тис.грн., які були спрямовані на :
оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату в сумі 590,9 тис.грн.;
відщкодування видатків , пов»язаних із наданням стоматологічної допомоги пільговим категорія населення і сумі 228,0 тис.грн..
Протягом звітного періоду забезпечено виконання 1482 амбулаторних відвідувань з них :
діти – 1241 відвідувань;
пільгові категорії дорослого населення 241 відвідувань (учасники бойових дій – 31 відвідування, інваліди І-ІІ групи загального захворювання – 19 відвідувань, громадяни похилого віку (старше 70 років) – 191 відвідувань).
Середня вартість одного відвідування за рахунок коштів бюджету міста складає 153 грн. 82 коп.
Дебіторська заборгованість за загальним фондом станом на 01 квітня 2022 року по установах охорони здоров»я відсутня.
Кредиторська заборгованість станом на 01 квітня 2022 року за загальним фондом по установах охорони здоровя складає 222,5 тис.грн. і зросла проти початку року на 222,5 тис.грн.
По спеціальному фонду станом на 01 квітня 2022 року проведені видатки в сумі 41,6 тис.грн., які були спрямовані на :
придбання основних засобів в сумі 41,6 тис.грн.
Дебіторська та кредиторська заборгованість за спеціальним фондом станом на 01 квітня 2022 року по установах охорони здоров»я відсутня.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
На соціальний захист та соціальне забезпечення мешканців громади за січень- березень 2022 року за загальним фондом використано коштів в сумі 1396,0 тис.грн., що складає 81,6 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року.
Назва установи | Виконання за перший квартал 2022 року | Виконання за перший квартал 2021 року | Відхилення першого кварталу 2022 року до першого кварталу 2021 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Видатки , які здійснюються з бюджету громади | 1396,1 | 1226,2 | 169,9 | 13,9 | |
Всього | 1396,1 | 1226,2 | 169,9 | 13,9 |
Видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року зросли на 169,9 тис.грн. або 13,9 відсотка.
|
відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надано послуги 175 малозабезпеченим самотнім пенсіонерам ( засоби реабілітації, одяг бувший у вжитку, продукти харчування та надані перукарські та швацькі послуги);
відділенням соціальної роботи надано послуги 161 особам.
Середня заробітна плата по установах соціального захисту за січень-березень 2022 року склала 8,638 тис.грн. і зросла проти аналогічного періоду минулого року на 4,1 відсотка.
За рахунок бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень-березень 2022 року проведено видатків на виплату інших видатків по соціальному захисту населення ( допомог) в сумі 225,2 тис.грн., а саме :
на виплату одноразової грошової допомоги воїнам афганцям проведені видатки в сумі 31,5 тис.грн.;
на виплату одноразової допомоги мешканцям міста за розпорядження голови проведені видатки в сумі 38,7 тис.грн.;
на виплату одноразової грошової допомоги демобілізованих одному учаснику АТО – 2,0 тис.грн.;
на виплату доплат до пенсії ветеранам УПА проведені видатки в сумі 21,0 тис.грн.;
на виплату доплат до пенсіїї почесним громадянам міста проведені видатки в сумі 9,0 тис.грн.;
на виплату одноразової грошової допомоги сімям загиблих учасників АТО на встановлення пам’ятників проведені в сумі 5,0 тис.грн.;
на відшкодування витрат на поховання загиблих (померлих) під час проведення АТО – 10,0 тис.грн.;
на виплату одноразової грошової допомоги мешканцям міста прийнятим на військову службу за контрактом проведені видатки в сумі 20,0 тис.грн.;
на виплату одноразової допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення – 88,0 тис.грн..
За рахунок бюджету міської територіальної громади за січень-березень 2022 року проведено виплат грошової компенсації фізичним особам , які надають соціальні послуги громадянам похилого віку , інвалідам, дітям-інвалідам , хворим, які не здатні до обслуговування і потребують сторонньої допомоги в сумі 174,6 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за січень-березень 2022 року проведено видатків по відшкодуванню муніципальних субсидій , що надаються населенню на житлово-комунальні послуги пільговим категоріям громадян , які визначені рішенням міської ради, на суму 215,1 тис.грн.
Заборгованість бюджету міської територіальної громади за надані муніципальні субсидії на 01 квітня 2022 року складає 55,5 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за січень-березень 2022 року проведено видатків по наданню пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку в сумі 7,1 тис.грн.
Дебіторська заборгованість станом на 01.04.2022 року по програмах по соціальному захисту населення за загальним фондом відсутня.
Кредиторська заборгованість станом на 01.04.2022 року складає по загальному фонду 197,5 тис.грн., в тому числі:
на оплату праці – 142,0 тис.грн.;
по інших виплатах населенню – 55,5 тис.грн.
