ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТ РІШЕННЯ: № 138-mr6-2021
БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯміської територіальної громади за січень-березень 2021 року
Відповідно до ч.4.ст.80 Бюджетного кодексу України, керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт виконавчого комітету міської ради про підсумки виконання бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень-березень 2021 року, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від _______ 2021 року №___ та листа начальника фінансового управління міської ради від 27 квітня 2021 року №01-35/207 , міська рада
ВИРІШИЛА :
- Затвердити звіт начальника фінансового управління Бориславської міської ради Петріва Юрія про підсумки виконання бюджету Бориславської міської територіальної громади за січень-березень 2021 року, в тому числі:
- за доходами в сумі 75892,0 тис.грн., за загальним фондом в сумі 73684,6 тис.грн. і спеціальним фондом в сумі 2207,4 тис.грн.;
- за видатками в сумі 61990,1 тис.грн., в тому числі за загальним фондом в сумі 60525,2 тис.грн. та спеціальним фондом в сумі 1464,9 тис.грн., що додається
2) Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (Кікіс Роман) :
2.1) Вжити заходів щодо недопущення зменшення надходжень до бюджету Бориславської міської територіальної громади орендної плати за комунальне майно у порівнянні з минулим роком.
2.2) Забезпечити:
виконання планових показників за надходженнями від відчудження майна, що знаходиться у комунальній власності та від надходжень від орендної плати;
виконання планових показників від продажу землі;
виконання плану надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності;
облік за наданням земельних ділянок в оренду чи користування юридичним та фізичним особам;
контроль за своєчасністю заключення та передачею на облік в Дрогобицьке управління головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення;
виконання плану надходжень від орендної плати за земельні ділянки, що перебувають у комунальній власності, не допускаючи при цьому зменшення надходжень у порівнянні з минулим роком;
належний контроль за збереженням майна, що перебуває у комунальній власності.
3) Комісії з питань забезпечення і повноти своєчасності сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій і стипендій та інших соціальних виплат (Солоненко Світлана) проводити:
роботу із погашення заборгованості із заробітної плати та сплати платежів до бюджетів усіх рівнів;
заслуховування платників акцизного податку, що дупустили зменшення надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року;
постійний моніторинг сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету територіальної громади з метою виявлення фактів зміни зарахування даного надходження до інших бюджетів;
3.1) заслуховувати спільно з Дрогобицьким управлінням головного управління Державної податкової служби у Львівській області керівників підприємств та організацій , які зменшили сплату податків до бюджетів територіальних громади в порівнянні з відповідним періодом минулого року та у яких мінімальна заробітна плата менше визначеного законодавством мінімального рівня;
3.3) активізувати роботу комісії в частині обстежень суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність на території міської територіальної громади.
4) Головному управлінню Державної податкової служби у Львівській області вжити заходів щодо :
погашення наявної на 01.04.2021 року та недопущення виникнення поточної заборгованості з платежів до бюджету територіальної громади.
повноти оподаткування доходів фізичних та юридичних осіб, виявлення фактів уникнення від оподаткування, недопущення збільшення заборгованості перед бюджетом міської територіальної громади та забезпечити виконання планових показників із надходжень до бюджету.
4.1) Забезпечити :
виявлення найманих працівників, праця яких використовується роботодавцями без належного їх оформлення;
щомісячний моніторинг нарахування і сплати акцизного податку з кінцевих продаж;
виконання планових показників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельних ділянок;
виконання планових показників, затверджених у бюджеті територіальної громади;
виконання вимог доручення голови Львівської облдержадміністрації від 02.04.2021 року в частині обміну інформацією необхідної для розширення бази оподаткування.
5) Фінансовому управлінню міської ради (Петрів Юрій) :
5.1) спільно з Дрогобицьким управлінням головного управління Державної податкової служби у Львівській області:
посилити роботу з легалізації виплати заробітної плати у небюджетній сфері, вжити заходів щодо забезпечення в повному обсязі надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджету;
на виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» провести роботу з платниками податків щодо погашення податкового боргу до бюджету територіальної громади, який склався на 01 листопада 2020 року до бюджету Бориславської міської територіальної громади;
5.2) запровадити постійний контроль за правильністю зарахування податків та платежів до бюджету міської територіальної громади і забезпечити вчасне виявлення та усунення випадків неправильного зарахування доходів бюджету;
5.3) здійснювати:
аналіз фактичних надходжень податків і зборів (податку на доходи фізичних осіб, податку на майно відмінне від земельної ділянки, податку на майно в частині плати за землю, єдиного податку) до бюджету міської територіальної громади у розрізі платників;
аналіз фактичних надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
аналіз власних надходжень бюджетних установ;
постійний контроль за споживанням енергоносіїв в натуральних одиницях по бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади;
щомісячний моніторинг фонду заробітної плати установ, що фінансуються за рахунок бюджету територіальної громади;
щомісячно моніторинг виконання розпорядження міського голови від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці».
6. Відділу освіти міської ради (Качмарчик Елла):
6.1) Встановити щомісячний контроль за недопущенням понадлімітного споживання установами освіти, що фінансуються за рахунок бюджету міської територіальної громади, енергоносіїв у натуральних одиницях.
6.2) Забезпечити:
погашення дебіторської заборгованості, яка виникла по власних надходженнях установ освіти, зокрема платі за послуги, що надаються бюджетними установами станом на 01 квітня 2021 року;
попереднє обговорення комплектації шкільної мережі на 2021/2022 навчальний рік з урахуванням наявного фінансового ресурсу, не допускати необґрунтованого збільшення класів та зменшення учнів у них;
виконання розпорядження міського від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці»;
цільове та ефективне витрачання коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами;
не допущення виникнення простроченої кредиторської заборгованості по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам оплата праці , яких здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції;
в термін до 01.06.2021 року вивчення питання доцільності функціонування дитячого будинку «Оріана».
6.3) В термін до 01 липня 2021 року розробити заходи, щодо погашення дебіторської заборгованості по установах освіти за спожиті енергоносії.
7) Управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради (Левицький Олег):
7.1) забезпечити:
контроль за цільовим використанням коштів бюджету територіальної громади, що виділяються на фінансування програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою територіальної громади не допускаючи при цьому реєстрації та взяття на облік бюджетних зобов’язань без відповідних бюджетних призначень;
контроль за відображенням в обліку комунальних підприємств обсягу завершеного будівництва, реконструкції, капітального ремонту та збільшення обсягів статутного капіталу;
контроль за використання коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади виділених на виконання Програм відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання);
цільове та ефективне витрачання коштів бюджету розвитку бюджету Бориславської міської територіальної громади.
8) Комунальному некомерційному підприємству "Центральна міська лікарня міста Борислава" Бориславської міської ради (Головчак Віталій):
8.1) встановити щомісячний контроль за недопущенням понадлімітного споживання установами охорони здоров'я, що фінансуються за рахунок бюджету територіальної громади , енергоносіїв у натуральних одиницях;
8.2) не допускати виникненню простроченої заборгованості по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня міста Борислава" Бориславської міської ради;
8.3) забезпечити :
завершення роботи щодо укладення угод між Національною службою здоров'я України та відділеннями комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м. Борислава» Бориславської міської ради в рамках програм державних гарантій медичного обслуговування населення на 2021 рік;
забезпечити цільове та ефективне використання коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади виділених на фінансування Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань за рецептами виписаними сімейними лікарями-фізичними особами підприємцями.
10) Управлінню культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (Рахель Володимир) :
10.1) забезпечити:
погашення дебіторської заборгованості, яка виникла по власних надходженнях установ культури, зокрема, платі за послуги, що надаються бюджетними установами станом на 01 квітня 2021 року;
виконання розпорядження міського від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці»
11) Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Цапів Ірина) :
11.1) здійснювати контроль за ефективним витрачанням бюджетних коштів та вживати заходів щодо недопущення зростання протермінованої дебіторської та кредиторської заборгованості;
11.2) не допускати взяття на облік зобов'язань, які не підтверджені відповідними кошторисними призначеннями;
11.3) встановити ефективний контроль за використанням енергоресурсів та забезпечити дотримання доведених натуральних норм установами соціального захисту;
11.4) забезпечити :
виконання розпорядження міського від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці»;
ефективне та цільове використання коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, виділених на фінансування Програм соціального захисту мешканців територіальної громади.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа, заступників міського голови Солоненко Світлану, Гарсимів Роксоляну, згідно з розподілом їх функціональних обов'язків та постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів , економіки , здійснення державної регуляторної політики (Зелінський Руслан).
Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням міської ради
2021 року №
ЗВІТ
ПРО ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ 2021 РОКУ.
ДОХОДИ БЮДЖЕТУ МІСТА БОРИСЛАВ .
За січень-березень 2021 року до загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади надійшло надходжень в сумі 75892,0 тис. грн. , що складає 84,3 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 20,6 відсотка до уточненого плану на 2021 рік.
Зокрема :
до загального фонду надійшло надходжень в сумі 73684,6 тис.грн. , що складає 103,1 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2021 року та 24,3 відсотка до уточненого плану на 2021 рік ;
до спеціального фонду надійшло надходжень 2207,4 тис.грн., що складає 11,8 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 3,3 відсотка до уточненого плану на 2021 рік .
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження до бюджету міської територіальної громади ( за загальним та спеціальним фондом) за січень-березень 2021 року зросли на 10969.9 тис. грн. або на 14,4 відсотка , а видатки за загальним та спеціальним фондом зменшилися у порівнянні з аналогічним періодом року на 2582,7 тис.грн. або 4,3 відсотка.
|
|
Показники | Перший квартал | Перший квартал |
2020 року | 2021 року | |
Податкові та неподаткові надходження | 40851,6 | 47470,9 |
17.1%
|
29,1%
|
Проведеним аналізом надходжень до Державного бюджету України встановлено, що за січень-березень 2021 року мобілізовано надходжень в сумі 53031,7 тис.грн.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 3550,6 тис.грн.
За перший квартал 2021 року бюджет міської територіальної громади одержав з державного бюджету та інших бюджетів офіційних трансфертів за загальним фондом в сумі 26213,7 тис.грн., що складає 99,9 відсотків до плану на січень-березень 2021 року та 21,9 відсотка до уточненого плану на 2021 рік , зокрема :
базової дотації з державного бюджету надійшло в сумі 4306,8 тис.грн. або 100,0 відсотків до плану на перший квартал 2021 року та 25,0 відсотка до уточненого плану на 2021 рік ;
дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету надійшло в сумі 538,5 тис.грн. або 100 відсотків до плану на перший квартал 2021 року та 25 відсотків до плану на 2021 рік;
субвенції з державного бюджету надійшло в сумі 20888,1 тис.грн. або 100 відсотків до плану на перший квартал та 25 відсотків до плану на 2021 рік;
субвенцій з інших бюджетів надійшло в сумі 480,3 тис.грн., що складає 99,1 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2021 року та 33,8 відсотка до уточненого плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг офіційних трансфертів зріс на суму 4508,1 тис.грн. або на 20,8 відсотка.
--30,8%
|
-
|
Основною причиною збільшення обсягу офіційних трансфертів є збільшення обсягів базової дотації, освітньої субвенції у зв’язку із внесеними змінами до Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, а також наданням бюджету міської територіальної громади дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету.
Основним джерелом формування бюджету міської територіальної громади є податок на доходи фізичних осіб , якого за звітний період надійшло в сумі 23002,4 тис.грн., що складає 101,0 відсотка до плану на перший квартал 2021 року та 23,4 відсотка до плану на 2020 рік.
В структурі податкових та неподаткових надходжень частка даного податку складає 48,5 відсотка .
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на суму 2294,2 тис.грн. або 11,1 відсотка.
|
31,3%
|
Проведеним аналізом податку на доходи фізичних осіб встановлено, що 163 платники забезпечили зростання надходжень в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на суму 4583,2 тис.грн., в тому числі:
Аналізом надходжень податку на доходи фізичних осіб в розрізі платників встановлено, що найбільші зменшення сплати податку на доходи фізичних осіб відбулися по платниках:
Відділ освіти Бориславської міської ради - з 01.01.2021 року згідно з рішенням №2652 від 29.10.2020 року школи м.Борислава перейшли на самостійне ведення бухгалтерського обліку;
ТзОВ "Інтер-Синтез" – в січні 2020 року отримали премію за 2019 рік;
ТзДВ "Бориславський експериментальний ливарно-механічний завод" -погіршився фінансовий стан підприємств;
ПрАТ "Львівобленерго", ТзОВ "Львівенергозбут" - реорганізація та скорочення працівників;
ПАТ "Укртранснафта",ТзОВ "Хельтекс", ПП "Борислав Комфорт", ТзОВ "БПК-Еліт"-скорочення чисельності працівників;
ТзОВ "Ера"- зменшення відбулося у зв"язку із введенням обмежувальних протиепідемічних заходів на території Бориславської міської територіальної громади відповідно до постанови «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236.