За рахунок спеціального фонду по установах соціального захисту населення за січень-березень 2022 року проведені видатки в сумі 74,7 тис.грн., в тому числі:
видатки за придбані продукти харчування проведені в сумі 74,1 тис.грн.;
видатки на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю проведені в сумі 0,6 тис.грн.
Дебіторська та кредиторська заборгованість станом на 01.04.2022 року по програмах по соціальному захисту населення за спеціальним фондом відсутня.
Незабезпеченість в асигнування на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату по установах соціального захисту з врахуванням виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту на заробітну плату бюджету Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік складає 594,1 тис.грн.
КУЛЬТУРА
За рахунок бюджету міської територіальної громади утримується заклад культури «Бориславська публічна бібліотека», міський палац культури, історико-краєзнавчий музей.
На утримання установ культури по загальному фонду за звітний період використано асигнування в сумі 2708,9 тис.грн. або 76,8 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року, зокрема :
Назва установи | Виконання за перший квартал 2022 року | Виконання за перший квартал 2021 року | Відхилення першого кварталу 2022 року до першого кварталу 2021 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Міська централізована бібліотечна система | 1134,5 | 892,8 | 241,7 | 27,1 | |
Історико-краєзнавчий музей | 136,4 | 142,6 | -6,2 | -4,3 | |
Міський палац культури | 1102,2 | 926,0 | 176,1 | 19,0 | |
Фінансова підтримка кінематографії | 80,5 | 0,0 | 80,5 | 0,0 | |
Інші культурно-освітні заклади та заходи | 255,4 | 255,0 | 0,4 | 0,2 | |
Інші заходи у галузі культури і мистецтва | 0,0 | 9,4 | -9,4 | 0,0 | |
Всього | 2708,9 | 2225,7 | 483,2 | 21,7 |
В порівнянні з звітним періодом 2021 року видатки на утримання установ культури зросли на 483,2 тис.грн. або 21,7 відсотка.
+40,6%
|
|
|||
На оплату праці і нарахування на заробітну плату використано коштів в сумі 1637,0 тис.грн., або 60,4 відсотка до всіх видатків по культурі.
|
Видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг проведені в сумі 727,9 тис.грн., що складає 26,9 відсотка до всіх видатків на утримання установ культури.
Станом на 01 квітня 2022 року утримується штатна чисельність працівників культури в кількості 69 штатні одиниці.
За рахунок бюджету міської територіальної громади по загальному фонду по закладу культури «Бориславська публічна бібліотека» утримується 36,25 штатних одиниць.
За звітний період по закладу культури «Бориславська публічна бібліотека» надійшло платних послуг в сумі 6,1 тис.грн.
За рахунок спонсорів та централізованих поставок надійшло 318 примірників книг на загальну суму 14,0 тис.грн.
Загальна кількість відвідувань за звітний період склала – 7,682 тисяч читачів та здійснено 53,873 тисяч книговидач.
За рахунок загального фонду бюджету по міському палацу культури утримується 27 штатних одиниць , а за рахунок спеціального фонду утримується 3 штатні одиниці.
По міському палацу культури було надано платних послуг на загальну суму 18,3 тис.грн., з них за оренду майна надійшло коштів в сумі 12,1 тис.грн., плати за послуги, що надаються палацом культури надійшло коштів в сумі 6,3 тис.грн.
Загальна кількість відвідувачів за звітний період склала 5,300 тис.осіб . Кількість реалізованих квитків за звітний період склала 90. Середня вартість квитка склала 20,0 грн. Проведено за звітний період 61 культурномасовий захід.
По історико-краєзнавчому музею за рахунок загального фонду утримується 5,75 штатних одиниць.
За звітний період надійшло плати за послуги , що надаються бюджетними установами в сумі 2,6 тис.грн.
За січень-березень 2022 року музей відвідало 542 особи з них 174 пільгові категорії та 368 відвідувача по квитках. Середня вартість квитка складає 7,0 грн.
За січень-березень 2022 року за рахунок спеціального фонду по установах культури проведені видатки в сумі 58,2 тис.грн., в тому числів розрізі видатків:
інші видатки проведені в сумі 45,9 тис.грн. ( предмети обладнання інвентар-36,2 тис.грн., оплата інших послуг (крім комунальних) - 7,7 тис.грн., видатки на відрядження – 0,5 тис.грн., інші поточні видатки-1,5 тис.грн.) ;
капітальні видатки проведені в сумі 12,3 тис.грн.
Станом на 01 квітня 2022 року по установах культури кредиторська заборгованість по загальному фонду 144,2 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання:
по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату – 120,8 тис.грн.;
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 1,7 тис.грн.;
по платі послуг ( крім комунальних) – 7,5 тис.грн.;
по субсидіях та поточних трансфертах підприємствах – 14,2 тис.грн.
Дебіторська заборгованість за загальним фондом на 01 квітня 2022 року по установах культури обліковується в сумі 5,2 тис.грн., в тому числі :
по оплаті комунальних послуг та енергоносіїв – 5,2 тис.грн.