Спільне п-во "Бориславська нафтова компанія" у формі ТзОВ – дострокова виплата заробітної плати за грудень 2020 року;
КП "Вододар" Бориславської міської ради - заборгованість по заробітній платі у січні 2021 року;
ПП "Галич-Авто"- підприємство здало в оренду транспортні засоби водіям як фізичним особам підприємцям;
ТзОВ "Бориславська сонячна станція"- у лютому 2020 року була виплачена премія 2019 рік;
Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області – скорочення 2 працівників, в лютому 2020 року був здійснений перерахунок зарплати за січень у зв"язку із зміною окладів а також зменшення виплат надбавки у 2021 році;
ТзОВ "Вудкрафт Трейдінг" – призупинили діяльність;
Головне управління Державної податкової служби у Львівській області (ЄДРПОУ 43968090) перереєстроване на Головне управління Державної податкової служби у Львівській області ( ЄДРПОУ 43143039) ;
ТзОВ «Гранд Містобуд»-погіршився фінансовий стан підприємства;
ТзОВ "Р.С.І.", ТзОВ "Р.С.I. 2"- в січні 2020 року сплачено заборгованість по заробітній платі за 2019 рік;
ТзОВ "Ваша аптека", ТзОВ "ТІДО"-зупинили діяльність;
ТзОВ "Гаманець"- закриття одного магазину;
ПП "Редакція народного часопису "Нафтовик Борислава"-звільнені всі працівники. Зареєстроване ПП"Рекламно-інформаційне агентство "Карпатська Брама" (ЄДРПОУ 44086511), яке на даний час оформляють договір оренди за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності з Бориславською міською радою;
ТзОВ "Каньйон 2017" – з квітня 2020 року призупинили діяльність;
ТзОВ фірма "Медфарм"", за яких на даний час сплачує Приватна фірма аптека "Вестфарм".е
Крім цього повідомляємо, що станом на 01 квітня 2021 року, згідно даних Дрогобицького управління Головного управління ДПС у Львівській області заборгованість по сплаті податку на доходи фізичних осіб складає 5114,0 тис.грн. (в частині , що належить міському бюджету 3068,4 тис.грн.), в тому числі в розрізі найбільших платників , а саме :
КП«Бориславводоканал»-3938,3 тис.грн.(порушено справу про банкрутство), ДКП ЖЕК №3-23,4 тис.грн., КП «Благоустрій»-63,3 тис.грн.( на даний час перебуває в стані припинення), Філія «КОМ-ЕКО-БОРИСЛАВ»-9,1 тис.грн., ДКП по побутовому обслуговуванню населення «МРІЯ»-20,3 тис.грн.( на даний час перебуває в стані припинення), Бориславське ШБУ №7 ВАТ-2,2 тис.грн., Розрахункова архітектурно-планувальна група-2,1 тис.грн.
Резервами збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб є :
проведення постійного моніторингу спати податку на доходи фізичних осіб з метою виявлення випадків здійснення господарської діяльності на території м.Борислава без сплати податку на доходи фізичних осіб;
робота з потенційними платниками податку на доходи фізичних осіб, які здійснюють господарську діяльність без належним чином оформлених документів та відповідно не сплачують податок на доходи фізичних осіб;
робота з платниками , які виплачують заробітну плату, нижчу законодавством встановленого мінімуму (робота з мінімізаторами);
забезпечення погашення заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб;
проведення роботи з залучення нових платників податку – інвестиційна діяльність.
Основними причинами зростання надходження податку на доходи фізичних осіб став:
ріст мінімальної заробітної плати з 5000 грн. до 6000 грн.;
залучення до оподаткування 50 нових платників, які почали сплачувати податок на доходи фізичних осіб у поточному році та сплатили до бюджету за січень-березень 2021 року 1617,4 тис.грн..
Податку на прибуток підприємств комунальної власності до бюджету міської територіальної громади за січень-березень 2021 року надійшло в сумі 40,8 тис.грн., що складає 153,6 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 38,4 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження зменшилися на 64,5 тис.грн. або 61,3 відсотка.
Негативно на надходження вищевказаного податку впливає податкова заборгованість комунальних підприємств міста перед бюджетом в сумі 516,3 тис.грн., в тому числі :
КП «Бориславводоканал» - 384,0 тис.грн.;
КП «Благоустрій» - 13,1 тис.грн.;
ДКП ЖЕК № 2 -39,8 тис.грн.;
ДКП ЖЕК № 3 -79,4 тис.грн..
З метою збільшення надходжень податку на прибуток підприємств комунальної форми власності до бюджету міської територіальної громади фінансове управління пропонує зобов’язати керівників розробити графіки погашення податкової заборгованості по вищезазначеному податку.
Рентної плати за користування надрами до бюджету міської територіальної громади за січень-березень 2021 року надійшло в сумі 1080,6 тис.грн., що складає 197,0 відсотка до плану на перший квартал 2021 року та 37,8 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження рентної плати за користування надрами до бюджету міста Борислава зросли на 299,0 тис.грн. або 38,3 відсотка.
Показник | Січень-березень 2020 року | Січень-березень 2021 року |
Відхилення січня-березня 2020 року до січня-березня 2021 року | |
У тисг.грн | У % | |||
Надходження рентної плати |
781,6 | 1080,6 |
299,0 | 38,3 |
В структурі рентної плати найбільша частка припадає на рентну плату за користування надрами загальнодержавного значення, якої за звітний період надійшло до бюджету міської територіальної громади 920,2 тис.грн., або 167,8 відсотка до плану на перший квартал 2021 року та 32,2 відсотка до плану на 2021 рік.
Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за січень-березень 2021 року надійшло до бюджету міської територіальної громади в сумі 1676,6 тис.грн., що складає 117,9 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 24,6 відсотка до плану на 2021 рік, зокрема :
Показники |
Січень-березень 2020 року |
Січень-березень 2021 року |
Відхилення січня-березня 2021 року до січня-березня 2020 року | |
У тис.грн. | У відсотках | |||
Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукці) пального | 136,4 | 164,2 | +27,8 | +20,4 |
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) пального | 440,9 | 553,2 | +112,3 | +25,5 |
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів | 865,0 | 959,2 | +94,2 | +10,9 |
Разом | 1442,3 | 1676,6 | +234,3 | +16,2 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку зросли на 234,3 тис.грн. або 16,2 відсотка.
+16,2%
|
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів зріс на 94,1 тис.грн або 10,9 відсотка.
Резервами збільшення надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є :
проведення роз’яснювальної роботи з платниками податку щодо недопущення зменшення надходжень акцизного податку;
виявлення пунктів несанкціонованої торгівлі підакцизними товарами;
виявлення випадків торгівлі незаконно виробленої підакцизної продукції.
Місцевих податків і зборів до бюджету міської територіальної громади за звітний період 2021 року надійшло в сумі 21221,2 тис.грн., що складає 105,8 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 28,9 відсотка до плану на 2021 рік
Структуру місцевих податків і зборів в бюджеті міста Борислава формує податок на майно відмінне від земельної ділянки, податок на майно в частині плати за землю, туристичний збір, єдиний податок.
тис.грн.
Показники |
Січень-березень 2020 року |
Січень-березень 2021 року |
Податок на майно відмінне від земельної ділянки |
506,5 | 695,6 |
Податок на майно в частині плати за землю |
11706,8 | 14063,3 |
Туристичний збір |
4,4 | 0,3 |
Транспортний податок |
12,6 | 0,0 |
Єдиний податок | 5016,3 | 6462,0 |
Всього | 17246,6 | 21221,2 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження місцевих податків і зборів зросли на 3974,6 тис.грн. або 23,0 відсотка.
В структурі надходжень місцевих податків та зборів найбільша частка припадає на надходження до бюджету міської територіальної громади податку на майно в частині плати за землю частка, якого складає 66,3 відсотка, єдиний податок частка, якого складає 30,5 відсотка.
За січень-березень 2021 року до бюджету міської територіальної громади надійшло податку на майно в частині плати за землю в сумі 14063,3 тис.грн, що складає 104,6 відсотка до плану на відповідний період та 29,3 відсотка до плану на 2021 рік.
|
орендної плати з юридичних осіб 2199,4 тис.грн., що складає 120,1 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 30,0 відсотка до плану на 2021 рік;
земельного податку з фізичних осіб 90,8 тис.грн., що складає 102,3 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 17,8 відсотка до плану на 2020 рік;
орендної плати з фізичних осіб 427,3 тис.грн., що складає 174,5 відсотка до до плану на січень-березень 2021 року та 46,3 відсотка до плану на 2021 рік.
Порівняно з аналогічним періодом 2020 року надходження плати за землю у звітному періоді зросли на 2356,5 тис.грн. або 20,1 відсотка.
Земельного податку з юридичних осіб 11345,8 тис.грн., що складає 100,5 відсотків до плану на січень-березень 2021 року та 29,0 відсотка до плану на 2021 рік
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження земельного податку з юридичних осіб зросли на 1897,1 тис.грн. або 20,1 відсотка.
Орендної плати з юридичних осіб всього за січень-березень 2021 року надійшло 2199,4 тис.грн., що складає 120,1 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 30,3 відсотка до плану 2021 року.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 327,1 тис.грн., або на 17,5 відсотка.
Негативно впливає на зростання надходжень значна заборгованість по платі за землю.
Станом на 01.04.2021 року загальна сума боргу по платі за землю до бюджету Бориславської міської територіальної громади склала –3666,7 тис.грн.
Найбільшими боржниками з плати за землю є:
БУ-43 ВАТ «Прикарпатбуд» – 499,5 тис.грн.;
ДКП ЖЕК № 1 – 11,4 тис.грн.;
ДКП ЖЕК № 2 – 147,4 тис.грн.;
ДКП ЖЕК № 3 – 296,1 тис.грн.;
КП «Благоустрій» - 17,9 тис.грн.;
КП «Бориславводоканал» – 92,7 тис.грн.;
ДП «Темп» ТзОВ «Цеглинка-М» - 559,9 тис.грн. ;
ТЗДВ «БЕЛМЗ» - 494,0 тис.грн.;
Бориславське Шляхо-БУ №7 ВАТ «Західшляхбуд» - 9,7 тис.грн.;
ВАТ «Бориславська взуттєва фабрика» - 0,7 тис.грн.;
Комбінат комунальних підприємств – 0,3 тис.грн.;
Торгово-виробнича фірма «Збруч» - 27,1 тис.грн.;
ТзОВ «ЛВ-Інвестсервіс» - 7,1 тис.грн.;
ТзОВ «Інтер-Синтез» - 6,6 тис.грн.;
ВАТ «Галгазотерм» - 0,5 тис.грн.;
ТзОВ «Пропангазсервіс» - 2,5 тис.грн.;
ТзОВ «Західспецмонтаж» - 5,6 тис.грн.;
ПП «Інтра-Львів» - 9,3 тис.грн.;
ПП «СТО-ВП» - 6,7 тис.грн.;
ТзОВ «Юридична фірма «Європейська інвест.-правова група» - 444,9 тис.грн.;
ТзОВ «Еко енергія плюс»-259,6 тис.грн.;
Фізичні особи – 230,5 тис.грн.С
З метою збільшення надходжень плати за землю до бюджету міської територіальної громади фінансове управління пропонує :
проведення інвентаризації землі з метою виявлення землекористувачів, що самовільно займають земельні ділянки комунальної форми власності;
забезпечити контроль за виконанням рішень щодо надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, а саме щодо недопущення протермінування укладання договорів оренди та їх передачі до Бориславського відділення Дрогобицької об’єднаної Державної податкової інспекції у м.Бориславі;
посилити претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованих сум з плати за землю до бюджету Бориславської міської територіальної громади.
забезпечити приведення усіх договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення у відповідності до затвердженої рішенням Бориславської міської ради від 11.07.2019 року №1955 нової нормативної грошової оцінки землі м.Борислава.
Податку на майно відмінне від земельної ділянки до бюджету міської територіальної громади надійшло за звітний період 2021 року в сумі 695,6 тис.грн., що складає 103,1 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 14,4 відсотка до плану на 2021 рік.
Зокрема :
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості 6,8 тис.грн, що складає 84,3 відсотків до плану на січень-березень 2021 року;
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості 93,6 тис.грн, що складає 92,7 відсотки до плану на січень-березень 2021 року;
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості 146,9 тис.грн, що складає 99,0 відсотків до до плану на січень-березень 2021 року;
податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості 448,3 тис.грн, що складає 107,5 відсотка до до плану на січень-березень 2021 року.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету міста Борислава зросли на 189,1 тис.грн. або 37,3 відсотка.
73,8%
|
Резервами збільшення надходжень податку на майно, відмінного від земельної ділянки є :
забезпечення формування повної бази оподаткування податку на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб.
посилити претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованих сум з плати податку на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб до бюджету Бориславської міської територіальної громади.
Єдиного податку до бюджету міської територіальної громади за звітний період 1оку надійшло в сумі 6462,0 тис.грн., що складає 109,2 відсотка до плану на перший квартал 2021 року та 31,5 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного податку зросли на 1445,7 тис.грн. або 28,8 відсотка.
Зокрема :
єдиного податку з юридичних осіб надійшло в сумі 753,6 тис.грн., що складає 141,3 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 35,3 до плану на 2021 рік;
|
За даними Бориславського відділення Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції станом на 01 квітня 2021 року фактично здійснюють діяльність 1068 підприємців (фізичних осіб) , які працюють на єдиному податку, в тому числі : першої групи 170 платників, другої групи 516 платників, третьої групи 382 платника.
В порівнянні з 01.01.2021 року кількість підприємців (фізичних осіб) зменшилася на 35 платника.
Станом на 01.04.2021 року зареєстровано 171 платника єдиного податку юридичних осіб. В порівнянні з 01.01.2021 року їх кількість зменшилася на 3 платника.
Надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном , що перебуває у комунальній власності, до бюджету міської територіальної громади за січень-березень 2021 року надійшло в сумі 200,5 тис.грн., що складає 114,6 відсотка до плану на перший квартал 2021 року та 28,6 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження орендної плати збільшилися на 44,6 тис.грн. або на 28,6 відсотка.
Заборгованість по орендній платі за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності до бюджету Бориславської міської територіальної громади станом на 01 квітня 2021 року становить 44,3 тис.грн.
|
посилити претензійно-позовну роботу щодо боржників за оренду комунального майна;
провести інвентаризацію комунального майна з метою надання об’єктів комунальної власності в оренду.
Плати за надання адміністративних послуг за звітний період до бюджету міської територіальної громади надійшло в сумі 209,7 тис.грн., що складає 93,8 відсотків до плану на січень-березень 2021 року та 23,5 відсотка до плану на 2021 рік .
За перший квартал 2021 року до спеціального фонду бюджету міської територіальної громади надійшло податкових та неподаткових надходжень в сумі 2207,4 тис.грн., що складає 11,9 відсотка до плану на січень-березень 2021року та 3,3 відсотка до на 2021 рік .
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження зменшилися на 161,5 тис.грн. або 6,8 відсотка.
Надходження до екологічного фонду склали за перший квартал 2021 року в сумі 31,7 тис.грн., що складає 130,5 відсотка до плану на перший квартал 2021 року та 32,8 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 2,7 тис.грн. або 9,6 відсотка
Надходження від продажу землі у першому кварталі 2021 року склали в сумі 1036,1 тис.грн., що скадає 6,4 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 1,8 відсотка до плану на 2021 рік.
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 840,4 тис.грн..
Власних надходжень бюджетних установ у звітному періоді до бюджету міської територіальної громади надійшло в сумі 1103,2 тис.грн.
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження скоротилися зросли на 58,4 тис.грн., або 5,0 відсотків, в тому числі: надходження від платних послуг збільшилися на 116,2 тис.грн., а по інших джерелах власних надходжень надходження зменшилися на 174,6 тис.грн.
Плати за послуги, що надаються бюджетними установами надійшло в сумі 893,3 тис.грн., що складає 70,8 відсотка до плану на січень-березень 2021 року та 17,7 відсотка до плану на 2021 рік..
тис.грн.
КПКВ | Січень-березень 2021 року | Січень-березень 2020 року | Відхилення 2021 року до 2021 року | ||||||||||
25010000 "Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами" | 25010100 "Плата за послуги що надають-ся бюджетними установами" | 25010200 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 25010300 "Плата за оренду майна бюджетних установ | 25010400 "Надходження бюджетних установ від реалізації в установлено порядку майна" | 25010000 "Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами" | 25010100 "Плата за послуги що надаються бюджетними установами" | 25010200 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 25010300 "Плата за оренду майна бюджетних установ | 25010400 "Надходження бюджетних установ від реалізації в установлено порядку майна" | ||||
в тис.грн | у % | ||||||||||||
0100 "Органи місцевго самоврядування" | 104,9 | 0,0 | 104,9 | 0,0 | 0,0 | 104,7 | 0,0 | 104,3 | 0,0 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | |
1000 "Освіта" | 764,1 | 763,4 | 0,0 | 0,8 | 0,0 | 509,1 | 506,1 | 0,0 | 2,9 | 0,1 | 255,0 | 50,1 | |
4000 "Культура" | 24,3 | 7,8 | 0,0 | 16,4 | 0,1 | 163,3 | 143,2 | 0,0 | 20,1 | 0,1 | -139,0 | -85,1 | |
Всього | 893,3 | 771,2 | 104,9 | 17,1 | 0,1 | 777,2 | 649,3 | 104,3 | 23,0 | 0,6 | 116,2 | 15,0 |
|
Основною причиною зменшення надходжень плати за послуги , що надаються бюджетними установами у порівнянні з аналогічним періодом минулого року є зменшення надходжень по установах культури по коду класифікації доходів 25010100 «Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю» на суму 135,3 тис.грн. у зв’язку з тим, що батьківська плата по дитячій школі мистецтв в 2021 році віднесена до установ освіти у відповідності до КПКВ 1080 «Надання спеціальної освіти мистецькими школами», з чим пов’язане і аналогічне зростання даного виду надходжень по відділу освіти.
Інших джерел власних надходжень бюджетних установ надійшло 209,9 тис.грн.,що складає 18,2 відсотка до уточненого плану 2021 року
тис.грн.
КПКВ | Січень-березень 2021 року | Січень-березень 2020 року | Відхилення 2021 року до 2020 року | ||||||
25020000 "Інші джерела власних надходжень" | 25020100 "Благодійні внески гранти та дарунки" | 25020200 "Кошти , що отримуються бюджетними установами від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виклнання цільових заходів" | 25020000 "Інші джерела власних надходжень" | 25020100 "Благодійні внески гранти та дарунки" | 25020200 "Кошти , що отримуються бюджетними установами від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виклнання цільових заходів" | тис.грн. | у % | ||
0100 "Органи місцевого самоврядування" | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | |
1000 "Освіта" | 162,2 | 157,9 | 4,3 | 305,4 | 304,7 | 0,7 | -143,2 | -46,9 | |
3000 "Соціальний захист" | 78,4 | 78,4 | 0,0 | 65,0 | 65,0 | 0,0 | 13,4 | 20,7 | |
4000 "Культура" | 7,2 | 7,1 | 0,1 | 14,0 | 14,0 | 0,0 | -6,8 | -48,6 | |
5000 "Фізична культура і спорт" | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | |
7600 "Інші програми та заходи повязані з економічною діяльністю" | -37,9 | -37,9 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -37,9 | 0,0 | |
Вього | 209,9 | 205,5 | 4,4 | 384,4 | 383,7 | 0,7 | -174,6 | -45,5 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження інших джерел власних надходжень бюджетних установ скоротилися на 174,6 тис.грн. або 45,0 відсотка.
На кінець звітного періоду загальна сума заборгованості по сплаті податків і зборів підприємств , організацій до бюджетів усіх рівнів склала 28713,4 тис.грн, порівняно з початком року зменшилася на 2492,1 тис.грн.
|
ВИДАТКИ БЮДЖЕТУ МІСТА БОРИСЛАВА
За січень-березень 2021 року по бюджету Бориславської міської територіальної громади проведені видатки всього в сумі 61990,1 тис.грн., в тому числі:
видатки загального фонду склали - 60525,2 тис. грн.;
видатки спеціального фонду – 1464,9 тис. грн.
В порівнянні з відповідним періодом 2020 року видатки по бюджету територіальної громади зросли на 2582,6 тис. грн. або 5,1 відсотка в т.ч. видатки загального фонду зросли на 3545,1 тис.грн., видатки спеціального фонду скоротилися на 962,5 тис.грн.
За економічною ознакою в першому кварталі 2021 року найбільшу частку у загальному обсязі видатків бюджету міської територіальної громади за загальним фондом становлять кошти , які спрямовуються на заробітну плату з нарахуваннями працівників бюджетних установ 42409,8 тис.грн. (70,1 відсотка), поточні трансферти 11016,6 тис.грн. (18,2 відсотка), енергоносії та комунальні послуги 5394,0 тис.грн (8,9 відсотка) , інші видатки 963,3 тис.грн. ( 1,6 відсотка), соціальне забезпечення 720,8 тис.грн. (1,2 відсотка).
За рахунок субвенції з державного бюджету проведено видатки в сумі 17988,2 тис. грн., в тому числі в розрізі в розрізі субвенцій , а саме :
на фінансування видатків по освітній субвенції проведені видатки в сумі 17737,2 тис.грн.;
на забезпечення мешканців міста препаратами інсуліну за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки в сумі 99,9 тис.грн.;
на фінансування оплати праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам інклюзивно ресурсного центру за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки в сумі 151,1 тис.грн.
Проведеним аналізом штатної чисельності по бюджетних установах міської територіальної громади встановлено, що станом на 01 квітня 2021 року утримується штатна чисельність в кількості 1421,5 штатних одиниць , а саме:
по органах місцевого самоврядування штатна чисельність складає – 147,0 штатних одиниць;
по установах освіти утримується штатна чисельність в кількості 1145,5 штатних одиниць;
по установах культури утримується штатна чисельність в кількості 69 штатних одиниць ;
по установах фізичної культури і спорту утримується штатна чисельність в кількості 29,25 штатних одиниць ;
по установах соціального забезпечення , установах молодіжної політики утримується штатна чисельність в кількості 30,75 штатних одиниць.
Найбільша частка видатків бюджету міста Борислава припадає на утримання установ освіти , охорони здоров’я , органи місцевого самоврядування, житлово-комунальне господарство.
За рахунок освітньої субвенції проведені видатки в сумі 17737,2 тис.грн., в тому числі на :
на оплату праці і нарахування на заробітну плату проведені видатки в сумі 17737,2 тис.грн. ( на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, Державної гімназії, дитячого будинку «Оріана»).
За рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції на утримання інклюзивно-ресурсного центру проведені видатки в сумі 151,1 тис.грн., в тому числі на :
на оплату праці і нарахування на заробітну плату педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсного центру проведені видатки в сумі 151,1 тис.грн..
Станом на 01 квітня 2021 року проведені видатки по центалізованих заходах з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 293,7 тис.грн., в тому числі :
за рахунок коштів субвенції субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки по забезпеченю мешканців міста препаратами інсуліну в сумі 99,9 тис.грн.;
за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади проведені видатки по забезпеченю мешканців міста препаратами інсуліну в сумі 193,7 тис.грн.
За січень-березень 2021 року проведені видатки по загальному фонду без врахування субвенцій з державного бюджету в сумі 42537,0 тис.грн., зокрема в розрізі галузей:
по органах місцевого самоврядування – 7063,2 тис.грн.;
по установах освіти – 19621,5 тис.грн.;
по установах охорони здоров’я – 2923,9 тис.грн.;
по установах культури – 2225,7 тис.грн.;
по житлово-комунальному господарству – 7065,4 тис.грн.;
по соціальному захисту населення – 1226,2 тис.грн.;
по фізичній культурі і спорту – 1806,3 тис.грн.;
по утриманню засобів масової інформації – 262,1 тис.грн.;
інші видатки – 343,6 тис.грн.
|
В структурі видатків бюджету міської територіальної громади найбільша частка видатків припадає на видатки на утримання установ освіти 46,1 відсоток, на утримання житлово-комунального господарства 16,7 відсотків, утримання органів місцевого самоврядування 16,6 відсотка, на утримання комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарням.Борислава», комунального некомерційного підприємства «Стоматполіклініка», програм по охороні здоров»я , які фінансуються за кошти міського бюджету 6,9 відсотка, на утримання установ культури 5,2 відсотка .
За звітний період по загальному фонду з бюджету міської територіальної громади проведені видатки на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 42409,8 тис.грн.
Галузь | Фонд заробітної плати з нарахуваннями за січень-березень 2021 року | Фонд заробітної плати з нарахуваннями за січень-березень 2020 року | Відхилення січня-березня 2021року до січня-березня 2020 року | ||
В тис.грн. | У відсотках | ||||
Органи місцевого самоврядування | 6605,9 | 5764,4 | 841,5 | 14,5 | |
Освіта | 32904,2 | 23543,8 | 9360,4 | 39,7 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 768,9 | 566,8 | 202,1 | 35,6 | |
Культура | 1383,7 | 1096,2 | 287,5 | 26,2 | |
Фізична культура та спорт | 747,2 | 545,2 | 202,0 | 37,1 | |
Всього | 42409,8 | 31516,4 | 10893,4 | 34,5 |
Видатки на виплату заробітної плати з нарахуванням збільшились у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 10893,4 тис. грн. або на 34,5 відсотка за рахунок підвищення заробітної плати працівникам бюджетних установ.
Найбільше зростання фонду оплати праці з нарахуваннями за січень-березень відбулося по установах освіти, соціального захисту, фізичної культури та спорту.
Частка видатків на заробітну плату з нарахуваннями в структурі видатків складає 70,1 відсотка.
Проведеним аналізом фактичних видатків бюджету міської територіальної громади на заробітну плату з нарахуваннями за січень-березень 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року встановлено, що фонд заробітної плати зріс на 11560,1 тис. грн. або 37,9 відсотка , в тому числі в розрізі галузей :
Галузь | Фонд заробітної плати за січень-березень 2021 року | Фонд заробітної плати за січень-березень 2020 року | Відхилення 2021 року до 2020 року | Середня зарплата за січень-березень 2021 року | Середня зарплата за січень-березень 2020 року | ||
У тис.грн. | У відсотках | ||||||
Органи місцевого самоврядування | 6685,7 | 5013,7 | 1671,9 | 33,3 | 15160,0 | 11852,0 | |
Освіта | 32510,8 | 23296,7 | 9214,1 | 39,6 | 9460,0 | 7377,0 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 765,3 | 575,3 | 189,9 | 33,0 | 8296,0 | 6236,0 | |
Культура | 1419,0 | 1121,1 | 297,9 | 26,6 | 6855,0 | 5932,0 | |
Фізична культура та спорт | 719,8 | 533,7 | 186,2 | 34,9 | 8203,0 | 6082,0 | |
Всього | 42100,6 | 30540,5 | 11560,1 | 37,9 | 9872,0 | 6727,0 |
Проведеним аналізом забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями на 2021 рік встановлено, що бюджетні установи, які фінансуються з бюджету міської територіальної громади станом на 01.04.2021 року не забезпечені фондом заробітної плати з нарахуваннями в сумі 11995,2 тис.грн.( а саме: установи освіти 10076.8 тис.грн., установи культури- 1008.6 тис.грн., установи соціального захисту – 405,8 тис.грн., установи фізичної культури і спорту – 504,0 тис.грн.)