Дебіторська заборгованість станом на 01 квітня 2022 року по спеціальному фонду відсутня.
Кредиторська заборгованість за спеціальним фондом станом на 01 квітня 2022 року складає 3,9 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання:
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 3,9 тис.грн.;
За рахунок бюджету міської територіальної громади в звітному періоді проведені видатки на фінансову підтримку КНП «Міський парк культури та відпочинку» в сумі 255,4 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади в звітному періоді проведені видатки на фінансову підтримку КП «Кінотеатр «Каменяр» в сумі 80,5 тис.грн.
Незабезпеченість в асигнування на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату по установах культури з врахуванням виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту на заробітну плату бюджету Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік складає 1190,4 тис.грн.
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ
На фізичну культуру і спорт по загальному фонду за січень-березень 2022 року використано коштів в сумі 1590,8 тис. грн. , що складає 84,9 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2022 року, з них:
Назва установи | Виконання за перший квартал 2022 року | Виконання за перший квартал 2021 року | Відхилення першого кварталу 2022 року до першого кварталу 2021 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (утримання ДЮСШ) | 1017,1 | 1001,8 | 15,3 | 1,5 | |
Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань | 0,0 | 3,4 | -3,4 | -100,0 | |
Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств ( ДЮСШ "Атлант") | 0,0 | 353,4 | -353,4 | -100,0 | |
Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд (КП СОК "Нафтовик") | 396,2 | 250,0 | 146,3 | 58,5 | |
Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні | 177,5 | 197,9 | -20,4 | -10,3 | |
Всього | 1590,8 | 1806,3 | -215,5 | -11,9 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки на фізичну культуру і спорт зменшилися на 215,5 тис.грн. або 11,9 відсотка.
За звітний період на утримання дитячої юнацької школи використано бюджетних коштів в сумі 1017,1 тис.грн.
|
|
За звітний період з бюджету міста Борислава на фінансову підтримку КЗ СОК «Нафтовик» використано коштів в сумі 396,2 тис.грн.
На підтримку спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні використано коштів в сумі 177,5 тис.грн.
Станом на 01 квітня 2022 року по установах фізичної культури та спорту відсутня дебіторська заборгованість по загальному фонду.
Кредиторська заборгованість станом на 01 квітня 2022 року по установах фізичної культури та спорту по загальному фонду складає 48,9 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання:
за придбані предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 16,2 тис.грн.;
по платі послуг ( крім комунальних) – 30,4 тис.грн.;
по субсидіях та поточних трансфертах підприємствах – 2,3 тис.грн.
Станом на 01 квітня 2022 року по установах фізичної культури та спорту відсутня дебіторська та кредиторська заборгованість по спеціальному фонду.
Незабезпеченість в асигнування на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату по установах фізичної культури ( дитяча юнацька спортивна школа) з врахуванням виконання Плану заходів щодо погашення дефіциту на заробітну плату бюджету Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік складає 862,7 тис.грн.
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Видатки на житлово-комунальне господарство за звітний період 2022 року склали 6922,7 тис.грн., в тому числі:
по загальному фонду – 6922,7 тис.грн..
З них:
Назва установи | Виконання за січень-березень 2022 року | Виконання за січень-березень 2021 року | Відхилення січня-березня 2022 року до січня-березня 2021 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Організація благоустрою населених пунктів | 6676,12 | 6265,44 | 410,68 | 6,55 | |
Відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробницт | 400,00 | 800,00 | -400,00 | -50,00 | |
Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
Всього | 7076,12 | 7065,44 | 10,68 | 0,15 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки на житлово-комунальне господарство зросли на 10,7 тис.грн. або 0,2 відсотка.
+73,5%
|
По благоустрою міста проводилось прибирання вулиць міста , вивезення вуличного сміття , зрізка аварійних дерев , озеленення території, експлуатація та ремонт вуличного освітлення.
|
|
по КП «Бориславсвітло» - 432,6 тис.грн.;
по оплаті вуличного освітлення за спожиту електроенергію – 474,2 тис.грн..
Протягом звітного періоду з бюджету міста Борислава надавалася фінансова підтримка комунальному некомерційному підприємству «Центр екології, туризму та сталому розвитку» в сумі 246,1 тис.грн.
Протягом звітного періоду 2022 року проводилися видатки на відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробницто в сумі 400,0 тис.грн., в тому числі в розрізі комунальних підприємств міста:
по КП «Вододар» - 400,0 тис.грн..
Дебіторська заборгованість по житлово-комунальному господарству станом на 01 квітня 2022 року за загальним фондом відсутня.
Кредиторська заборгованість по житлово-комунальному господарству станом на 01 квітня 2022 року складає 80,5 тис.грн., в тому числі:
по програмі організація благоустрою населених пунктів – 80,5 тис.грн.
За рахунок залишку субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, який склався на 01.01.2022 року проведені видатки в сумі 1078,9 тис.грн, в тому числі на :
проведення робіт по реконструкції мереж вуличного освітлення по вул. Дрогобицькій в м.Бориславі проведені видатки в сумі 1078,9 тис.грн..
За рахунок бюджету розвитку проведено видатків станом на 01.04.2022 року в сумі 2485,5 тис.грн., в тому числі:
тис.грн.
№ п/п | ТПКВКМБ | КЕКВ | Назва об’єкту відповідно до проектно - кошторисної документації | Уточнений план на 2022 рік | Профінан- совано станом на 01.04.2022 року |
Освоєно станом на 01.04.2022 року |
1 | 0210160 | 3110 | Придбання придметів довгострокового користування | 990,25 | 890,25 | 890,25 |
2 | 0210160 | 3132 | Частковий ремонт фасаду адмінбудинку | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
3 | 0216083 | 3240 | Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування | 950,00 | 0,00 | 0,00 |
4 | 0217330 | 3142 | Реконструкція системи опалення адмінбудинку | 600,00 | 0,00 | 0,00 |
5 | 0218110 | 3110 | Придбання та встановлення програмно-апаратних комплексів , кінцевого обладнання та сучасних сигнально-гучномовних пристроїв для сповіщення ( закупівля обладнання, устаткування, матеріалів, робіт та послуг) | 105,00 | 105,00 | 0,00 |
6 | 0610160 | 3110 | Придбання придметів довгострокового користування | 20,00 | 0,00 | 0,00 |
7 | 0611010 | 3110 | Придбання придметів довгострокового користування | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
8 | 0611010 | 3132 | Капітальних ремонт дошкільних закладів освіти | 950,00 | 0,00 | 0,00 |
9 | 0611021 | 3132 | Капітальний ремонт огорожі Бориславського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 (Громадський бюджет) | 150,00 | 0,00 | 0,00 |
10 | 0611021 | 3132 | Капітальний ремонт навчальних кабінетів Бориславського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 (Громадський бюджет) | 150,00 | 0,00 | 0,00 |
11 | 0611021 | 3132 | Облаштування прибудинкової території Попелівського навчально-виховного комплексу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" ( Громадський бюджет) | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
12 | 0611021 | 3132 | Облаштування дитячого майданчика Ясенице-Сільнянського НВК "Гімназія - заклад дошкільної освіти" (капітальний ремонт) (Громадський бюджет) | 99,89 | 0,00 | 0,00 |
13 | 0611021 | 3132 | Капітальний ремонт закладів загальної середньої освіти | 1750,00 | 0,00 | 0,00 |
14 | 0611021 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкової території Бориславської державної гімназії за адресою місто Борислав вулиця Грушевського, 29 | 250,00 | 0,00 | 0,00 |
15 | 0611024 | 3110 | Придбання придметів довгострокового користування | 70,00 | 0,00 | 0,00 |
16 | 0611070 | 3110 | Придбання придметів довгострокового користування | 70,00 | 0,00 | 0,00 |
17 | 0611141 | 3110 | Придбання придметів довгострокового користування | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
18 | 0611160 | 3110 | Придбання придметів довгострокового користування | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
19 | 0611200 | 3110 | Придбання придметів довгострокового користування | 57,15 | 0,00 | 0,00 |
20 | 0617321 | 3122 | Встановлення теплового лічильника | 185,00 | 0,00 | 0,00 |
21 | 0617321 | 3142 | Реконструкція басейну закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 ім. С.Коваліва на вул. Зелена, 44 у м.Борислав Львівської області | 1725,14 | 0,00 | 0,00 |
22 | 0810160 | 3110 | Придбання оргтехніки | 40,00 | 0,00 | 0,00 |
23 | 1010160 | 3132 | Капітальний ремонт приміщення управління культури, молоді, фізичної культури та спорту | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
24 | 1011080 | 3132 | Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Бориславської дитячої школи мистецтв по вул. Шевченка, 83 | 374,50 | 0,00 | 0,00 |
25 | 1014030 | 3110 | Поповнення бібліотечного фонду | 40,00 | 0,00 | 0,00 |
26 | 1014030 | 3110 | Придбання компютерної техніки | 30,00 | 0,00 | 0,00 |
27 | 1014060 | 3132 | Внесення змін до ПКД "Капітальний ремонт даху Бориславського міського палацу культури м.Борислава по вул. Д.Галицького, 34 | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
28 | 1014060 | 3132 | Капітальний ремонт приміщення кінотеатру із придбанням апаратури в Бориславському міському палаці культури | 300,00 | 0,00 | 0,00 |
29 | 1014060 | 3132 | Капітальний ремонт Народних домів | 500,00 | 0,00 | 0,00 |
30 | 1014070 | 3210 | Капітальний ремонт фасаду із заміною скляних металоконструкцій КП "Кінотеатр "Каменяр" по вул.Шевченка,25, в м.Бориславі | 800,00 | 0,00 | 0,00 |
31 | 1015031 | 3132 | Капітальний ремонт тренажерного та батутного залу по вулиці Шкільній,25 в м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
32 | 1015041 | 3210 | Капітальний ремонт системи опалення з впровадженням енергозберігаючих заходів у головному корпусі КНП СОК "Нафтовик" | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
33 | 1015048 | 3210 | Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного комплексу на території КНП "Бориславський міський парк культури і відпочинку" | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