На придбання продуктів харчування по загальному фонду бюджету міської територіальної громади використано 304,7 тис.грн. , що на 100,7 тис.грн. менше у порівнянні з відповідним періодом 2020 року.
На оплату енергоносіїв та комунальних послуг по загальному фонду бюджету міста у звітному періоді використано коштів в сумі 7065,8 тис.грн.
Галузь | Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв за січень-березень 2021 року | Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв за січень-березень 2020 року | Відхилення січня-березня 2021 рік до січня-березня 2020 року | ||
В тис.грн. | У відсотках | ||||
Органи місцевого самоврядування | 236,7 | 174,8 | 61,9 | 35,4 | |
Освіта | 3924,7 | 4657,2 | -732,6 | -15,7 | |
Медицина | 1671,8 | 2307,9 | -636,2 | -27,6 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 27,3 | 21,7 | 5,5 | 25,5 | |
Житлово-комунальне господарство | 422,7 | 336,5 | 86,2 | 25,6 | |
Культура | 540,3 | 424,1 | 116,2 | 27,4 | |
Фізична культура та спорт | 242,4 | 183,9 | 58,5 | 31,8 | |
Всього | 7065,8 | 8106,2 | -1040,4 | -12,8 |
В порівнянні з першим кварталом 2020 року видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг зменшилися на 1040,4 тис.грн. або 12,8 відсотка.
В загальній структурі видатків частка захищених видатків бюджету складає 48829,3 тис.грн. або 80,7 відсотка.
Станом на 01 квітня 2021 року по бюджету міської територіальної громади обліковується дебіторська заборгованість за загальним фондом в сумі 309,5 тис.грн. і зросли проти початку року на 309,5 тис.грн., а саме :
по спожитих енергоносія та комунальних послугах 306,7 тис.грн.;
по соціальному забезпеченню 2,8 тис.грн..
Найбільшу питому вагу в цій сумі займає заборгованість перед відділом освіти орендарів, що не вчасно або не в повному обсязі відшкодовують спожиті енергоносії та комунальні послуги.
Кредиторська заборгованість зросла на 9239,1 тис. грн. проти початку року і склала на 01.04.2021 року 9239,1 тис. грн.
Кредиторська заборгованість без врахування заборгованості по заробітній платі з нарахуваннями по терміну , що не настав складає 262,4 тис.грн..
Кредиторська заборгованість за загальним фондом станом на 01 квітня 2021 року має таку структуру , а саме :
оплата праці і нарахування на заробітну плату – 8976,7 тис.грн.;
за придбані предмети, матеріали обладнання , інвентар – 0,3 тис.грн.;
за спожиті продукти харчування – 71,3 тис.грн.;
по оплаті послуг ( крім комунальних) – 134,4 тис.грн.;
за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги – 12,9 тис.грн.;
по видатках на відрядженнях – 2,4 тис.грн;
по соціальному забезпеченню – 20,9 тис.грн.;
по поточних трансфертах – 20,0 тис.грн.;
по інших видатках – 0,2 тис.грн..
По спеціальному фонду бюджету міста та за рахунок власних надходжень бюджетних установ (та за рахунок спеціального фонду бюджету) проведені видатки за перший квартал 2021 року в сумі 1464,9 тис.грн., в тому числі :
оплата праці і нарахуванням на заробітну плату в сумі – 161,3 тис.грн.;
медикаменти – 2,4 тис.грн.;
продукти харчування – 409,7 тис.грн.;
інші видатки – 234,4 тис.грн.;
капітальні видатки – 657,1 тис.грн.
Станом на 01 квітня 2021 року обліковується кредиторська заборгованість по спеціальному фонду в сумі 68,9 тис.грн та дебіторська заборгованість в сумі 18,5 тис.грн.
Відповідно до розпорядження міського голови від 22 березня 2021 року № 68-р «Про затвердження Плану заходів щодо погашення дефіциту бюджету міської територіальної громади на оплату праці».
Так, станом на 01.04.2021 р. проведено заходів з економії бюджетних коштів в сумі 559,1 тис. грн. або 11,1 відсотки до річного плану, в тому числі:
за рахунок забезпечення жорсткої економії використання енергоносіїв – 123,5 тис. грн.;
за рахунок не заповнення вакантних посад – 187,3 тис. грн.;
за рахунок надання відпусток без збереження заробітної плати в сумі 98,2 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 19,0 тис. грн.;
раціональна організація замін – 66,5 тис. грн;
інші заходи по економії бюджетних коштів – 64,6 тис. грн.
По установах освіти фактично вжито заходів з економії бюджетних коштів в сумі 394,2 тис. грн. або 8,4 відсотки до річного плану , в тому числі :
за рахунок забезпечення жорсткої економії використання енергоносіїв – 77,0 тис. грн.;
за рахунок не заповнення вакантних посад – 156,5 тис. грн.;
надання відпустки без збереження заробітної плати в сумі 37,8 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 8,0 тис. грн.;
раціональна організація замін –66,5 тис. грн.
інші заходи по економії бюджетних коштів – 48,4 тис. грн.
По установах культури досягнуто економії коштів в сумі 94,0 тис. грн. або 50,6 відсотки до річного плану, в тому числі:
за рахунок режиму економії використання енергоносіїв – 28,7 тис. грн.;
надання відпустки без збереження заробітної плати в сумі 54,3 тис. грн.;
економії в нарахуванні на заробітну плату працюючим інвалідам – 11,0 тис. грн.
По установах соціального захисту населення вжито заходів по економії бюджетних коштів в сумі 70,9 тис. грн. або 39,9 відсотків до річного плану, в тому числі:
за рахунок режиму економії використання енергоносіїв – 17,8 тис. грн.
за рахунок не заповнення вакантних посад – 30,8 тис. грн.
надання відпустки без збереження заробітної плати в сумі 6,1 тис. грн.;
інші заходи по економії бюджетних коштів – 16,2 тис. грн.
Проведеним аналізом споживання бюджетними установами енергоносіїв в натуральних одиницях протягом січня-березня 2021 року встановлено, що теплопостачання спожито на 27,6 відсотки менше ніж за аналогічний період 2020 року, водопостачання на 5,6 відсотків більше, електроенергії на 8,0 відсотків менше, природного газу – 26,3 відсотки менше.
Вид енергоносіїв |
Натуральні одиниці за січень-березень 2020 року | Натуральні одиниці за січень-березень 2021 року | Відхилення 2021 року до 2020 року | |
У натураль-них одиницях |
У відсотках | |||
Теплопостачання ( Тис.Гкал) |
2,9 | 2,1 | -0,8 | -27,6 |
Водопостачання та водовідведення ( тис.м.куб.) |
3,6 | 3,8 | +0,2 | +5,6 |
Електроенергія (тис.Квт.год.) |
307,6 | 283,0 | -24,5 | -8,0 |
Природний газ (тис.м.куб.) |
104,9 | 77,3 | -27,6 | -26,3 |
ВИДАТКИ НА УТРИМАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО
САМОВРЯДУВАННЯ
За рахунок бюджету міської територіальної громади фактично утримується 134 штатні одиниці при штатній чисельності 147 штатних одиниць.
На утримання органів місцевого самоврядування за перший квартал 2021 року використано асигнування в сумі 7063,2 тис. грн., що складає 81,9 відсотка до плану на перший квартал 2021 року.
За рахунок бюджету міста Борислава утримується апарат виконавчого комітету міської ради, апарат фінансове управління міської ради, апарат управління праці та соціального захисту населення міської ради, апарат управління культури молоді, фізичної культури та спорту міської ради, апарат відділу освіти міської ради, апарат управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради, апарат управління комунальної власності, земельних відносин , архітектури міської ради.
Назва установи | Видатки на утримання: | Відхилення січня-березня 2021 року до січня-березня 2020 року | Штатна чисельність | |||||
За січень-березень 2020 року | За січень-березень 2021 року | |||||||
За січень-березень 2021 року | За січень - березень 2020 року | По штатному розписі | Фактично зай-нято | По штатному розписі | Фактично зайнято | |||
Виконавчий комітет міської ради | 3875,0 | 2850,4 | 1024,6 | 64 | 58 | 70 | 66 | |
Відділ освіти міської ради | 173,8 | 145,4 | 28,5 | 5 | 4 | 5 | 4 | |
Управління праці та соціального захисту населення міської ради | 1342,5 | 1072,3 | 270,1 | 32 | 27 | 32 | 30 | |
Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради | 231,0 | 172,5 | 58,5 | 6 | 4 | 6 | 3 | |
Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради | 476,5 | 372,8 | 103,7 | 12 | 11 | 12 | 12 | |
Управління комунальної власності, земельних відносин, архітектури міської ради | 490,9 | 406,1 | 84,8 | 11 | 11 | 11 | 9 | |
Фінансове управління міської ради | 473,5 | 363,8 | 109,8 | 11 | 11 | 11 | 10 | |
Всього по органах місцевого самоврядування | 7063,2 | 5383,3 | 1679,9 | 141,0 | 126,0 | 147,0 | 134,0 |
В порівнянні з першим кварталом 2020 року видатки на утримання органів місцевого самоврядування зросли на 1679,9 тис.грн., або 31,2 відсотка.
В структурі видатків бюджету міста Борислава , видатки на утримання апарату управління складають 11,7 відсотка.
Видатки на заробітну плату з нарахуваннями проведені в сумі 6605,9 тис.грн., що складає 93,5 відсотка до загальних видатків на утримання органів місцевого самоврядування.
Середня заробітна плата по апарату управління за перший квартал 2021 року склала 15,160 тис.грн. проти 11,852 тис.грн. у першому кварталі 2020 року тобто зросла на 27,9 відсотка.
Видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг проведені в сумі 236,7 тис.грн. або 3,3 відсотка.
Слід відмітити , що практично 96,9 відсотка від всіх видатків на апарат управління займають заробітна плата з нарахуваннями та енергоносії (6842,6 тис.грн.).
Станом на 01 квітня 2021 року по органах місцевого самоврядування обліковується кредиторська заборгованість за загальним фондом в сумі 1534,2 тис.грн., яка зросла проти початку 1534,2 тис.грн., в тому числі :
по оплата праці та нарахування на заробітну плату –1533,3 тис.грн.;
по інших видатках склала – 0,9 тис.грн. ( в тому числі за придбані товари і послуги – 0,2 тис.грн., по видатках на відрядження – 0,7 тис.грн. )
Дебіторська заборгованість станом на 01 квітня 2021 року складає 0,4 тис.грн. і зменшилася проти початку року 0,4 тис.грн., в тому числі :
по оплаті комунальних послуг та енергоносіїв – 0,4 тис.грн.
За спеціальним фондом за січень-березень 2021 року по органах місцевого самоврядування проведені видатки в сумі 24,6 тис.грн., в тому числі по:
придбанню предметів, матеріалів обладнання та інвентаря проведені в сумі 1,6 тис.грн.;
оплаті послуг (крім комунальних) проведені видатки в сумі 22,8 тис.грн.;
інших поточних видатках проведені видатки в сумі 0,2 тис.грн..
Станом на 01 квітня 2021 року по органах місцевого самоврядування відсутня кредиторська і дебіторська заборгованість за спеціальним фондом .
ОСВІТА
На утримання установ освіти по загальному фонду за січень-березень 2021 року використано асигнування в сумі 37509,8 тис. грн., що складає 86,3 відсотка до плану на перший квартал 2021 року.
За рахунок бюджету міської територіальної громади утримуються дванадцять дошкільних закладів освіти, дев'ять шкіл, державна гімназія , дитячий будинок „Оріана”, позашкільні заклади освіти, методична робота, централізована бухгалтерія відділу освіти, група по обслуговуванню, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, інклюзивно-ресурсний центр.
Напрямки використання | Виконання за січень-березень 2021 року | Виконання за січень-березень 2020 року | Відхилення січня-березня 2021 року до січня-березня 2020 року | ||
У грн. | У відсотках | ||||
Дошкільні заклади освіти | 8544,2 | 7683,4 | 860,8 | 11,2 | |
Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми | 24193,5 | 17468,9 | 6724,6 | 38,5 | |
Дитячі будинки (в т. ч. сімейного типу, прийомні сім`ї) | 507,2 | 441,4 | 65,8 | 14,9 | |
Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 1263,0 | 939,4 | 323,5 | 34,4 | |
Методична робота, інші заходи у сфері народної освіти | 81,8 | 138,8 | -56,9 | -41,0 | |
Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти | 1059,6 | 805,7 | 253,8 | 31,5 | |
Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру | 157,9 | 125,6 | 32,3 | 25,7 | |
Надання спеціалізованої освіти школи естетичного виховання | 1702,8 | 1342,3 | 360,5 | 26,9 | |
Всього | 37509,8 | 28945,4 | 8564,4 | 29,6 |
В порівнянні з першим кварталом 2020 року видатки на освіту зросли на 8564,4 тис.грн. або 29,6 відсотка.
|
В структурі видатків бюджету міста Борислава видатки на освіту складають 62,0 відсотка .