34 | 1016030 | 3210 | Капітальний ремонт благоустрою паркового озера по програмі "Парки дозвілля" на території КНП "Бориславський міський парк культури і відпочинку" | 1200,00 | 0,00 | 0,00 |
35 | 1016030 | 3210 | Благоустрій території біля аптеки музей Йогана Зега на території КНП "Бориславський міський парк культури і відпочинку" | 85,00 | 0,00 | 0,00 |
36 | 1017324 | 3142 | Реконструкція території з влаштуванням дитячих ігрових атракціонів біля Народного дому "Просвіта" за адресою С.Бандери,94, місто Борислав, Львівської області (Громадський бюджет) | 150,00 | 0,00 | 0,00 |
37 | 1017324 | 3142 | Реконструкція музею | 1000,00 | 0,00 | 0,00 |
38 | 1017324 | 3142 | Реконструкція системи опалення із збільшенням електропотужності у приміщенні бібліотеки -філії №5,6 ЗК "Бориславська публічна бібліотека" вул. Коваліва, 32 м.Борислав | 1100,00 | 0,00 | 0,00 |
39 | 1017324 | 3210 | Облаштування зони відпочинку із вуличними тренажерами для осіб з інвалідністю в Бориславському парку культури і відпочинку (Громадський бюджет) | 150,00 | 0,00 | 0,00 |
40 | 1017324 | 3210 | Реконструкція освітлення на території КНП "Бориславський міський парк культури і відпочинку" | 300,00 | 0,00 | 0,00 |
41 | 1017324 | 3210 | Реконструкція приміщення "Зелений театр" в КНП "Бориславський міський парк культури і відпочинку" | 300,00 | 0,00 | 0,00 |
42 | 1017325 | 3122 | Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям розміром 40м.х 22 мм по вулиці Шкільній ,25 в м.Бориславі, Дрогобицького району Львівської області | 800,00 | 0,00 | 0,00 |
43 | 1017670 | 3210 | Внески до статутного каптіалу КНП "Бориславський міський парк культури і відпочинку" | 125,00 | 0,00 | 0,00 |
44 | 1210160 | 3110 | Придбання оргтехніки | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
45 | 1216011 | 3131 | Капітальний ремонт вікон сходових клітин під'їздів житлового будинку по вулиці Трускавецькій у місті Бориславі | 194,72 | 0,00 | 0,00 |
46 | 1216011 | 3210 | Капітальний ремонт внутрішньобудинкової електромережі ( в тому числі виготовлення ПКД) будинку № 46 на вул. Коваліва | 70,00 | 0,00 | 0,00 |
47 | 1216013 | 3132 | Капітальний ремонт пожежних гідрантів в м. Бориславі. | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
48 | 1216013 | 3132 | Капітальний ремонт мережі побутової каналізації на вул.Травнева в районі будинків №30-38 в м. Борислав Львівської області | 600,00 | 0,00 | 0,00 |
49 | 1216013 | 3132 | Капітальний ремонт локального водозабору "Ріпне" у місті Бориславі Львівської області | 500,00 | 0,00 | 0,00 |
50 | 1216013 | 3132 | Капітальний ремонт водопроводу по вулиці Коваліва від будинку №41 до будинку №53 в м. Борислав Львівської області | 65,00 | 0,00 | 0,00 |
51 | 1216015 | 3132 | Капітальний ремонт пасажирського ліфта по вулиці Коваліва 34 (1 під'їзд) в місті Борислав Львівської області | 164,56 | 0,00 | 0,00 |
52 | 1216015 | 3132 | Капітальний ремонт пасажирського ліфта по вулиці Коваліва 26 (3 під'їзд) в місті Борислав Львівської області | 105,80 | 0,00 | 0,00 |
53 | 1216015 | 3132 | Капітальний ремонт пасажирського ліфта по вулиці 600-річчя Борислава в місті Борислав Львівської області | 73,58 | 0,00 | 0,00 |
54 | 1216015 | 3132 | Капітальний ремонт ліфта по вулиці Коваліва,24а у місті Бориславі Львівської області | 174,60 | 0,00 | 0,00 |
55 | 1216030 | 3122 | Облаштування бруківкою площі біля КП "Кінотеатр "Каменяр" | 60,00 | 0,00 | 0,00 |
56 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці Грушевського в м. Бориславі | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
57 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці Потік в м. Бориславі | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
58 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. Шкільної від перехрестя з вул. Данила Галицького до перехрестя з вул. Карпатська Брама в м. Бориславі Львівської області | 450,00 | 0,00 | 0,00 |
59 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по вул. Міцкевича від перехрестя з вул. С. Петлюри до перехрестя із площею Івана Франка в м. Бориславі Львівської області | 600,00 | 0,00 | 0,00 |
60 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по непарній стороні дороги від будинку №239 до будинку №187 по вулиці Степана Бандери у місті Бориславі Львівської області | 650,00 | 0,00 | 0,00 |
61 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по непарній стороні вулиці Дорошенка з перехрестям дороги по вулиці В.Великого до перехрестя на вулиці Довженка у місті Бориславі Львівської області | 600,00 | 0,00 | 0,00 |
62 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по вулиці Грушевського від перехрестя з дорогою на вулиці Героїв ОУН-УПА до перехрестя на вулиці Яворницького у місті Бориславі Львівської області | 1364,80 | 0,00 | 0,00 |
63 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару в районі гірськолижного комплексу "Буковиця" в місті Бориславі Львівської області | 60,00 | 0,00 | 0,00 |
64 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт вуличного освітлення в районі гірськолижного комплексу "Буковиця" в місті Бориславі Львівської області | 60,00 | 0,00 | 0,00 |