За рахунок бюджету міської територіальної громади проведені видатки на утримання установ освіти в сумі 19621,5 тис.грн.
За рахунок освітньої субвенції проведені видатки в сумі 17737,2 тис.грн., в тому числі на :
на оплату праці і нарахування на заробітну плату проведені видатки в сумі 17737,2 тис.грн. ( на оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, Державної гімназії, дитячого будинку «Оріана»).
На фінансування оплати праці з нарахуваннями на заробітну плату педагогічним працівникам інклюзивно ресурсного центру за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки в сумі 151,1 тис.грн..
На заробітну плату і нарахування використано кошти в сумі 32904,2 тис.грн., що складає 87,7 відсотка до всіх видатків на утримання установ освіти.
Середня заробітна плата по установах освіти за перший квартал 2021 року склала 9,460 тис.грн. і зросла проти минулого року на 28,2 відсотка.
На продукти харчування використано коштів в сумі 304,7 тис.грн., що складає 0,8 відсотка до всіх видатків .
Видатки на оплату енергоносіїв проведено в сумі 3924,7 тис.грн., що складає 10,5 відсотка до всіх видатків.
Слід відмітити , що 99,0 відсотка всіх видатків на утримання установ освіти складають захищені статті видатків (37133,6 тис.грн.).
Станом на 01 квітня 2021 року комплектовано 194 класів на 4602 учнів. Наповнюваність класів на 01 квітня 2021 року склала 23,72 учня на клас.
|
2015/2016 навчальний рік |
2016/2017 навчаль-ний рік | 2017/2018 навчальний рік | 2018/2019 навчаль-ний рік | 2019/2020 навчаль-ний рік |
2020/2021 навчаль-ний рік |
Кількість класів |
168 | 169 | 169 | 169 | 167 | 194 |
Кількість учнів | 3911 | 3957 | 4011 | 4072 | 4168 | 4602 |
Середня напов-нюваність | 23,30 | 23,41 | 23,73 | 24,1 | 24,9 | 23,72 |
Кількість педставок | 359 | 354 | 356,9 | 346,0 | 346 | 487,69 |
Кількість педставок на клас | 2,14 | 2,09 | 2,11 | 2,05 | 2,05 | 2,52 |
Кількість учнів на одну педставку | 11 | 11 | 11 | 12 | 12 | 9,4 |
Навантаженість учнів на одного педпрацівника у звітному періоді 2021 року склала 9,4 одиниці.
Кількість педставок на один клас у звітному періоді склала 2,52 педставки на клас.
Проведеним аналізом витрат на одного учня по загальноосвітніх закладах освіти встановлено , що найбільші витрати на одного учня є по НВК ЗОШ № 6- 12,6 тис.грн., ЗОШ І ст.. с.Мокряни- 15,8 тис.грн. та ЗОШ І ст. с. Винники – 15,5 тис.грн.
назва школи | кількість учнів станом на 1 квітня 2021 року | кількість класів станом на 1 квітня 2021 року | Відсоток наповнюваності до потужності шкіл | Наповнюваність | Кількість педставок | Кількість педставок на клас | Витрати на оного учня, тис. грн. |
ЗОШ № 1 | 631 | 25 | 93 | 25,24 | 59,59 | 2,38 | 5,4 |
ЗОШ № 3 | 514 | 20 | 79 | 25,70 | 50,48 | 2,52 | 5,9 |
ЗОШ № 4 | 840 | 31 | 100 | 27,10 | 82,86 | 2,67 | 5,8 |
ЗОШ № 5 | 409 | 16 | 76 | 25,56 | 38,09 | 2,38 | 4,9 |
ЗОШ № 7 | 434 | 16 | 72 | 27,13 | 40,93 | 2,56 | 5,9 |
ЗОШ № 8 | 482 | 19 | 88 | 25,37 | 43,12 | 2,27 | 5,2 |
ЗОШ № 9 | 157 | 9 | 65 | 17,44 | 19,75 | 2,19 | 7,2 |
Державна гімназія | 407 | 13 | 102 | 31,31 | 44,9 | 3,45 | 6,3 |
НВК ЗОШ № 6 | 121 | 9 | 40 | 13,44 | 18,92 | 2,10 | 12,6 |
НВК с. Попелі | 306 | 16 | 63 | 19,13 | 37,78 | 2,36 | 7,2 |
НВК с. Ясениця-Сільна | 134 | 9 | 68 | 14,89 | 20,83 | 2,31 | 10,6 |
НВК с. Уріж | 155 | 11 | 78 | 14,09 | 27,39 | 2,49 | 7,6 |
ЗОШ І ст. с. Мокряни | 7 | 35 | 1,94 | 15,8 | |||
ЗОШ І ст. с. Винники | 5 | 1,11 | 15,5 | ||||
Всього | 4602 | 194 | X | 23,72 | 487,69 | 2,51 | 6,2 |
Станом на 01 квітня 2021 року в дошкільних закладах освіти комплектовано 54 груп на 1067 дітей, та при НВКЗОШ– 7 груп на 112 вихованців.
Показники |
2010 рік |
2011 рік | 2012 рік |
2013 рік |
2014 рік |
2015 рік |
2016 рік | 2017 рік | 2018 рік | 2019 рік |
2020 рік | 2021 рік |
Кількість груп в дошкільних закладах освіти | 56 | 58 | 59 | 60 | 60 | 60 | 61 | 60 | 60 | 60 | 60 | 54 |
Кількість дітей | 1147 | 1185 | 1266 | 1279 | 1264 | 1250 | 1258 | 1294 | 1347 | 1347 | 1155 | 1067 |
Середня наповнюва-ність | 20,48 | 20,43 | 21,46 | 21,32 | 21,07 | 20,83 | 20,62 | 21,57 | 22,5 | 22,5 | 19,25 | 19,76 |
Кількість педагогічних працівників | 121,0 | 117,5 | 115 | 115 | 115 | 114,5 | 117 | 120 | 119 | 119 |
119,12 | 138,3 |
Середня відвідуваність однієї дитини в дошкільних закладах міста за перший квартал 2021 року складає 7,35 днів (24286 діто-днів/1104 дітей/3=7,35 в тому числі в розрізі дошкільних закладів освіти:
Назва закладу | Перший квартал 2020 року (днів відвідування) |
Перший квартал 2021року (днів відвідування) |
Дошкільний навчальний заклад № 1 | 6,6 | 8,84 |
Дошкільний навчальний заклад № 2 | 6,4 | 8,03 |
Дошкільний навчальний заклад № 3 | 5,6 | 8,14 |
Дошкільний навчальний заклад № 4 | 6,2 | 7,98 |
Дошкільний навчальний заклад № 6 | 4,6 | 4,94 |
Дошкільний навчальний заклад № 11 | 7,2 | 7,96 |
Дошкільний навчальний заклад № 14 | 6,2 | 6,26 |
Дошкільний навчальний заклад № 16 | 6,6 | 8,73 |
Дошкільний навчальний заклад №17 | 9,8 | 10,21 |
Дошкільний навчальний заклад №18 | 5,7 | 8,38 |
Дошкільний навчальний заклад №19 | 9,9 | 11,99 |
Дошкільний навчальний заклад №20 | 4,9 | 7,73 |
Навчально-виховний комплекс при ЗОШ № 6 | 5,6 | 6,25 |
Навчально виховний комплекс с.Попелі | 6,02 | |
Навчально виховний комплекс с.Ясениця-Сільна | 3,2 |
По дитячому будинку виконано 0,7 тис. діто –днів, фактична вартість харчування однієї дитини в день складає 52,31 грн.
Станом на 01 квітня 2021 року в дитячому будинку утримується 1 група на 9 вихованців з штатною чисельністю 13,9 штатних одиниць. Тобто на одного вихованця припадає 1,54 штатної одиниці персоналу.
Слід відмітити, що протягом останніх років спостерігається тенденція до зменшення кількості вихованців.
Показники | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
Вихованці | 26 | 26 | 26 | 27 | 21 | 21 | 19 | 19 | 13 | 13 | 12 | 9 |
Штатні одиниці | 28,0 | 28,0 | 28,0 | 28,5 | 28,5 | 28,5 | 28,0 | 28,0 | 16,3 | 16,3 | 16,3 | 13,9 |
Кількість штатних одиниць на одного вихованця | 1,1 | 1,1 | 1,1 | 1,1 | 1,4 | 1,4 | 1,5 | 1,5 | 1,25 | 1,25 | 1,36 | 1,54 |
Всього по установах освіти (не враховуючи дитячу школу мистецтв) утримується 1086,44 штатних одиниць.
За звітний період виконано 24,3 тис. діто - днів по дитячих дошкільних установах, вартість харчування однієї дитини в день складає 21,97 грн.
По загальноосвітніх школах по харчуванню виконано 12,5 тис. діто – днів. Станом на 01 квітня 2021 року здійснюється безкоштовне харчування дітей сиріт, чорнобильців, малозабезпечених дітей, діти батьків учасників АТО вартість харчування цих дітей в день складає 16,0 грн.
За рахунок спеціального фонду проведено видатки в сумі 650,8 тис.грн., в тому числі:
видатки на оплата праці нарахування на заробітну плату проведені в сумі 161,3 тис.грн.;
видатки на придбані медикаменти проведені в сумі 2,0 тис.грн.;
видатки на продукти харчування використано коштів в сумі 349,2 тис.грн.;
інші видатки проведені в сумі 138,3 тис.грн.;
Станом на 01 квітня 2021 року по установах освіти обліковується кредиторська заборгованість за загальним фондом в сумі 7016,2 тис.грн., і зросла проти початку року на 7016,2 тис.грн.( в тому числі прострочена кредиторська заборгованість 0,4 тис.грн.), в тому числі :
по оплаті праці і нарахуваннях на заробітну плату – 6810,8 тис.грн.;
за спожиті енергоносії та комунальні послуги – 13,0 тис.грн.;
за спожиті продукти харчування – 71,3 тис.грн.;
< >по інших видатках заборгованість склала – 121,1 тис.грн. ( в тому числі по відрядженнях 1,8 тис.грн., по оплаті послуг (крім комунальних) – 119,1 тис.грн., по інших поточних видатках – 0,2 тис.грн.)Напрямки використання
Виконання за січень-березень 2021 року
Виконання за січень-березень 2020 року
Відхилення січня-березня 2021 року до січня-березня 2020 року
У грн.
У відсотках
Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
1671,7
10191,8
-8520,1
-83,6
Стоматологічна допомога населенюю
850,0
616,9
233,1
37,8
Центалізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет
293,7
317,2
-23,5
-7,4
Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров"я
207,5
150,0
57,5
38,3
Всього
3022,9
11276,0
-8253,1
-73,2
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року видатки на охорону здоров'я скоротилися на 8253,1 тис.грн. або на 73,2 відсотка .
|
Станом на 01 квітня 2021 року проведені видатки по центалізованих заходах з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 293,7 тис.грн., в тому числі :
за рахунок коштів субвенції субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведені видатки по забезпеченю мешканців міста препаратами інсуліну в сумі 99,9 тис.грн.;
за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади проведені видатки по забезпеченю мешканців міста препаратами інсуліну в сумі 193,7 тис.грн.
За рахунок міського бюджету міста Борислава за звітний період проведені видатки по комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня м.Борислава» в сумі 1671,7 тис.грн., в тому числі в розрізі напрямків використання :
на оплату комунальних послуг та енергоносіїв проведені видатки в сумі 1671,7 тис.грн. (оплату теплопостачання – 1035,1 тис. грн., оплату водопостачання та водовідведення – 70,3 тис.грн., на оплату електроенергії – 521,9 тис.грн., на оплату природного газу – 44,4 тис.грн.).
За перший квартал 2021 року комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня м.Борислава» отримала власних надходжень в сумі 355,9 тис.грн., а саме в розрізі надходжень:
від надання платних послуг згідно функціональних повноважень – 314,0 тис.грн.;
від господарської або виробничої діяльності – 20,0 тис.грн.;
від плати за оренду майна – 10,7 тис.грн.;
від інших джерел надходжень – 11,2 тис.грн..
В установах комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава» функціонує 190 ліжок звичайного стаціонару та 39 ліжок денного стаціонару.
Штатна чисельність працівників станом на 01.04.2021 року становить 578,25 одиниць (вторинна медична допомога- 458,25 одиниць, первинна медична допомога – 95,25 одиниць, спецкошти- 24,75 одиниць) проти 578,75 одиниць станом на початок року 01.01.2021 року.
На виконання програми щодо забезпечення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів для населення проведено видатки в сумі 207,5 тис.грн. ( виписано 325 рецептів), а саме в розрізі захворювань:
онкологічні захворювання – 67 рецептів на загальну суму 64,5 тис.грн.;
особам з інвалідністю 1-2 групи – 8 рецептів на загальну суму 1,1 тис.грн.;
особам з інвалідністю з дитинства 1-2 групи – 2 рецепти на загальну суму 0,3 тис. грн.,
з захворюванням на артрит – 7 рецептів на загальну суму 4,0 тис.грн.;
з захворюваннями на дитячий церебральний параліч – 4 рецепти на загальну суму 0,6 тис.грн.;
особам пересадженими органами – 8 рецептів на загальну суму 7,3 тис.грн.;
особам з захворюваннями шизофренії та епілепсії – 128 рецептів на загальну суму 78,7 тис.грн.;
особам з хворобою Паркінсона – 37 рецептів на загальну суму 25,9 тис.грн.;
ветерани праці – 14 рецептів на загальну суму 6,1 тис.грн.;
дітям з інвалідністю до 18 років – 4 рецепти на загальну суму 1,0 тис.грн.;
особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняні до них – 25 рецептів на загальну суму 10,1 тис.грн.;
учасникам бойових дій АТО – 13 рецептів на загальну суму 4,5 тис.грн.;
учасникам війни та прирівняні до них – 1 рецепт на загальну суму 0,8 тис.грн.;
особам після операційного стан протезування клапанів серця – 6 рецептів на загальну суму 1,1 тис.грн.;
пенсіонерам чи особи з інвалідністю, що отримують пенсію – 1 рецепт на загальну суму 1,3 тис.грн.