65 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт пішоходного моста в склі Винники через річку Бистриця Дрогобицького району Львівської області | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
66 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт благоустрою території в центрі села Ясениця-Сільна Дрогобицького району Львівської області | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
67 | 1216030 | 3132 | Капітальний ремонт благоустрою території села Попелі Дрогобицького району Львівської області | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
68 | 1217310 | 3122 | Будівництво питтєвої галереї на вул. Транспортній в м.Бориславі Львівської області | 600,00 | 0,00 | 0,00 |
69 | 1217310 | 3122 | Влаштування відеокамер на вулицях м. Борислава згідно програми "Чисте місто" | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
70 | 1217310 | 3122 | Облаштування багатоквартирних житлових будинків вузлами комерційного обліку холодної води | 300,00 | 0,00 | 0,00 |
71 | 1217310 | 3122 | Будівництво вуличного освітлення в селі Підмонастирок Дрогобицького району Львівської області | 180,00 | 0,00 | 0,00 |
72 | 1217310 | 3122 | Будівництво мережі побутової каналізації від вулиці Б.Хмельницького до вулиці Гонти в місті Бориславі Львівської області | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
73 | 1217310 | 3142 | Реконструкція благоустрою центральної площі імені І.Франка у місті Бориславі Львівської області | 2002,43 | 0,00 | 0,00 |
74 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Трусавецькій в м. Бориславі Львівської області | 500,00 | 0,00 | 0,00 |
75 | 1217310 | 3142 | Реконструкція каналізаційних мереж по вулиці Петлюри в м. Борислав Львівської області | 290,18 | 0,00 | 0,00 |
76 | 1217310 | 3142 | Реконструкція каналізаційних мереж по вулиці Коновальця в м. Борислав Львівської області | 500,00 | 0,00 | 0,00 |
77 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулицях Палія, Транспортна, Шевченка, Мазепи, Івасюка, С.Петлюри, Церковна -Потік в м. Борислав Львівської області | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
78 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу по вулиці Палія в м. Борислав Львівської області | 49,90 | 0,00 | 0,00 |
79 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Транспортна-Джерельна-Бічна Джерельна в м. Борислав Львівської області | 49,90 | 0,00 | 0,00 |
80 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Шевченка-Церковна в м. Борислав Львівської області | 49,90 | 0,00 | 0,00 |
81 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулицях Палія, Транспортна, Джерельна, Бічна Джерельна, Шевченка, Мазепи, Івасюка, С.Петлюри, Церковна, Потік в м. Борислав Львівської області | 1200,30 | 0,00 | 0,00 |
82 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Зеленій в м. Бориславі Львівської області | 700,00 | 0,00 | 0,00 |
83 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вул. Шухевича м. Бориславі Львівської області | 600,00 | 0,00 | 0,00 |
84 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водозабору "Котовець" в с.Попелі Дрогобицького району Львівської області в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
85 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Гірна від перехрестя з вулицею Дорошенка до перехрестя з вулицею Короленка в місті Бориславі Львівської області | 500,00 | 0,00 | 0,00 |
86 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Мазепи у місті Бориславі Львівської області | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
87 | 1217310 | 3142 | Впровадження корегаційних технологій в приміщенні ЦТП котельні на вулиці Сосюри, 5"В" в місті Бориславі Львівської області (реконструкція) | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
88 | 1217310 | 3142 | Реконструкція локального водозабору "Валька" у місті Бориславі Львівської області корегування проектно-кошторисної документації | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
89 | 1217310 | 3142 | Реконструкція локального водозабору "Штателянди" у місті Бориславі Львівської області | 360,00 | 0,00 | 0,00 |
90 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулицях Полуботка, Коцюбинського у місті Бориславі Львівської області виготовлення проектно-кошторисної документації | 60,00 | 0,00 | 0,00 |
91 | 1217310 | 3142 | Реконструкція насосної станції бойлерна №2 по вулиці Коваліва у місті Бориславі Львівської області | 300,00 | 0,00 | 0,00 |
92 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопровідних мереж на площі І.Франка та прилеглих вулицях у місті Бориславі Львівської області | 60,00 | 0,00 | 0,00 |
93 | 1217310 | 3142 | Реконструкція каналізаційної мережі на площі І.Франка у місті Бориславі Львівської області | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
94 | 1217330 | 3122 | Облаштування скверу памяті на вулиці Тустановицькій у мікрорайоні Тустановичі ( реконструкція) (Громадський бюджет) | 150,00 | 0,00 | 0,00 |
95 | 1217330 | 3122 | Встановлення памятного знаку у селі Уріж Дрогобицького району Львівської області | 75,00 | 0,00 | 0,00 |
96 | 1217340 | 3122 | Облаштування скверу памяті на вулиці Тустановицькій у мікрорайоні Тустановичі ( реконструкція) (Громадський бюджет) | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