Протягом січня – березня 2021 року профінансовано Національною службою України первинну медичну допомогу згідно укладеного додаткового договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій в розмірі 5650,9 тис.грн..
За перший квартал 2021 року по первинній медичній допомозі були проведені видатки в сумі 4914,9 тис.грн. були спрямовані на наступні видатки:
на оплату заробітної плати – 3660,7 тис.грн.;
на нарахування на оплату праці – 787,9 тис.грн.;
на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 78,4 тис. грн.;
на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 167,3 тис. грн.;
на оплату послуг (крім комунальних) – 6,0 тис.грн.;
на капітальний ремонт приміщення для відділення первинної медико санітарної допомоги та придбання обладнання і предметів довгострокового користування – 214,6 тис.грн.
Згідно укладеного додаткового договору між Національною службою здоров’я України та комунальним некомерційним підприємством «Центральна міська лікарня м.Борислава» на медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізовану) медичної допомоги було отримано протягом січня-березня 2021 року коштів на загальну суму 13377,8 за наступними пакетами, а саме:
пакет 3 «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» - 1691,7 тис.грн.;
пакет 4 «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій» - 4706,5 тис.грн.;
пакет 7 «Медична допомога при пологах» - 545,1 тис.грн.;.
пакет 9 «Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу» - 2162,7 тис.грн.;
пакет 19 «Психіатрична допомога дорослим та дітям» - 184,3 тис.грн.;
пакет 22 «Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії» -4,4 тис.грн.;
пакет 24 «Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям» -311,3 тис.грн.;
пакет 26 «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням опорно-рухового апарату» - 295,9 тис.грн.;
пакет 27 «Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженняи нервової системи» - 437,8 тис.грн.
пакет 33 «Перехідне фінансове забезпечення комплексного надання медичних послуг» - 3038,6 тис.грн.
За перший квартал 2021 року по вторинній медичній допомозі були проведені видатки в сумі 10823,0 тис.грн. були спрямовані на наступні видатки:
на оплату заробітної плати – 8457,2 тис.грн.;
на нарахування на оплату праці – 1842,9 тис.грн.;
на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 88,0 тис.грн.;.
на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 119,4 тис.грн.;
на продукти харчування – 81,2 тис.грн.;
на оплату послуг (крім комунальних) – 135,3 тис.грн.;
на оплату відрядження – 13,2 тис.грн.;
на виплату пільгових пенсій – 85,8 тис.грн.
За перший квартал 2021 року виконано 11932 ліжко/днів в стаціонарах комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м.Борислава»
В денних стаціонарах проліковано 102 хворих та виконано 741 ліжкоднів/днів.
Амбулаторні відвідування за звітний період склали 41 393 відвідувань.
Вартість одного ліжко/дня становить по медикаментах склала 3,96 грн., по харчуванню 7,45 грн.
Вартість одного амбулаторного відвідування (без первинної ланки) становить 3,28 грн.
Середня заробітна плата по комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня м.Борислава» за перший квартал склала 9,330 тис.грн. (первинна медична допомога – 14,680 тис.грн., вторинна медична допомога – 8,454 тис.грн., за рахунок власних надходжень – 4,973 тис.грн.).
На утримання комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка» з бюджету міської територіальної громади проведені видатки в сумі 850,0 тис.грн., які були спрямовані на :
оплату праці з нарахуваннями на заробітну плату в сумі 606,7 тис.грн.;
оплату енергоносіїв та комунальних послуг в сумі 88,0 тис.грн.;
відщкодування видатків , пов»язаних із наданням стоматологічної допомоги пільговим категорія населення і сумі 155,3 тис.грн..
Протягом звітного періоду забезпечено виконання 2907 амбулаторних відвідувань з них :
діти – 2051 відвідувань;
пільгові категорії дорослого населення 856 відвідувань (учасники бойових дій – 72 відвідування, інваліди І-ІІ групи загального захворювання – 59 відвідувань, громадяни похилого віку (старше 70 років) – 725 відвідувань).
Середня вартість одного відвідування за рахунок коштів бюджету міста складає 181 грн.45 коп.
Кредиторська заборгованість за загальним фондом станом на 01 квітня 2021 року по установах охорони здоров»я відсутня
Дебіторська заборгованість станом на 01 квітня 2021 року по загальному фонду відсутня.
Проведеним аналізом даних щодо виконання угод про переадресацію коштів між місцевими бюджетами за пролікованих хворих в установах охорони здоров'я міста Борислава станом на 01.04.2021 року проліковано іногородніх хворих у м. Бориславі 56 хворих на суму 203,1 тис.грн. при середній вартості лікування 2,3 тис.грн.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
На соціальний захист та соціальне забезпечення мешканців громади за січень- березень 2021 року за загальним фондом використано коштів в сумі 1226,2 тис.грн., що складає 64,9 відсотка до плану на перший квартал 2021 року.
Назва установи | Виконання за січень-березень 2021 року | Виконання за січень-березень 2020 року | Відхилення січня-березня 2021року до січня-березня 2020 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Видатки , які здійснюються з бюджету громади | 1226,2 | 991,9 | 234,2 | 23,6 | |
Всього | 1226,2 | 991,9 | 234,2 | 23,6 |
Із загальної суми видатків на виплату оплати праці і нарахування на заробітну плату використано коштів в сумі 768,9 тис.грн. – на утримання 25,75 шт. одиниць працівників територіального центру , які обслужили за перший квартал 2021 року 455 одиноких непрацездатних громадян, 5 шт. одиниць центру соціальних служб для молоді.
Середня заробітна плата по установах соціального захисту за перший квартал 2021 року склала 8,296 тис.грн. і ззросла проти аналогічного періоду минулого року на 33,3 відсотка.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за перший квартал 2021 року проведено видатків на виплату інших видатків по соціальному захисту населення ( допомог) в сумі 136,2 тис.грн., а саме :
на виплату одноразової грошової допомоги воїнам афганцям проведені видатки в сумі 24,0 тис.грн.;
на виплату одноразової допомоги мешканцям міста за розпорядження голови проведені видатки в сумі 52,0 тис.грн.;
на виплату одноразової грошової допомоги демобілізованих 2 учасникам АТО – 4,0 тис.грн.;
на виплату доплат до пенсії ветеранам УПА проведені видатки в сумі 6,3 тис.грн.;
на виплату доплат до пенсіїї почесним громадянам міста проведені видатки в сумі 3,6 тис.грн.;
на виплату одноразової допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення – 40,0 тис.грн.;
на відшкодування витрат на медичні препарати для ургентних хворих проведені видатки в сумі 1,3 тис.грн.;
на виплату одноразової допомоги особам з інвалідністю внаслідок участі в АТО, які потребують лікування проведені в сумі 5,0 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за перший квартал 2021 року проведено виплат грошової компенсації фізичним особам , які надають соціальні послуги громадянам похилого віку , інвалідам, дітям-інвалідам , хворим, які не здатні до обслуговування і потребують сторонньої допомоги в сумі 53,0 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади за перший квартал 2021 року проведено видатків по відшкодуванню муніципальних субсидій , що надаються населенню на житлово-комунальні послуги пільговим категоріям громадян , які визначені рішенням міської ради, на суму 231,0 тис.грн.
Заборгованість бюджету міської територіальної громади за надані муніципальні субсидії на 01 квітня 2021 року складає 20,9 тис.грн.
Кредиторська заборгованість станом на 01.04.2021 року склала 187,9 тис.грн. і зросла проти початку року на 187,9 тис.грн., в тому числі в розрізі видатків :
по оплаті праці з нарахуваннями на заробітну плату – 167,0 тис.грн.;
по інших виплатах населенню – 20,9 тис.грн..
Дебіторська заборгованість станом на 01.04.2021 року складає 2,8 тис.грн.
За рахунок спеціального фонду по установах соціального захисту населення за перший квартал 2021 року проведені видатки в сумі 78,4 тис.грн., в тому числі:
видатки за придбані продукти харчування проведені в сумі 60,5 тис.грн.;
видатки на медикаменти та перев’язувальні матеріали проведені в сумі 0,4 тис.грн;
видатки на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю проведені в сумі 17,5 тис.грн.
Проведеним аналізом забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями встановлено, що установи соціального захисту не забезпечені фондом заробітної плати з нарахуваннями станом на 01.04. 2021 року в сумі 405,8 тис.грн
КУЛЬТУРА
За рахунок бюджету міської територіальної громади утримується бібліотечна система , міський палац культури , дитяча школа мистецтв, історико-краєзнавчий музей.
На утримання установ культури по загальному фонду за звітний період використано асигнування в сумі 2225,7 тис.грн. або 86,0 відсотка до уточненого плану на перший квартал 2021 року.
Назва установи | Виконання за січень-березень 2021 року | Виконання за січень-березень 2020 року | Відхилення січня-березня 2021 року до січня-березня 2020 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Міська централізована бібліотечна система | 892,8 | 703,7 | 189,1 | 26,9 | |
Історико-краєзнавчий музей | 142,6 | 145,5 | -2,9 | -2,0 | |
Міський палац культури | 926,0 | 695,6 | 230,4 | 33,1 | |
Інші культурно-освітні заклади та заходи | 255,0 | 227,1 | 27,9 | 12,3 | |
Інші заходи у галузі культури і мистецтва | 9,4 | 0,0 | 9,4 | 0,0 | |
Всього | 2225,7 | 1771,9 | 453,8 | 25,6 |
В порівнянні з першим кварталом 2020 року видатки на утримання установ культури скоротилися на 453,8 тис.грн. або 25,6 відсотка.
На оплату праці і нарахування на заробітну плату використано коштів в сумі 1383,7 тис.грн., або 62,2 відсотка до всіх видатків по культурі.
|
Станом на 01 квітня 2021 року утримується штатна чисельність працівників культури в кількості 69 штатні одиниці.
За рахунок бюджету міської територіальної громади по загальному фонду по централізованій бібліотечній системі утримується 36,25 штатних одиниць.
За звітний період по централізованій бібліотечній системі надійшло платних послуг в сумі 3,4 тис.грн.
За рахунок спонсорів та централізованих поставок надійшло 1068 примірників книг на загальну суму 120,705 тис.грн.
Загальна кількість відвідувань за звітний період склала – 9,251 тисяч читачів та здійснено 69,163 тисяч книговидач.
За рахунок загального фонду бюджету по міському палацу культури утримується 27 штатних одиниць , а за рахунок спеціального фонду утримується 3 штатні одиниці.
По міському палацу культури було надано платних послуг на загальну суму 17,5 тис.грн., з них за оренду майна надійшло коштів в сумі 13,1 тис.грн., плати за послуги, що надаються палацом культури надійшло коштів в сумі 4,4 тис.грн.
Загальна кількість відвідувачів за звітний період склала 2,500 тис.осіб (безкоштовно).
По історико-краєзнавчому музею за рахунок загального фонду утримується 5,75 штатних одиниць.
За звітний період надійшло плати за послуги , що надаються бюджетними установами в сумі 3,4 тис.грн.
За перший квартал 2021 року музей відвідало 381 осіб з них 109 пільгові категорії та 272 відвідувачів по квитках. Середня вартість квитка складає 12,6 грн..
За перший квартал 2021 року за рахунок спеціального фонду по установах культури проведені видатки в сумі 22,9 тис.грн., в тому числів розрізі видатків:
інші видатки проведені в сумі 15,8 тис.грн. ( предмети обладнання інвентар-9,2 тис.грн., оплата інших послуг (крім комунальних)-6,2 тис.грн., інші поточні видатки-0,4 тис.грн.) ;
капітальні видатки проведені в сумі 7,1 тис.грн.
Станом на 01 квітня 2021 року по установах культури обліковується кредиторська заборгованість по загальному фонду в сумі 363,3 тис.грн., яка зросла проти початку року на 363,3 тис.грн., в тому числі :
по оплаті праці і нарахуванні на заробітну плату – 334,5 тис.грн.;
по оплаті послуг (крім комунальних) – 1,8 тис.грн.
Дебіторська заборгованість на 01 квітня 2021 року по установах культури обліковується в сумі 4,1 тис.грн.
Дебіторська заборгованість станом на 01 квітня 2021 року по спеціальному фонду складає 18,5 тис.грн., яка зросла проти початку року на 18,5 тис.грн.
За рахунок бюджету міської територіальної громади в першому кварталі проведені видатки на фінансову підтримку КНП «Міський парк культури та відпочинку» в сумі 254,9 тис.грн.
Проведеним аналізом забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями встановлено, що установи культури не забезпечені фондом заробітної плати з нарахуваннями на 2021 рік в сумі 1008,6 тис.грн.