97 | 1217340 | 3122 | Встановлення памятного знаку у селі Уріж Дрогобицького району Львівської області | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
98 | 1217363 | 3142 | Реконструкці мереж вуличного освітлення по вул.Дрогобицькій у місті Бориславі Львівської області | 2322,77 | 2322,77 | 1078,89 |
99 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Івасюка в м. Бориславі Львівської області | 1000,00 | 0,00 | 0,00 |
100 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги на вул. Нафтовій в частині відновлення дорожнього покриття в м. Бориславі Львівської області | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
101 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги внутрішньо-квартальної житлової зони на вул. Трускавецькій від перехрестя із дорогою на вул. Коваліва до житлового будинку №45 в м. Бориславі Львівської області | 1100,00 | 0,00 | 0,00 |
102 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вулиці Коновальця в м. Бориславі Львівської області | 1400,00 | 0,00 | 0,00 |
103 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Січових Стрільців в м. Бориславі Львівської області | 1500,00 | 0,00 | 0,00 |
104 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дорожнього одягу проїзду біля буд.№41,43,45,47 по вул. Коваліва у м.Борислав Львівської області | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
105 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкових територій в районі будинків №41,43,45,47 по вул. Коваліва у м.Борислав Львівської області | 1500,00 | 0,00 | 0,00 |
106 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці Дорошенка у місті Бориславі Львівської області | 1886,18 | 0,00 | 0,00 |
107 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці С.Бандери від будинку №116 до гірськолижного курорту "Крутогір 365" в місті Бориславі Львівської області | 104,00 | 0,00 | 0,00 |
108 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці Трускавецька від кафе "Тустань" до ЗСО № 5 в місті Бориславі Львівської області | 40,00 | 0,00 | 0,00 |
109 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт внутрішньоквартирного проїзду по вул.Коваліва від будинку №22 А до перехрестя з вулицею Зелена у місті Бориславі Львівської області | 60,00 | 0,00 | 0,00 |
110 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці Транспортній у місті Бориславі Львівської області | 150,00 | 0,00 | 0,00 |
111 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці Тустановицькій у місті Бориславі Львівської області виготовлення проектно-кошторисної документації | 130,10 | 0,00 | 0,00 |
112 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги на вулиці Гірна від Бориславського медичного коледжу до перехрестя з вулицею Короленка у місті Бориславі Львівської області | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
113 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу комунальних підприємств | 4000,00 | 476,93 | 451,71 |
114 | 1219750 | 3220 | Субвенція обласному бюджету Львівської області на співфінансування інвестиційних проектів (Проект "Вело Бескиди": розвиток пішохідно-трекінгової інфраструктури та будівництво оглядової вежі ) | 708,00 | 0,00 | 0,00 |
115 | 3117350 | 2281 | Розроблення детальних планів територій на інвестиційно-привабливі земельні ділянки | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
116 | 3117350 | 2281 | Виготовлення історико-архітектурного опорного плану міста | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
117 | 3117350 | 2281 | Виготовлення генеральних планів для сільських населених пунктів | 300,00 | 0,00 | 0,00 |
118 | 3117650 | 2281 | Проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення | 150,00 | 0,00 | 0,00 |
119 | 3117693 | 3132 | Капітальний ремонт нежитлового приміщення по вулиці Шевченка в місті Бориславі та виготовлення проектно-кошторисної документації | 450,00 | 0,00 | 0,00 |
120 | 3710160 | 3110 | Придбання оргтехніки | 40,00 | 23,00 | 23,00 |
121 | 3712010 | 3210 | Ремонт рентгенапарату | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
122 | 3712010 | 3210 | Придбання діагностично-лікувальної апаратури | 500,00 | 0,00 | 0,00 |
123 | 3712010 | 3210 | Капітальний ремонт даху поліклініки та неврологічного відділення (вул.Куліша,41А) | 950,00 | 0,00 | 0,00 |
124 | 3712010 | 3210 | Капітальний ремонт даху дитячого відділення по вул.Весняна,36 | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
125 | 3712010 | 3210 | Капітальний ремонт дитячої поліклініки по вул.Героїв ОУН-УПА,11 (частково сантехнічні роботи, електричні роботи, внутрішній ремонт приміщень) | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
126 | 3712010 | 3210 | Капітальний ремонт фасаду акушерсько-гінекологічного відділення по вул.Весняна,26 | 50,00 | 0,00 | 0,00 |
127 | 3712010 | 3210 | Капітальний ремонт приміщення по вул.Весняна,26 (колишнього харчоблоку для розміщення жіночої консультації) | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
128 | 3712010 | 3210 | Капітальний ремонт ліфтів по вул.Куліша,41А та по вул.Потік,12 | 365,00 | 50,00 | 41,64 |
Всього видатків по бюджету розвитку | 51843,65 | 3867,95 | 2485,49 |
Протягом звітного періоду на дорожнє господарство заплановано коштів в сумі 9170,28 тис.грн.