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ
На фізичну культуру і спорт по загальному фонду за січень-березень 2021 року використано коштів в сумі 1806,3 тис. грн. , що складає 82,5 відсотка до уточненого плану на січень-березень 2021 року, з них:
Назва установи | Виконання за січень-березень 2021 року | Виконання за січень-березень 2020 року | Відхилення січня-березня 2021 року до січня-березня 2020 року | ||
тис.грн. | відсотках | ||||
Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (утримання ДЮСШ) | 1001,8 | 739,1 | 262,7 | 35,5 | |
Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань | 3,4 | 21,1 | -17,8 | -84,1 | |
Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств ( ДЮСШ "Атлант") | 353,4 | 239,9 | 113,5 | 47,3 | |
Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд (КП СОК "Нафтовик") | 250,0 | 228,6 | 21,3 | 9,3 | |
Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні | 197,9 | 153,2 | 44,7 | 29,2 | |
Всього | 1806,3 | 1381,9 | 424,5 | 30,7 |
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки на фізичну культуру і спорт зросли на 424,5 тис.грн. або 30,7 відсотка.
За звітний період на утримання дитячої юнацької школи використано бюджетних коштів за перший квартал 2021року в сумі 1001,8 тис.грн.
На оплату праці та нарахування на заробітну плату використано коштів в сумі 747,2 тис. грн. або 74,6 відсотка видатків на утримання дитячої юнацької спортивної школи.
Середня заробітна плата по установах фізичної культури складає 8,203 тис.грн. і зросла проти аналогічного періоду минулого року на 34,9 відсотка.
На оплату за спожиті енергоносії і комунальні послуги використано коштів в сумі 242,4 тис. грн. або 24,2 відсотка всіх видатків на утримання дитячої юнацькою спортивної школи .
За звітний період з бюджету міста Борислава на фінансову підтримку КЗ СОК «Нафтовик» виділено коштів в сумі 250,0 тис.грн.
На утримання навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацької спортивної школи комунальний заклад «Атлант» використано коштів в сумі 353,4 тис.грн.
Станом на 01 квітня 2021 року по установах фізичної культури та спорту обліковується кредиторська заборгованість по загальному фонду в сумі 164,4 тис.грн., яка зросла проти початку року на 164,4 тис.грн., в тому числі :
по оплаті праці і нарахуванні на заробітну плату – 131,0 тис.грн.;
по інших видатках – 33,4 тис.грн. по оплаті послуг (крім комунальних) – 13,4 тис.грн., по субсидіях та поточних трансфертах підприємств (установ, організацій) – 20,0 тис.грн.).
Проведеним аналізом забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями встановлено, що установи фізичної культури не забезпечені фондом заробітної плати з нарахуваннями на 2021 рік в сумі 504,0 тис.грн.
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Видатки на житлово-комунальне господарство за звітний період 2021 року склали 7065,4 тис.грн., в тому числі:
по загальному фонду – 7065,4 тис.грн. .
В порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки на житлово-комунальне господарство зросли на 403,6 тис.грн. або 6,1 відсотка
По благоустрою міста проводилось прибирання вулиць міста , вивезення вуличного сміття , зрізка аварійних дерев , озеленення території, експлуатація та ремонт вуличного освітлення.
|
|
по КП «Бориславсвітло» - 459,2 тис.грн.;
по оплаті вуличного освітлення за спожиту електроенергію – 422,7 тис.грн..
Протягом звітного періоду з бюджету міста Борислава надавалася фінансова підтримка комунальному некомерційному підприємству «Центр екології, туризму та сталому розвитку» в сумі 326,4 тис.грн.
Протягом першого кварталу 2021 року проводилися видатки на відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробницто в сумі 800,0 тис.грн., в тому числі в розрізі комунальних підприємств міста:
по КП «Вододар» - 800,0 тис.грн.;
Кредиторська заборгованість по житлово-комунальному господарству станом на 01 квітня 2021 року відсутня.
За рахунок бюджету розвитку проведено видатки в сумі 650.3 тис.грн., в тому числі:
грн.
№ п/п | ТПКВ КМБ | КЕКВ | Назва об’єкту відповідно до проектно - кошторисної документації | Уточнений план на 2021 рік | Профінансостаном .на 01.04.2021 року | Освоєно станом на 01.04. 2021 року |
1 | 0210160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 889,0 | 0,0 | 0,0 |
2 | 0216083 | 3240 | Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батькіського піклування, та осіб з їх числа | 500,0 | 0,0 | 0,0 |
3 | 0217330 | 3132 | Частковий ремонт фасаду приміщення адмінбуділі | 449,0 | 0,0 | 0,0 |
4 | 0217330 | 3142 | Реконструкція системи опалення адмінбудинку | 549,0 | 0,0 | 0,0 |
5 | 0611010 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
6 | 0611021 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
7 | 0611070 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
8 | 0611141 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 60,0 | 0,0 | 0,0 |
9 | 0611160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 40,0 | 0,0 | 0,0 |
10 | 0617321 | 3122 | Влаштування пандусу в закладі загальної середньої освіти №4 | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
11 | 0617321 | 3122 | Встановлення теплового лічильника в закладі загальної середньої освіти №8 | 37,0 | 0,0 | 0,0 |
12 | 0617321 | 3122 | Встановлення теплового лічильника в закладі загальної середньої освіти№7 | 37,0 | 0,0 | 0,0 |
13 | 0617321 | 3122 | Встановлення теплового лічильника в закладі загальної середньої освіти №1 | 37,0 | 0,0 | 0,0 |
14 | 0617321 | 3122 | Влаштування бруківки на території Бориславської державної гімназії в м.Бориславі Львівської області по вул.Грушевського,29 | 70,0 | 0,0 | 0,0 |
15 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт в частині облаштування спортивно-ігрового майданчика на території Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 для дітей молодшого віку ("Громадський бюджет") | 99,3 | 0,0 | 0,0 |
16 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкової території Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ("Громадський бюджет") | 49,0 | 0,0 | 0,0 |
17 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкової території Бориславської державної гімназії ("Громадський бюджет") | 49,0 | 0,0 | 0,0 |
18 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт прибудинкової території Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ( улаштування вимощеної пішоходної доріжки з бруківки) ("Громадський бюджет") | 95,0 | 0,0 | 0,0 |
19 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт реконструкція закладів дошкільних освіти | 296,5 | 0,0 | 0,0 |
20 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт реконструкція загальноосвітніх закладів освіти | 700,0 | 0,0 | 0,0 |
21 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт даху в закладі дошкільної освіти №14 | 80,0 | 0,0 | 0,0 |
22 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт заміна дверей в закладі дошкільної освіти №18 | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
23 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт даху в закладі дошкільної освіти №4 | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
24 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт туалетів в закладі дошкільної освіти №17 | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
25 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт заміна електропроводки в закладі дошкільної освіти №11 | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
26 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт системи опалення в закладі дошкільної освіти №20 | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
27 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт електропроводки в закладі дошкільної освіти №20 | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
28 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт системи опалення в закладі дошкільної освіти №3 | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
29 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт електромережі в закладі загальної середньої освіти №8 | 60,0 | 0,0 | 0,0 |
30 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт в частині утеплення фасаду та укріплення стін в закладі загальної середньої освіти №9 | 120,0 | 0,0 | 0,0 |
31 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт в частині заміни вікон у закладі загальної середньої освіти № 7 | 80,0 | 0,0 | 0,0 |
32 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт внутрішніх туалетів в закладі загальної середньої освіти №7 | 120,0 | 0,0 | 0,0 |
33 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт в частині заміни вікон та дверей у закладі загальної середньої освіти ( навчально-виховний комплекс) № 6 | 60,0 | 0,0 | 0,0 |
34 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт в частині заміни вікон в закладі загальної середньої освіти №5 | 80,0 | 0,0 | 0,0 |
35 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт внутрішніх туалетів в закладі загальної середньої освітиЗЗСО №4 | 160,0 | 0,0 | 0,0 |
36 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт парапетів скатного даху в закладі загальної середньої освіти №3 | 110,0 | 0,0 | 0,0 |
37 | 0617321 | 3132 | Капітальний ремонт в частині заміни вікон у закладі загальної середньої освіти №1 | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
38 | 0617321 | 3142 | Реконструкція покрівлі Бориславського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 на вул. Шкільна , 11 Львівської області | 10,0 | 0,0 | 0,0 |
39 | 0617325 | 3132 | Капітальний ремонт акробатичного залу в дитячій юнацькій спортивні школі | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
40 | 0617325 | 3142 | Реконструкція спортивного майданчика, створення штучного покриття, міні футбольне поле для дитячої юнацької спортивної школи | 500,0 | 0,0 | 0,0 |
41 | 0810160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 40,0 | 0,0 | 0,0 |
42 | 0813104 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 18,0 | 0,0 | 0,0 |
43 | 0813242 | 3240 | Придбання житла | 1000,0 | 0,0 | 0,0 |
44 | 1010160 | 3110 | Придбання предметів довгострокового користування | 20,0 | 0,0 | 0,0 |
45 | 1014030 | 3110 | Поповнення бібліотечних фондів | 53,9 | 0,0 | 0,0 |
46 | 1014060 | 3110 | Придбання основних засобів | 70,0 | 0,0 | 0,0 |
47 | 1017321 | 3132 | Капітальний ремонт приміщень Бориславської школи мистецтв по вул.Шевченка,83 в частині заміни електропроводки | 123,9 | 0,0 | 0,0 |
48 | 1017324 | 3132 | Капітальний ремонт приміщень в частині заміни вікон, вітражу, дверей та тамбуру на енергозберігаючі в приміщенні бібліотек по вул. Коваліва,32 в м.Бориславі Львівської області | 103,9 | 0,0 | 0,0 |
49 | 1017324 | 3142 | Реконструкція історико-краєзнавчого музею | 1200,0 | 0,0 | 0,0 |
50 | 1017324 | 3210 | Реконструкція КНП "Бориславський міський парк культури і відпочинку" ( виготовлення проектно - кошторисної документації ) | 10,8 | 0,0 | 0,0 |
51 | 1017325 | 3210 | Капітальний ремонт системи опалення з впровадженням енергозберігаючих заходів у головному корпусі КНП "СОК "Нафтовик" за адресою Львівська область м.Борислав, вулиця Коновальця ,6 | 125,0 | 0,0 | 0,0 |
52 | 1017325 | 3210 | Реконструкція статіону КП "СОК"Нафтовик" по вул.Коновальця,6 у м.Бориславі Львівської області | 1332,8 | 0,0 | 0,0 |
53 | 1017325 | 3210 | Реконструкція спортивного майданчика, створення штучного покриття, міні футбольне поле в комунальному некомерційному підприємстві "Бориславський міський парк культури і відпочинку" | 750,0 | 0,0 | 0,0 |
54 | 1017330 | 3132 | Капітальний ремонт приміщення управління культури , молоді , фізичної культури і спорту міської ради | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
55 | 1017340 | 3122 | Придбання та встановлення памятника Тарасу Григоровичу Шевченка | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
56 | 1017670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КНП Бориславський міський парк культури і відпочинку | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
57 | 1017670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КНП "Спортивно-оздоровчий комплекс "Нафтовик" | 68,2 | 20,7 | 20,7 |
58 | 1217310 | 3122 | Влаштування відеокамер на вулицях м. Борислава згідно програми "Чисте місто" | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
59 | 1217310 | 3122 | Влаштування резервуару запасу питної води обємом 500 метрів кубічних на вулиці Коваліва в м. Бориславі Львівської області (вготовлення проектно-кошторисної документації) | 250,0 | 0,0 | 0,0 |
60 | 1217310 | 3122 | Влаштування трубопроводу побутової каналізації на вулиці Модрицькій в м. Борислав Львівської області | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
61 | 1217310 | 3122 | Підключення індивідуальних житлових будинків на вул. Довбуша, які розташовані в районі озера у мікрорайоні "Тустановичі", до міської мережі побутової каналізації в м. Бориславі Львівської області | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
62 | 1217310 | 3122 | Підключення індивідуальних житлових будинків на вул. Квітковій, які розташовані в районі озера у мікрорайоні "Тустановичі", до міської мережі побутової каналізації в м. Бориславі Львівської області | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
63 | 1217310 | 3122 | Підключення індивідуальних житлових будинків на вул. Сагайдачного, які розташовані в районі озера у мікрорайоні "Тустановичі", до міської мережі побутової каналізації в м. Бориславі Львівської області | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
64 | 1217310 | 3122 | Будівництво питтєвої галереї на вулиці Транспортній в м. Бориславі Львівської області | 700,0 | 0,0 | 0,0 |
65 | 1217310 | 3122 | Встановлення обладнання диспетчеризації та пристрлїв автоматики котельні хірургічного відділення лікарні КНП центральної міської лікарні на вулиці Потік в м. Бориславі | 96,0 | 0,0 | 0,0 |
66 | 1217310 | 3122 | «Влаштування вуличного освітлення по вул. Петлюри в м.Бориславі Львівської області» | 52,5 | 0,0 | 0,0 |
67 | 1217310 | 3122 | Влаштування дитячого майданчику на вулиці Миру в с.Ясениця-Сільна | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
68 | 1217310 | 3122 | Проект "Вело Бескиди": розвиток пішохідно-трекінгової інфраструктури та будівництво оглядової вежі, співфінансування | 708,0 | 0,0 | 0,0 |