тис.грн
№ п/п | ТПКВКМБ | КЕКВ | Назва об’єкту відповідно до проектно - кошторисної документації | Уточнений план на 2022 рік | Профінансовано станом на 01.04.2022 року | Освоєно станом на 01.04.2022 року |
1 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Івасюка в м. Бориславі Львівської області | 1000,00 | 0,00 | 0,00 |
2 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги на вул. Нафтовій в частині відновлення дорожнього покриття в м. Бориславі Львівської області | 200,00 | 0,00 | 0,00 |
3 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги внутрішньо-квартальної житлової зони на вул. Трускавецькій від перехрестя із дорогою на вул. Коваліва до житлового будинку №45 в м. Бориславі Львівської області | 1100,00 | 0,00 | 0,00 |
4 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вулиці Коновальця в м. Бориславі Львівської області | 1400,00 | 0,00 | 0,00 |
5 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Січових Стрільців в м. Бориславі Львівської області | 1500,00 | 0,00 | 0,00 |
6 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дорожнього одягу проїзду біля буд.№41,43,45,47 по вул. Коваліва у м.Борислав Львівської області | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
7 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкових територій в районі будинків №41,43,45,47 по вул. Коваліва у м.Борислав Львівської області | 1500,00 | 0,00 | 0,00 |
8 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці Дорошенка у місті Бориславі Львівської області | 1886,18 | 0,00 | 0,00 |
9 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці С.Бандери від будинку №116 до гірськолижного курорту "Крутогір 365" в місті Бориславі Львівської області | 104,00 | 0,00 | 0,00 |
10 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці Трускавецька від кафе "Тустань" до ЗСО № 5 в місті Бориславі Львівської області | 40,00 | 0,00 | 0,00 |
11 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт внутрішньоквартирного проїзду по вул.Коваліва від будинку №22 А до перехрестя з вулицею Зелена у місті Бориславі Львівської області | 60,00 | 0,00 | 0,00 |
12 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці Транспортній у місті Бориславі Львівської області | 150,00 | 0,00 | 0,00 |
13 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги по вулиці Тустановицькій у місті Бориславі Львівської області виготовлення проектно-кошторисної документації | 130,10 | 0,00 | 0,00 |
14 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт дороги на вулиці Гірна від Бориславського медичного коледжу до перехрестя з вулицею Короленка у місті Бориславі Львівської області | 100,00 | 0,00 | 0,00 |
Всього видатків по капітальному ремонту доріг | 9170,28 | 0,00 | 0,00 |
На природоохоронні заходи з бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень – березень 2022 року профінансовано видатків в сумі 31,0 тис.грн.в тому числі:
тис.грн.
№ п/п | ТПКВКМБ | КЕКВ | Назва об’єкту відповідно до проектно - кошторисної документації | Уточнений план на 2022 року | Профінан-совано станом на 01.04.2022 року | Освоєно станом на 01.04.2022 року |
1 | 1218340 | 3210 | Співфінансування проєкту "Моніторинг атмосферного повітря в м.Бориславі" | 43481,00 | 30990,00 | 0,00 |
2 | 1218340 | 2610 | Проведення заходів щодо утилізації відпрацьованих батарейок для комунального підприємства "Еко-місто" | 49980,00 | 0,00 | 0,00 |
3 | 1218340 | 3210 | Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів | 123456,00 | 0,00 | 0,00 |
Всього видатків | 216917,00 | 30990,00 | 0,00 |
Секретар міської ради Юрій ХИМИН