69 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці Грушевського в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
70 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці І. Сеник в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
71 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці Потік в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
72 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці Івасюка в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
73 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт світильників мережі зовнішнього освітлення вулиці С. Петлюри в м. Бориславі | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
74 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення від будинку № 228 до межі міста Борислава на вулиці Дрогобицькій в м. Бориславі | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
75 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт пожежних гідрантів в м. Бориславі. | 300,0 | 0,0 | 0,0 |
76 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт трубопроводу побутової каналізації в районі будинку № 53 на вул. Трускавецькій в м. Бориславі Львівської області». | 40,0 | 0,0 | 0,0 |
77 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт котельні на вулиці Сосюри в м. Бориславі Львівської області | 300,0 | 0,0 | 0,0 |
78 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. Шкільної від перехрестя з вул. Данила Галицького до перехрестя з вул. Карпатська Брама в м. Бориславі Львівської області | 950,0 | 0,0 | 0,0 |
79 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. Трускавецькій від будинку № 12 на до перехрестя із вул. Нафтовою в м. Бориславі Львівської області». | 590,0 | 0,0 | 0,0 |
80 | 1217310 | 3132 | «Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. Карпатська Брама від перехрестя з вул. Шевченка до перехрестя з вул. Шкільною в м. Бориславі Львівської області». | 890,0 | 0,0 | 0,0 |
81 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по непарній стороні по вул. Міцкевича від перехрестя з вул. С. Петлюри до перехрестя із площею Івана Франка в м. Бориславі Львівської області». | 1250,0 | 0,0 | 0,0 |
82 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару дороги на вул. Грушевського від перехрестя із дорогою на вул. на вул. Героїв ОУН-УПА до перехрестя із дорогю на вул. Яворницького в м. Бориславі Льввської області | 541,0 | 0,0 | 0,0 |
83 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуарів по вул. Шевченка від будинку № 20 до будинку № 60 - міська дитяча бібліотека - в м. Бориславі Львівської області». | 1380,0 | 0,0 | 0,0 |
84 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару дороги на неперній стороні вул. Дорошенка від перехрестя із дорогою на вул. на вул. В. Великого до перехрестя із дорогю на вул. Довженка в м. Бориславі Льввської області | 697,0 | 0,0 | 0,0 |
85 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по парній стороні вул. В. Великого від перехрестя з вул. Веселою до перехрестя із вул. Шкільною (парна сторона) та по непарній стороні вул. В. Великого від перехрестя із вул. Коваліва до кладовища на вул. В. Великого в м. Бориславі Львівської області | 1602,6 | 0,0 | 0,0 |
86 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару по непарній строні дороги від будинку № 239 до будинку № 187 на вулиці С. Бандери в м. Бориславі Львівської області | 500,0 | 0,0 | 0,0 |
87 | 1217310 | 3132 | Капітальний ремонт тротуару в районі заїзду до ЗОШ№8 по вул.Петлюри у м.Бориславі Львівської області (Громадський бюджет) | 98,8 | 0,0 | 0,0 |
88 | 1217310 | 3132 | Заміна стічних труб, ОСН Мразниця | 30,0 | 0,0 | 0,0 |
89 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на Івасюка в м. Бориславі Львівської області | 496,6 | 0,0 | 0,0 |
90 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вул. Січових Стрільців м. Бориславі Львівської області | 907,0 | 215,0 | 214,7 |
91 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Зеленій в м. Бориславі Львівської області | 1640,3 | 0,0 | 0,0 |
92 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу по вулицях Палія - Транспортна -Шевченка в м. Бориславі Львівської області | 250,0 | 0,0 | 0,0 |
93 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулицях Мазепи - Івасюка - С. Петлюри в м. Бориславі Львівської області | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
94 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулицях Церковна -Потік в м. Бориславі Львівської області | 170,0 | 0,0 | 0,0 |
95 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Трусавецькій в м. Бориславі Львівської області | 500,0 | 0,0 | 0,0 |
96 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу на вулиці Ірини Сеник в м. Бориславі Львівської області | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
97 | 1217310 | 3142 | Реконструкція трубопроводу побутової каналізації в районі будинкіу № 4 на вул. Шевченка в м. Бориславі Львівської області». | 66,4 | 0,0 | 0,0 |
98 | 1217310 | 3142 | Реконструкція трубопроводу побутової каналізації в районі забудови будинків №№ 20-64 на вулиці Ірини Сеник в м. Бориславі Львівської області». | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
99 | 1217310 | 3142 | Реконструкція локального водозабору "Ріпне" на вул. Лісній в м. Бориславі Львівської області | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
100 | 1217310 | 3142 | Реконструкція трубопроводу міської мережі побутової каналізації вздовж будинку № 29 на вул. Коваліва в м. Бориславі Львівської області». | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
101 | 1217310 | 3142 | Реконструкція трубопроводу побутової каналізації на вулиці С. Петлюри в м. Бориславі Львівської області». | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
102 | 1217310 | 3142 | Реконструкція насосної станції №2 на вул. Коваліва в м. Бориславі Львівської області». | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
103 | 1217310 | 3142 | Реконструкція котельні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесуна вулиці Коваліва в м. Бориславі Львівської області | 3810,0 | 0,0 | 0,0 |
104 | 1217310 | 3142 | Модернізація котельні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесу на вулиці В. Великого,14 (ЗШО №7) в м. Бориславі Львівської області | 824,0 | 0,0 | 0,0 |
105 | 1217310 | 3142 | Модернізація котельні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесу на вулиці С. Бандери (ЗШО №6) в м. Бориславі Львівської області | 50,0 | 0,0 | 0,0 |
106 | 1217310 | 3142 | Модернізація котельні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесуна вулиці Героїв ОУН-УПА в м. Бориславі Львівської області | 280,0 | 0,0 | 0,0 |
107 | 1217310 | 3142 | Модернізація котельні дитячої лікарні із встановленням системи диспетчеризації технологічного процесу на вулиці Весняній в м. Бориславі Львівської області | 670,0 | 0,0 | 0,0 |
108 | 1217310 | 3142 | «Реконструкція благоустрою центральної площі ім. І.Франка в м. Борислав Львівської області», співфінансування | 1324,1 | 0,0 | 0,0 |
109 | 1217310 | 3142 | Реконструкція скверу на вулиці Т.Шевченка "Обеліск слави" в с.Уріж | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
110 | 1217310 | 3142 | Реконструкція водопроводу діаметром 90-160 мм. На вул.Дорошенка - В.Великого від перехрестя з вул.Довженка до перехрестя з вул.Весела в м.Бориславі Львівської області | 731,4 | 0,0 | 0,0 |
111 | 1217310 | 3142 | Реконструкція мереж вуличного освітлення по вулиці Дрогобицька в м. Бориславі Львівської обл. | 200,0 | 0,0 | 0,0 |
112 | 1217310 | 3210 | Капітальний ремонт внутрішньобудинкової електромережі ( в тому числі виготовлення ПКД) будинку № 46 на вул. Коваліва | 70,0 | 0,0 | 0,0 |
113 | 1217310 | 3210 | «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Коваліва, 39 | 125,0 | 0,0 | 0,0 |
114 | 1217310 | 3210 | «Капітальний ремонт першого під’їзду багатоквартирного житлового будинку №7 на вул.Шкільна у місті Бориславі Львівської області» | 74,7 | 0,0 | 0,0 |
115 | 1217310 | 3210 | Капітальний ремонт внутрішньобудинкових електричних мереж багатоквартирних житлових будинків на вул.Шкільна №1 та на вул.Дорошенка №10 в м.Бориславі Львівської обл.» | 71,0 | 0,0 | 0,0 |
116 | 1217350 | 2281 | Виготовлення містобудівної документації "Схеама санітарної очистки м. Борислава" | 120,0 | 0,0 | 0,0 |
117 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Івасюка в м.Бориславі Львівської області | 2930,0 | 0,0 | 0,0 |
118 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Героїв ОУН-УПА від перехрестя із вулицею Грушевського до автомобільного моста в м. Бориславі Львівської області | 1700,0 | 0,0 | 0,0 |
119 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Ірини Сеник від перехрестя із вул Героїв ОУН-УПА до будівлі залізничної станції в м.Бориславі Львівської області | 1700,0 | 0,0 | 0,0 |
120 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Дорошенка в м.Бориславі Львівської області | 5000,0 | 0,0 | 0,0 |
121 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Коваліва в районі магазину АТБ та будинків № 14А, №№ 31-41 в м.Бориславі Львівської області | 1387,0 | 0,0 | 0,0 |
122 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Гірній від медичного коледжу до перехрестя із вул. Короленка в м.Бориславі Львівської області | 1000,0 | 0,0 | 0,0 |
123 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. В. Великого в районі будинку № 177 в м.Бориславі Львівської області | 402,7 | 0,0 | 0,0 |
124 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Коваліва в районі будинків № 22 та № 26А в м.Бориславі Львівської області | 714,8 | 0,0 | 0,0 |
125 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини непарної сторони дороги на вул. Тустановицькій від перехрестя із вул. Озерна до перехрестя із вул. Гірна в м.Бориславі Львівської області | 60,0 | 0,0 | 0,0 |
126 | 1217461 | 3132 | Виготовлення проектно-кошторисної документації по каптіальному ремонту вул.Довжанської в с.Попелі | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
127 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Еко-Місто" | 1491,2 | 414,6 | 414,6 |
128 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Бориславтеплоенерго" | 880,0 | 0,0 | 0,0 |
129 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Бориславсвітло" | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
130 | 1217670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КП "Вододар" | 495,0 | 0,0 | 0,0 |
131 | 3110160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 64,0 | 0,0 | 0,0 |
132 | 3117350 | 2281 | Створення сприятливого середовища для якісного та комфортного проживання населення та розвитку населеного пункту | 180,0 | 0,0 | 0,0 |
133 | 3117650 | 2281 | Забезпечення проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї | 150,0 | 0,0 | 0,0 |
134 | 3710160 | 3110 | Придбання обладнання і предметів довгострокового користування | 30,0 | 0,0 | 0,0 |
135 | 3737322 | 3210 | Капітальний ремонт даху (корпус 2 і корпус -1 (частково)) інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня м.Борислава" Бориславської міської ради по вулиці Героїв ОУН-УПА, 11 частково | 500,0 | 0,0 | 0,0 |
136 | 3737322 | 3210 | «Капітальний ремонт санвузлів інфекційного відділення КНП «ЦМЛ м.Борислава» БМР по вул. Героїв ОУН-УПА, 11» | 57,5 | 0,0 | 0,0 |
137 | 3737322 | 3210 | Виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ресонту ліфтів в хірургічному відділенні комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня м.Борислава" Бориславської міської ради | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
138 | 3737322 | 3210 | Капітальний ремонт даху поліклініки і неврологічного відділення комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня м.Борислава" Бориславської міської ради по вулиці Куліша в місті Бориславі Львівської області | 1000,0 | 0,0 | 0,0 |
139 | 3737670 | 3210 | Внески до статутного капіталу КНП "Центральна міська лікарня" | 2825,0 | 0,0 | 0,0 |
Всього видатків по бюджету розвитку | 59976,8 | 650,3 | 650,0 |
Протягом звітного періоду на дорожнє господарство заплановано коштів в сумі 14994,5 тис.грн.
грн.
№ п/п | ТПКВКМБ | КЕКВ | Назва об’єкту відповідно до проектно - кошторисної документації | Уточнений план на 2021р | Профінан-совано. станом .на 01.04.2021 року | Освоєно станом на 01.04.2021 року |
1 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Івасюка в м.Бориславі Львівської області | 2930,0 | 0,0 | 0,0 |
2 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Героїв ОУН-УПА від перехрестя із вулицею Грушевського до автомобільного моста в м. Бориславі Львівської області | 1700,0 | 0,0 | 0,0 |
3 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Ірини Сеник від перехрестя із вул Героїв ОУН-УПА до будівлі залізничної станції в м.Бориславі Львівської області | 1700,0 | 0,0 | 0,0 |
4 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Дорошенка в м.Бориславі Львівської області | 5000,0 | 0,0 | 0,0 |
5 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги по вул. Коваліва в районі магазину АТБ та будинків № 14А, №№ 31-41 в м.Бориславі Львівської області | 1387,0 | 0,0 | 0,0 |
6 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Гірній від медичного коледжу до перехрестя із вул. Короленка в м.Бориславі Львівської області | 1000,0 | 0,0 | 0,0 |
7 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. В. Великого в районі будинку № 177 в м.Бориславі Львівської області | 402,7 | 0,0 | 0,0 |
8 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини дороги на вул. Коваліва в районі будинків № 22 та № 26А в м.Бориславі Львівської області | 714,8 | 0,0 | 0,0 |
9 | 1217461 | 3132 | Капітальний ремонт проїзної частини непарної сторони дороги на вул. Тустановицькій від перехрестя із вул. Озерна до перехрестя із вул. Гірна в м.Бориславі Львівської області | 60,0 | 0,0 | 0,0 |
10 | 1217461 | 3132 | Виготовлення проектно-кошторисної документації по каптіальному ремонту вул.Довжанської в с.Попелі | 100,0 | 0,0 | 0,0 |
Всього видатків по капітальному ремонту доріг | 14994,5 | 0,0 | 0,0 |
На природоохоронні заходи в бюджеті Бориславської міської територіальної громади на січень – березень 2021 року заплановано видатків в сумі 96,6 тис.грн.
Секретар міської ради Юрій ХИМИН